Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 26.03.2021
Son dakika haber | Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Libya Başkanlık Konseyi Başkanı el-Menfi'nin çalışma ziyareti başladı
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer alıyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 26.03.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Kerem Aydınlar Camisi'nde kıldı
Erdoğan'a, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş ve Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen de eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 24.03.2021
23 Mart 2021 Haberleri
23 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 20.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Taksim'de yapımı süren camide incelemelerde bulundu
Erdoğan'a incelemeleri sırasında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kültür ve Turizm İstanbul İl Müdürü Coşkun Yılmaz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve diğer yetkililer eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 20.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, AKM'de incelemelerde bulundu
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a incelemeleri sırasında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Kültür ve Turizm İstanbul İl Müdürü Coşkun Yılmaz, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve diğer yetkililer eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan, Prof. Dr. Şahin ve eşi Dr. Türeci'ye tebrik
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Alman biyoteknoloji firması BioNTech'in kurucu ortakları Prof. Dr. Uğur Şahin ve Dr. Özlem Türeci'yi, Almanya'nın "Yıldızlı Büyük Liyakat Nişanı"nı almaları dolayısıyla tebrik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.03.2021
Son dakika haberleri... Erdoğan'ın, Leyen ve Michel ile videokonferans görüşmesine ilişkin açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MİT Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Zafer Çubukçu da eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.03.2021
İbrahim Kalın: Göç anlaşmasını güncellemek Türkiye-AB ilişkilerine yeni bir ruh katar
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Avrupa Dış İlişkiler Konseyi (ECFR) için bir makale kaleme aldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile AB Komisyon Başkanı Ursula von der Leyen'in video konferans görüşmesi başladı
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da yer alıyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 19.03.2021
Son dakika haberi... Erdoğan'ın AB Komisyonu Başkanı Leyen ve AB Konseyi Başkanı Michel ile videokonferans görüşmesi sona erdi
Görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın de bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.03.2021
Tarihçi Mehmet Genç için başsağlığı mesajları
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, iktisat tarihi alanındaki çalışmalarıyla tanınan tarihçi Dr. Mehmet Genç'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajları yayımladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.03.2021
"Türkiye- AB İlişkilerinde Yeni Dönem" konulu çalıştay yapıldı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu Başkanvekili İbrahim Kalın başkanlığındaki çalıştay, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 15.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan "15 Mart İslamofobi ile Mücadele Uluslararası Günü" mesajı Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "15 Mart İslamofobi ile Mücadele Uluslararası Günü"ne ilişkin, "Türkiye olarak başkalarını ötekileştirmeyi olduğu kadar başkaları tarafından ötekileştirilmeyi de şiddetle reddediyoruz.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.03.2021
14 Mart Tıp Bayramı mesajlarla kutlandı
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, siyasi parti temsilcileri, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı paylaştı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 13.03.2021
Annesi vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya başsağlığı mesajları
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve bazı siyasi parti genel başkanları ile eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç ve Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş annesi vefat eden İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya taziye dileklerini iletti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.03.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ekonomi Reformları"nı açıkladı: (7)
Programdan notlar "Ekonomi Reformları Tanıtım Toplantısı"na TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, TÜMSİAD Başkanı Yaşar Doğan, ASKON Genel Başkanı Orhan Aydın, bazı milletvekilleri, belediye başkanları, STK temsilcileri katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.03.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu dış politikaya ilişkin güncel gelişmeleri değerlendirdi Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın ABD Ulusal Güvenlik Danışmanı Jake Sullivan'la, kendisinin de mevkidaşı Antony Blinken'la görüştüğünü hatırlatan Çavuşoğlu, Blinken'la uzun ve samimi bir görüşme yaptıklarını aktardı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.03.2021
11 Mart 2021 Haberleri
11 Mart 2021 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Güvenlik ve Dış Politikalar Kurulu, savunma sanayi gündemiyle toplandı
Kurulun haftalık toplantısı, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü ve Kurul Başkanvekili İbrahim Kalın başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 09.03.2021
Siyasilerden usta tiyatrocu Rasim Öztekin'in için başsağlığı mesajları
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın sosyal medya hesabından paylaştığı mesajında, "Usta bir sanatçıyı, bir büyük değeri kaybettik.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 08.03.2021
Usta oyuncu Rasim Öztekin için siyasetçiler başsağlığı mesajı yayımladı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ve AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, kalp rahatsızlığı sonrası kaldırıldığı hastanede 62 yaşında hayatını kaybeden sanatçı Rasim Öztekin için soysal...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 08.03.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Bloomberg'e röportajında ABD, Rusya, Mısır ve AB ile ilişkilere değindi Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD ile ilişkilerinin birbirlerini karşılıklı olarak güçlendirebilecekleri ve ortak sorunları veya endişeleri birlikte ele alabilecekleri çok yapıcı bir şekilde işleyebileceğini söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 07.03.2021
Samsun'da eski eşinin darbettiği kadının tedavisi sürüyor
Vali Dağlı, "cani" olarak nitelendirdiği zanlının tutuklandığını hatırlatarak şunları kaydetti: "Devletimiz konunun arkasında. Tüm bakanlarımız konuya anında müdahale etmek suretiyle hem bilgilendiler hem açıklamalarını yaptılar. Adalet Bakanlığımız, Sağlık Bakanlığımız, Cumhurbaşkanlığımız. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanımız Fahrettin Bey, Aile Bakanımız açıklama yaptılar.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 05.03.2021
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Merkel ile video konferans aracılığıyla görüştü
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 5 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan şehit Uzman Çavuş Erdem için başsağlığı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.8.2021 03:24:02. #1.16#

title