Cüneyt Arkın'ın Ailesi Kaza Geçirdi, Gelini, Oğlu ve 2 Yeğeni Yaralandı
Haberler » Magazin » Haber

Cüneyt Arkın'ın Ailesi Kaza Geçirdi, Gelini, Oğlu ve 2 Yeğeni Yaralandı

Ünlü Sinema Sanatçısı Cüneyt Arkın'ın (Fahrettin Cüreklibatır) Oğlu Kaan, Gelini Aslı ile Yeğeni Turan ve Seda Atik Eskişehir'de Trafik Kazası Geçirdi.

Cüneyt Arkın'ın Ailesi Kaza Geçirdi, Gelini, Oğlu ve 2 Yeğeni Yaralandı

Ünlü Sinema Sanatçısı Cüneyt Arkın'ın (Fahrettin Cüreklibatır) oğlu Kaan, gelini Aslı ile yeğeni Turan ve Seda Atik Eskişehir'de trafik kazası geçirdi.

Sanatçıya Anadolu Üniversitesi tarafından Uluslararası Eskişehir Film Festivali kapsamında verilecek ödül törenine giderken meydana gelen kazada, Arkın'ın oğlu Kaan, gelini Aslı ile yeğenleri Turan ve Seda Atik yaralandı. Devlet hastanesinde tedavi altına alınan ve çeşitli yerlerinden hafif yaralanan Arkın'ın yakınlarının durumunun iyi olduğu, tedavilerinin devam ettiği bildirildi. Arkın ve eşi Betül Cüreklibatır, yan yattıktan sonra kaldırıma vurarak duran araçtan mucize eseri kurtulduğunu belirterek, "Şükürler olsun iyiler." dedi.

Anadolu Üniversitesi tarafından bu yıl 12.si düzenlenen Uluslar arası 12. Eskişehir Film Festivali'nde onur ödülünü alan Cüneyt Arkın, ailesi ile memleketi Eskişehir'e geldi. Cüneyt Arkın ve eşi Betül Cüreklibatır, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile kenti dolaşmaya çıktı.

Törene katılmak için İstanbul'dan Eskişehir'e gelen Cüneyt Arkın'ın oğlu Kaan Cüreklibatır ile gelini Aslı Cüreklibatır, Eskişehir'deki yeğenleri Turan Atik'in kullandığı 26 NZ 719 plakalı özel otomobili ile kent merkezini gezmeye başladı. Arkın'ın ailesi Odunpazarı semtinde Büyükşehir Belediyesi'nin yaptırdığı tarihi evleri gezmekten dönerken, Cumhuriyet Bulvarı'ndaki kavşakta Eskişehir'de faaliyet gösteren Şimşek Elektrik firmasına ait ve 26 SK 698 plakalı minibüs ile çarpıştı.

Kazada, sanatçının oğlu Kaan gelini Aslı Cüreklibatır ile yeğenleri Turan ve Seda Atik yaralandı. Yan yattıktan sonra kaldırıma çarparak duran Cüreklibatır ailesinin otomobili çağrılan bir çekici ile olay yerinden kaldırıldı. Devlet hastanesinde tedavi altına alınan ve çeşitli yerlerinden hafif yaralanan Arkın'ın yakınlarının durumunun iyi olduğu, tedavilerinin devam ettiği bildirildi.

Sanatçının gelini Aslı Cüreklibatır'ın ise röntgeninin çekildiği belirtildi. Kazadan hemen sonra Sanatçı Cüneyt Arkın ve eşi Betül Cüreklibatır, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen ile devlet hastanesine gelerek yakınlarını ziyaret etti. Hastane çıkışında açıklama yapan Cüneyt Arkın ile yeğeni Turan Atik, kazanın ucuz atlatıldığını söyledi. Arkın, "Önemli bir şeyleri yok. Ucuz atlatıldı." dedi. Oğlu ve gelinini ziyaret eden Betül Cüreklibatır ise kazanın muzice eseri ucuz atlatıldığını belirterek, "Şükür mucize eseri kurtuldular. Verilmiş sadakamız varmış." diye konuştu. Cüneyt Arkın, ardından ödül töreni için Anadolu Üniversitesi'nde düzenlenecek Uluslararası Eskişehir Film Festivali ve ödül törenine geçti. (CİHAN)