D-Smart 'TV'de İlk'lere Doymuyor

D-Smart 'TV'de İlk'lere Doymuyor

05.04.2013 18:15 | Son Güncelleme: 05.04.2013 18:15
D-Smart 'TV'de İlk'lere Doymuyor

Türkiye'nin öncü dijital yayın platformu D-Smart, seyircisini TV'de ilk kez yayınlanacak filmlerle buluşturmaya devam ediyor.

'ÇAKALLARLA DANS: HASTASIYIZ DEDE'

2010'da vizyona girdiğinde seyircinin büyük ilgiyle karşıladığı "Çakallarla Dans"ın devamı niteliğinde olan "Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede", 7 Nisan Pazar saat 21.00'da TV'de ilk kez Smart Sinetürk'te seyirci karşısına gelecek.

Türkiye'nin öncü dijital yayın platformu D-Smart, seyircisini TV'de ilk kez yayınlanacak filmlerle buluşturmaya devam ediyor. Türk televizyon ve sinema izleyicisinin beğeniyle takip ettiği oyuncu kadrosuyla "Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede", 7 Nisan Pazar 21.00'da Smart Sinetürk'te izleyiciyle buluşacak.

2010'daki filmin devamı olarak 2012'de vizyona giren ve vizyonda kaldığı 1 ay boyunca bir milyona yakın seyirciye ulaşarak yılın en çok izlenen 10 filminden biri olan "Çakallarla Dans: Hastasıyız Dede", kadrosundaki birçok sevilen oyuncuyla seyircisine kahkaha garantisi veriyor: Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hakan Bilgin, Doğa Rutkay, Ceyhun Yılmaz, Kenan Ece, Altan Gördüm, Mehmet Ali Kaptanlar, Bülent Şakrak, Nihat Sırdar, Simge Fıstıkoğlu, Nazenin Tokuşoğlu, Özge Uzun ve Ömür Gedik.

Çileleri bitmiyor…

Del Piero Hikmet, Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet ve Köfte Necmi... Mahallelerinden, sevdiklerinden ve futboldan uzaktadırlar. Çakallık yaptıkları için içeridelerdir ve günleri hiç de iyi geçmemektedir. Fakat beklenmedik bir gelişme belli belirsiz bir umut ışığı yakar; kafadarlar suçlular üzerinde gerçekleştirilecek bir deney için kobay arandığını öğrenir. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul eder. Suç önleyici ilaçlar kullanmaya başlayan kafadarlar dışarı çıktıklarında çakallık yapmamaya dair birbirlerine söz verir.

Ama çakallık yapmamak yetmez. Çakallarla dans edebilmektir asıl mesele.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Güncel

Son Dakika Haberleri

title