Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 01.12.2020
Son dakika haber! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, TRT World Forum 2020'de konuştu Açıklaması
Edinilen son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) küresel salgını karşısında çok uzun zamandır ilk defa dünyadaki herkesin aynı durumdan etkilendiğine dikkati çekerek, "Dünyanın zengin ve güçlü ülkeleri küresel kriz ve sorunlarla başa çıkmada adaletsiz ve açgözlü...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 01.12.2020
TRT World Forum 2020'de, Kovid-19 döneminde çok kutupluluk ve küresel iş birliğinin geleceği tartışıldı
Oturuma, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Bosna Hersek Dışişleri Bakanı Bisera Turkovic, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Margaritis Schinas, Emeritus Profesör ve Harvard Üniversitesi Kennedy School Eski Dekanı Joseph Nye ve FutureMap Kurucusu ve Yönetici Ortağı Parag Khanna katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 29.11.2020
ABONELERİMİZİN DİKKATİNE CANLI YAYIN
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde dini azınlık temsilcileriyle buluşuyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 28.11.2020
Son Dakika | TRT World Forum, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlayacak
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un dünya gündemine ilişkin konuşma yapacağı etkinlikte, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da "Pandemi Döneminde Çok Kutuplu Dünya: Küresel İş Birliğinin Geleceği" başlıklı oturuma katılarak değerlendirmelerde bulunacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 26.11.2020
TRT World Forum 2020 dünyaca ünlü isimleri bir araya getirecek
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın panelde konuşacak "Pandemi Döneminde Çok Kutuplu Dünya: Küresel İşbirliğinin Geleceği" oturumunda, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Margaritis Schinas, Emeritus Profesör ve Harvard Üniversitesi Kennedy School Eski Dekanı Joseph S.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 22.11.2020
Ömer Fahreddin Türkkan kimdir? Çöl Kaplanı, Medine Müdafii lakaplı Fahreddin Paşa hangi cephede savaşmıştır?
Medine kahramanı Fahreddin Paşa, Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı Abdullah bin Zayed'in yakışıksız ithamlarının ardından gündeme oturdu. Türk halkı sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise açıklamaları ile Abdullah bin Zayed'e gereken yanıtı verdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 22.11.2020
21 Kasım 2020 Haberleri
21 Kasım 2020 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 22.11.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı: (3)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türk askerinin her halükarda Karabağ'da olacağını belirterek, "Biz zaten oradayız. Azerbaycan'la olan çok özel ilişkimizden dolayı, askeri eğitim ve iş birliği anlaşmalarımız çok eskiye dayanıyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 22.11.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yeni reform dönemine ilişkin, "Hem içeride hem dışarıda işlerimizin daha hızlı akmasını sağlayacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 21.11.2020
Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın AB yetkilileriyle Brüksel'deki görüşmelerinde Türkiye-AB ilişkileri, Akdeniz, Libya, Suriye ve Karabağ ele alındı
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'ın AB yetkilileriyle Brüksel'deki görüşmelerinde Türkiye-AB ilişkileri, Akdeniz, Libya, Suriye ve Karabağ ele alındı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 21.11.2020
Kalın, ikili ihtilafların Türkiye-AB ilişkilerini rehin almasına müsaade edilmemesi, bir an önce pozitif gündeme geçilmesi gerektiğini vurguladı.
Kalın, ikili ihtilafların Türkiye-AB ilişkilerini rehin almasına müsaade edilmemesi, bir an önce pozitif gündeme geçilmesi gerektiğini vurguladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.11.2020
Son dakika haberi! CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN AHMET KEKEÇ'İN MEZARINI ZİYARET ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazeteci yazar Ahmet Kekeç'in mezarını ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan öğlen saatlerinde Üsküdar Kısıklı'daki konutundan çıkarak Eyüpsultan Haziresine geldi. Erdoğan burada hafta sonu hayatını kaybeden ve pazartesi günü son yolculuğuna uğurlanan Ahmet Kekeç'in mezarını ziyaret etti. Erdoğan'a AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun da eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 16.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ankara'ya geldi
Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, eski TBMM başkanları Binali Yıldırım, Bülent Arınç, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, Köksal Toptan ile İsmail Kahraman, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.11.2020
KORONAVİRÜSE YAKALANAN GAZETECİ AHMET KEKEÇ VEFAT ETTİ
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ise yaptığı açıklamada, "Ahmet Kekeç ağabeyin vefatını derin bir teessürle öğrendim.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.11.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, MI6 Başkanı Moore ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İngiliz dış istihbarat servisi MI6'nın yeni başkanı Richard Moore ile görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Anma Töreni'nde konuştu: (2)
Bir kez daha Gazi Mustafa Kemal'i, 82'nci vefat yıl dönümünde rahmetle yad ediyorum, ülkemizin ve milletimizin bekası için bugüne kadar hizmet vermiş, mücadele etmiş tüm şehitlerimize, gazilerimize, devlet büyüklerimize, manevi rehberlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. " Notlar Törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.11.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan, Al Jazeera için "Avrupa'nın 'Müslüman sorunu' " başlıklı yazı Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Al Jazeera için kaleme aldığı makalede, "Hazreti Muhammed Müslümanlar için yaşadıkları yerin sekülarizm, modernite, aydınlanma ya da teknolojiyle ne kadar şekillendiğine bakılmaksızın en saygın ve kutsal kişidir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 08.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kocaeli'de toplu açılış töreninde konuştu: (2)
Törene, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir, Mahir Ünal, Ali İhsan Yavuz, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 07.11.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş-Göksun Yolu Açılış Töreni'nde konuştu Açıklaması
Törene, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Mehmet Özhaseki, Mahir Ünal, Erkan Kandemir ile AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 07.11.2020
Erdoğan, AK Parti Kahramanmaraş 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (3)
Kongreye, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile AK Parti ve MHP milletvekilleri de katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.11.2020
Son dakika politika: Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Viyana'daki terör saldırısını kınadı Açıklaması
Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avusturya'nın başkenti Viyana'da gerçekleştirilen terör saldırısını kınadı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 01.11.2020
31 Ekim 2020 Haberleri
31 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 8 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakü'de.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.08.2021 01:27:52. #1.13#

title