Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 09.02.2021
Anadolu Üniversitesi "Ahmet Yesevi'den Yunus Emre'ye" başlıklı panel düzenleyecek
Moderatörlüğünü AYU Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Muhittin Şimşek'in üstlendiği panelin açılış konuşmalarını Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Prof.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.02.2021
2 Şubat 2021 Haberleri
2 Şubat 2021 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.02.2021
Beyaz Saray'dan Kalın-Sullivan görüşmesine yönelik açıklama Açıklaması
ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile yaptığı telefon görüşmesinde, "Biden yönetiminin yapıcı ABD-Türkiye bağları kurmak, iş birliği alanlarını genişletmek ve anlaşmazlıkları etkin bir şekilde yönetmek istediğini" bildirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.02.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Sullivan ile telefonda görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.02.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan ile telefonda görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.02.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Türkiye büyüdüğü zaman bundan herkes istifade ediyor"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Türkiye büyüdükçe bundan herkesin istifade ettiğini, hayata geçirilen yatırımların bir kesim için değil, bütün toplum için yapıldığını belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 01.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk mühendislerce geliştirilen sürücüsüz elektrikli otobüsü inceledi Açıklaması
Etkinliğe, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kıraça Holding Yönetim Kurulu Başkanı İnan Kıraç, Karsan CEO'su Okan Baş, ADASTEC Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güçlü ve ADASTEC CEO'su Ali Ufuk Peker de katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 30.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, dış politikaya ilişkin değerlendirmelerde bulundu Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Yunanistan ile istikşafi görüşmelerin yeniden başlamasına ilişkin, "Bu, önemli bir adımdır.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 25.01.2021
Türkiye ve Yunanistan arasındaki istikşafi görüşmelerin 61. turu sona erdi
Diplomatik kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde gerçekleştirilen görüşmelere Türkiye'yi temsilen Dışişleri Bakan Yardımcısı Sedat Önal, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Dışişleri Bakanlığı İkili Siyasi İşler-Denizcilik-Havacılık-Hudut Genel Müdürü Büyükelçi Çağatay Erciyes ve Denizcilik-Havacılık-Hudut Genel Müdür Yardımcısı Barış Kalkavan katılırken, Yunanistan'ı emekli Büyükelçi Pavlos Apostolidis, Dışişleri Bakanlığı Genel Müdürü Büyükelçi Aleksandros Kuyu ve Dışişleri Bakanlığı Genel Sekreteri'nin Özel Kalem Müdürü İfigeniya Kanara temsil etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 23.01.2021
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısı'na başkanlık etti
Toplantıya Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 23.01.2021
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısı'na başkanlık etti
Vahdettin Köşkü'nde gerçekleşen toplantıya Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 23.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul Fırkateyni'nin Denize İniş Töreni'nde konuştu: (3)
Notlar Törene, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Donanma Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu, Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir, Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve ilgililer katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 20.01.2021
Bakan Selçuk'tan İbrahim Kalın'a yanıt: "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım"
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çocuklar ile kar topu oynadığı fotoğrafa esprili bir yanıt veren Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın yanıtını alıntılayarak, "Hocam, gelin bir sonraki protokollü açılışı beraber yapalım" dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.01.2021
Sosyolog Prof. Dr. Nur Vergin son yolculuğuna uğurlanıyor
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın yaptığı paylaşımda, "Ülkemizin önde gelen sosyoloji ve siyasi bilimler hocalarından Nur Vergin hanım Hakk'ın rahmetine kavuştu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.01.2021
Filistin: İsrail, Biden'ın barış çabalarını baltalamaya çalışıyor
Filistin haber ajansına açıklama yapan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Nebil Ebu Rudeyne, İsrail'in işgal altındaki Batı Şeria'da 780 yeni yerleşim birimi kurma planını onaylamasını kınadı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 15.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'nda konuştu: (2)
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmasını şöyle tamamladı: "Kendi ruh ve fikir dünyalarındaki eziklik duygusunu geçmişlerini kötüleyerek örtme gayretinde olanlara rağmen inşallah bunu başaracağız. İşte bütün bugün gezip göreceğiniz şu eserler Topkapı Sarayı'nın depolarından çıkarılmış olan eserlerdir. İşte bu eserlere hamdolsun sahip çıkmanın bahtiyarlığı, mutluluğu içerisindeyiz. Daha niceleri var. Açılışını yaptığımız resim sergisinin bu bakımdan hepimize moral ve ilham vereceğine inanıyorum. Bir kez daha serginin düzenlenmesinde emeği geçenlere, özellikle Topkapı Sarayı'nın depolarından bu eserlere sahip çıkarak bütün bakımlarını yaptırarak bugün önümüze getiren kardeşlerime şahsım ve milletim adına teşekkür ediyorum. Sergide resmi yer alan ressamlarımızı tazimle yad ediyorum." Erdoğan, BİP üzerinden de "siber vatan" vurgusu yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan, BiP hesabından yaptığı paylaşımda, konuşmasında değindiği önemli bir noktayı yerli ve milli uygulama BiP üzerinden tekrar paylaşmak istediğini ifade ederek, şunları kaydetti: "Vatan savunmamızı, denizde mavi vatanı olduğu gibi dijital dünyada siber vatanı da içine alacak şekilde genişleteceğiz. Önümüzdeki dönemde siber vatanımıza daha çok sahip çıkmakta kararlıyız. Sizleri sevgiyle, muhabbetle selamlıyorum." - Katılımcılar Törene, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal ve Fatma Betül Sayan Kaya, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ile sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit'in de aralarında bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.01.2021
Sudan heyeti, Mısır Cumhurbaşkanı ile Sudan-Etiyopya sınırındaki gerginliği görüştü
Mısır Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Bessam Razi'nin Facebook sayfasından yaptığı açıklamaya göre Sisi, Sudan Egemenlik Konseyi Üyesi Kebbaşi başkanlığındaki heyeti başkent Kahire'de kabul etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi açılışında konuştu Açıklaması
Açılışını yaptıkları tesisin Ankara'da geleneksel sporların gelişmesine büyük katkı sağlayacağını dile getiren Erdoğan, şunları kaydetti: "İnşallah mevcut proje, hemen yanı başımızdaki yaklaşık 40 dönüm civarındaki yeri de tahsis etmek suretiyle en kısa zamanda daha da kapsamlı hale gelecek. Tüm vatandaşlarımızı, özellikle çocuklarımızı ve gençlerimizi bu güzel tesisten faydalanmaya davet ediyorum. Tesisimizin hayırlı olmasını diliyor. Şehrimize kazandırılmasında emeği geçenleri tekrar tebrik ediyorum." Törenden notlar Açılışa Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, TRT Genel Müdürü İbrahim Eren, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan ve Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu Başkanı Hakan Kazancı da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı: (4)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, WhatsApp'ın uygulamaya koyduğu yeni veri politikasına ilişkin, "Ben de buna destek oluyorum.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı (3)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Biden, Obama'nın başkan yardımcısıyken, Türkiye'ye 4 kere gelmiş, bölgeyi bilen birisi. Bizim geçiş ekibiyle şu ana kadar yaptığımız temaslar gayet olumlu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı: (2)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "2023 seçimlerine 2,5 yıl var ve erken seçim diye bir şey söz konusu değil. Erken seçim bizim gündemimizde yok. Seçimler 2023'te, zamanında olacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, canlı yayında soruları yanıtladı: (1)
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Rektör atanması meselesinde (Boğaziçi Üniversitesi) Cumhurbaşkanının bir yetkisinin sorgulanması, bunun tartışmaya açılması noktasına getirilmesi, siyaset açısından da üniversite açısından da sağlıklı bir durum değil.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.01.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesine tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "sözde cumhurbaşkanı" ifadesinin, cumhuriyeti, demokrasiyi ve milletin iradesini hedef alan, son derece tehlikeli bir söz olduğunu belirterek, bu sözün derhal geri alınması gerektiğini bildirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 31.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan CHP'li Sağlar'ın sözlerine tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Kadınların temel bir insan hakkını köhne irtica söylemleriyle baskılamaya çalışmak gericiliktir, ayrımcılıktır, ırkçılıktır.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 30.12.2020
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu, 2020 değerlendirme toplantısı yaptı
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu 2020 yılının değerlendirmesi gündemiyle Beştepe'de video konferans ile toplandı. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Kurul Başkanvekili İbrahim Kalın başkanlığındaki toplantıda, 2020 yılında gerçekleşen küresel ve bölgesel gelişmeler ele alındı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 29.12.2020
Akademisyen Aylin Sözer'in öldürülmesine tepkiler
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, akademisyen Aylin Sözer'in canice katledilmesinin yürekleri yaktığını belirtirken, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katilin en ağır cezayı alacağına inandığını bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 6 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Kadir Topbaş son yolculuğuna uğurlandı - Cumhurbaşkanı Erdoğan.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 01:55:59. #1.16#

title