Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesine tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesinin, cumhuriyeti, demokrasiyi ve milletin iradesini hedef alan, son derece tehlikeli bir söz olduğunu belirterek, bu sözün derhal geri alınması gerektiğini bildirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 31.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan CHP'li Sağlar'ın sözlerine tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Kadınların temel bir insan hakkını köhne irtica söylemleriyle baskılamaya çalışmak gericiliktir, ayrımcılıktır, ırkçılıktır.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 30.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu, 2020 değerlendirme toplantısı yaptı
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu 2020 yılının değerlendirmesi gündemiyle Beştepe'de video konferans ile toplandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Kurul Başkanvekili İbrahim Kalın başkanlığındaki toplantıda, 2020 yılında gerçekleşen küresel ve bölgesel gelişmeler ele alındı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 29.12.2020
Akademisyen Aylin Sözer'in öldürülmesine tepkiler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, akademisyen Aylin Sözer'in canice katledilmesinin yürekleri yaktığını belirtirken, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katilin en ağır cezayı alacağına inandığını bildirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 21.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeğeni Ahmet Erdoğan vefat etti
Taziye mesajları Ahmet Erdoğan'ın vefatı nedeniyle Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın yanı sıra Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Çiğdem Karaaslan, Fatma Betül Sayan Kaya, Lütfiye Selva Çam ve Mahir Ünal, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin de taziye mesajı yayımladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.12.2020
17 Aralık 2020 Haberleri
17 Aralık 2020 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 17.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 17-25 Aralık darbe girişiminin uluslararası destekli karanlık bir operasyon olduğunu söyledi
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "15 Temmuz darbe girişiminin bir denemesi olan 17-25 Aralık darbe girişimi, FETÖ'nün bürokrasideki kirli elleriyle Türk milletinin iradesini ve egemenliğini teslim almayı hedefleyen uluslararası destekli karanlık bir operasyondur.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 17.12.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Irak Başbakanı Kazımi ile ortak basın toplantısında konuştu Açıklaması
Törende, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan ve Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da hazır bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 15.12.2020
Nijerya'da 333 çocuğun kaçırılmasından Boko Haram sorumlu tutuluyor
Nijerya'nın Katsina eyaletindeki bir okuldan 333 öğrenci, geçtiğimiz Cuma günü silahlı kişilerce kaçırılmıştı. Kaçırılma olayını, ülkenin kuzey batısını kontrolü altında tutan cihatçı terör örgütü Boko Haram'ın üstlendiği öne sürüldü. Yerel medya, Boko Haram lideri Abubakar Shekau'nın kendilerine sesli mesaj gönderdiğini iddia ederek; mesajda söz konusu okulun, İslam ilkelerine aykırı eğitim verdiği, öğrencilerin de bu nedenle kaçırıldığı ifadelerinin yer aldığını savundu. Sesli mesaj başka kaynaklarca doğrulanmazken, Cumhurbaşkanlığı sözcüsü Garba Shehu dün yaptığı açıklamada, "Kaçırma olayını gerçekleştiren faillere ulaşıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.12.2020
Ruhani: "Erdoğan'ın, İran'ın toprak bütünlüğüne hakaret kastı taşımasını uzak ihtimal olarak görüyorum"
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun, İran Dışişleri Bakanı Cevat Zarif ile yaptığı telefon görüşmesinde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasında İran'ı ima dahi etmediğine dikkati çekmesinin kendisi için önemli olduğunu dile getiren Ruhani, Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Türkiye'nin Tahran Büyükelçisinin de aynı noktaya vurgu yaptığı hatırlattı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'dan AB Zirvesi'ne ilişkin değerlendirme Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Birliği (AB) liderlerinin, Türkiye-AB ilişkilerinin stratejik önemini kavrayarak ilişkileri tıkamaya yönelik hiçbir girişime geçit vermemeleri gerektiğini kaydetti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.12.2020
Son dakika haberleri | Cumhurbaşkanı Erdoğan, yurda döndü
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Efkan Ala, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yurda döndü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.12.2020
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan'dan ayrıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan'ın yanı sıra Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, MİT Başkanı Hakan Fidan, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Efkan Ala, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Bakü'den ayrıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 09.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın Türk dış politikasını değerlendirdi (1) Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Avrupa Birliği'nin (AB) yarınki toplantısında (AB) Türkiye'ye yaptırım düşüncesinin "hayal kırıklığı" olduğunu belirterek liderlere bundan kaçınmaları çağrısı yaptı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 04.12.2020
ABD'nin Ankara Büyükelçiliğinden, Afganistan Özel Temsilcisi Halilzad'ın Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama Açıklaması
Halilzad'ın ziyaretlerinde Dışişleri Bakan Yardımcısı Büyükelçi Sedat Önal, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve diğer üst düzey Türk yetkililerle görüştüğü aktarılan açıklamada, Afganistan'daki barış müzakerelerinin daha ileri noktaya taşınması konusunda ABD ve Türkiye'nin iş birliği çabalarını ele aldığı vurgulandı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 04.12.2020
Trump ve Sisi, bölgesel meseleleri görüştü
Mısır Cumhurbaşkanlığı sözcüsü Bessam Razi Facebook sayfasından yaptığı yazılı açıklamada, Trump ile Sisi'nin gerçekleştirdiği telefon görüşmesinde, iki ülke arasındaki iş birliği ile bölgesel meseleleri ele aldığını kaydetti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.12.2020
Afganistan hükümeti, Taliban ile barış görüşmelerinin ilerlemesi için atılan adımdan memnun
Afganistan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sıddık Sıddıki, Twitter hesabından, Doha'da yürütülen barış görüşmelerine ilişkin paylaşımda bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.12.2020
Son dakika haberleri... Afganistan hükümeti ve Taliban Doha'daki müzakereleri sürdürmek için ön anlaşma imzaladı
Afganistan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sediq Sediqqi Twitter'dan yaptığı açıklamada, "Anlaşma, Afgan halkının temel talebi olarak kapsamlı bir ateşkes de dahil olmak üzere temel konularda müzakerelere başlama yolunda ileriye doğru atılmış bir adımdır" dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.12.2020
Afgan hükümeti ve Taliban, Doha'daki müzakereleri sürdürme konusunda ön anlaşmaya vardı
Afgan hükümetinin müzakere heyeti temsilcilerinden Nadır Nadiri, Doha'da müzakere heyetleri arasında yürütülen barış görüşmelerinde bir ortak çalışma komitesinin (barış görüşmeleri) gündemin taslak konularını hazırlamak üzere görevlendirildiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "İki müzakere heyetinin mevcut müzakereleri, Afganlar arasında sürdürülebilir barışa ulaşma konusunda istek olduğunu ve iki tarafın Afganistan'da sürdürülebilir bir barışa ulaşma konusunda çabalarını devam ettirmeye bağlı kaldığını gösteriyor." Ön anlaşmanın neleri içerdiği paylaşılmadı Afganistan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sıddık Sıddıki, Twitter hesabından, Doha'da yürütülen barış görüşmelerine ilişkin paylaşımda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 7 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Filistin: İsrail, Biden'ın barış çabalarını baltalamaya çalışıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 22:32:50. #1.15#

title