Cunda Adası Haberleri

Cunda Adası haber, Cunda Adası son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cunda Adası - 16.3.2020
Ayvalık Belediyesi coronavirüs için erken mücadelede
Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin'in "Mücadele her yerde olmalı , her şeyi devletten bekleyemeyiz " diyerek başlattığı Coronavirüsünde alına yol diğer belediyelere örnek oluyor.
Cunda Adası - 10.2.2020
Ayvalık'ta 56 mülteci jandarma ekiplerince yakalandı
Ayvalık İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesindeki ekipler, Altınova Mahallesi ve Cunda Adası sınırları içerisindeki Pateriça mevkiinde gerçekleştirdikleri iki ayrı operasyonda Midilli Adası'na gitmek için hazırlık yapan toplam 56 düzensiz göçmen ele geçirdi.
Cunda Adası - 10.2.2020
Balıkesir'de 56 düzensiz göçmen yakalandı
İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, Altınova Mahallesi ile Cunda Adası'ndaki Pateriça mevkisinde gerçekleştirdikleri iki operasyonda yabancı uyruklu grupları tespit etti.
Cunda Adası - 17.12.2019
Edremit Körfezi'nde bahar havası
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesine kadar olan yaklaşık 145 kilometre sahil bandına ve Kazdağları'nı içinde barındıran Kuzey Ege'de, bahardan kalma günler yaşanıyor. 20 dereceye yaklaşan güneşli havanın hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Güneşli havanın tadını çıkaran vatandaşlar ise, özellikle Edremit'e bağlı Akçay, Altınkum ve Altınoluk mahallelerinin kordonları ve Burhaniye'nin Ören Mahallesi ile Ayvalık'ın Cunda Adası'nda deniz kenarlarını tercih ediyor.
Cunda Adası - 17.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 14
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinden, Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesine kadar olan yaklaşık 145 kilometre sahil bandına ve Kazdağları'nı içinde barındıran Kuzey Ege'de, bahardan kalma günler yaşanıyor. 20 dereceye yaklaşan güneşli havanın hafta sonuna kadar devam etmesi bekleniyor. Güneşli havanın tadını çıkaran vatandaşlar ise, özellikle Edremit'e bağlı Akçay, Altınkum ve Altınoluk mahallelerinin kordonları ve Burhaniye'nin Ören Mahallesi ile Ayvalık'ın Cunda Adası'nda deniz kenarlarını tercih ediyor.
Cunda Adası - 15.12.2019
Balıkesir'de 38 düzensiz göçmen yakalandı
Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde yasa dışı yollarla Yunanistan'ın Midilli Adası'na gitmeye hazırlanan 38 düzensiz göçmen yakalandı. Cunda Adası'nın Patriça Koyu mevkisinde devriye görevini yürüten İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, bölgede yabancı uyruklular olduğunu belirledi.
Cunda Adası - 15.12.2019
Ayvalık'ta 38 düzensiz göçmen jandarmaya yakalandı
Edinilen bilgiye göre, Ayvalık'ın Cunda Adası'nın sınırları içerisinde bulunan Patriça koyunda devriye görevinde bulunan jandarma ekipleri, yasa dışı yollarla Midilli Adası'na kaçmak için hazırlık yapan Afganistan uyruklu 38 düzensiz göçmeni ele geçirdi.
Cunda Adası - 10.12.2019
Balıkesir'de 39 düzensiz göçmen yakalandı
Cunda Adası'na getirilen yabancı uyruklular hakkında yasal işlemlere başlandığı belirtildi.
Cunda Adası - 25.11.2019
Ayvalık açıklarında 34 düzensiz göçmen yakalandı
Afganistan uyruklu 12'si çocuk, 10'u kadın 34 düzensiz göçmen daha sonra Cunda Adası'ndaki Sahil Güvenlik Komutanlığı yerleşkesine getirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cunda Adası Haberleri | Cunda Adası Haber - Haberler - Sayfa 2 - Cunda Adası haberleri, son dakika cunda adası haber ve gelişmeleri burada. Ayvalık'ta 57 düzensiz göçmen kurtarıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 31.10.2020 14:33:46. #1.14#
title