Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.05.2021
Mısır Cumhurbaşkanı Sisi, Gazze'nin yeniden imarı için 500 milyon dolarlık yardım yapacaklarını açıkladı
Mısır Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Bessam Radi'nin sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Sisi, Filistin'de kronik hale gelen şiddet sarmalının sonlandırılması için, "Filistin devleti"nin kurulmasına götüren köklü, kapsamlı ve adil bir çözüm bulmaktan başka yol olmadığını belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 18.05.2021
17 Mayıs 2021 Haberleri
17 Mayıs 2021 Manşet Haberleri.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 15.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve bazı siyasiler Beşiktaş'ın şampiyonluğunu kutladı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Süper Lig şampiyonu Beşiktaş'ı kutladı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 15.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İsrail'in uluslararası basını hedef almasına tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsrail'in, Filistin topraklarındaki insan hakları ihlallerine ve savaş suçlarına bir yenisini ekleyerek uluslararası basını hedef aldığını bildirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 14.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, "Türkiye Filistin halkının yanında olmaya devam edecektir"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Türkiye Filistin halkının yanında olmaya devam edecektir" dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İsrail işgal güçlerinin Kudüs'te sivil ve savunmasız Filistin halkına karşı uyguladığı şiddet derhal sona ermelidir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İsrail işgal güçlerinin Kudüs'te sivil ve savunmasız Filistin halkına karşı uyguladığı şiddet derhal sona ermelidir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 07.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Mescid-i Aksa'ya ses bombalarıyla saldıran İsrail'i kınadı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, "İsrail polisinin Mescid-i Aksa'ya girerek ses bombalarıyla saldırmasını şiddetle kınıyoruz" dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 07.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan İsrail'in Mescid-i Aksa baskınına tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İsrail polisinin, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesindeki Mescid-i Aksa'da cemaate saldırmasına tepki gösterdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 27.04.2021
Sözcü Kalın, Hindistan Başbakanının Ulusal Güvenlik Danışmanı ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, Hindistan Başbakanı'nn Ulusal Güvenlik Danışmanı Ajit Doval ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 25.04.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Biden'ın açıklamasına yanıt verdi Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olaylarına ilişkin Ermeni iddiaları hakkındaki sözde soykırım nitelemesi üzerine "sunulan tezin tarihi ve hukuki temeli olmadığını" söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 24.04.2021
Sözcü Kalın: Türkiye Cumhuriyeti açısından yok hükmündedir
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, yaptığı yazılı açıklamada, ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olayları hakkında talihsiz ifadelerde bulunduğunu belirterek, "Tarihi gerçekleri çarpıtarak yeni husumet tohumları ekmeye çalışan radikal Ermeni lobilerin baskısıyla ABD Başkanı Joe Biden'ın 1915 olayları hakkında yaptığı talihsiz açıklama, Türkiye Cumhuriyeti açısından yok hükmündedir.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 23.04.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İnsanlığın uyanması için daha kaç masum can kaybedilmeli?"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Uluslararası Göç Örgütü'nün Akdeniz'deki tekne kazasında en az 100 göçmenin yaşamını yitirdiği açıklamasına "İnsanlığın uyanması için daha kaç masum can kaybedilmeli?" ifadesini kullandı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 23.04.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "İnsanlığın uyanması için daha kaç masum can kaybedilmeli?"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Uluslararası Göç Örgütü'nün Akdeniz'deki tekne kazasında en az 100 göçmenin yaşamını yitirdiği açıklamasına "İnsanlığın uyanması için daha kaç masum can kaybedilmeli?" ifadesini kullandı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 20.04.2021
AK Parti Grup Başkanvekili Turan gündemi değerlendirdi Açıklaması
"Burada bir kavga, bir dert var" CHP tabanının, yöneticilerinin ve sol anlayışın bu mahalle baskısından kurtulması gerektiğini belirten Turan, şunları söyledi: "Söylediğin bir hakikati, mahalle baskısı oldu diye akşamında değiştirirseniz kendi saygınlığınızı yitirmiş olursunuz. Kaldı ki bu konuda en çok konuşan IMF bavulcusu olan, IMF bavulculuğu ile bilinen bir parti sözcüsünün tek yalanından ibaret. İstediği kadar söylesin, 90 yıldan beri cumhuriyet tarihine eş değer bir siyasi hatırası olan bu adamın, babası vekil, dedesi vekil, hep elit kadroda vekil, hep özel projelerde vekil olan bu adamın IMF bavulculuğunu herkes biliyor. Şu anki kavganın altında Merkez Bankasının parası bir yere gitti kavgası yok. Bunu göreceksiniz zamanla çünkü kayıtların bankada, devlette olduğunu, CHP'nin vekilleri de söylemeye başladı zaten. Burada bir kavga, bir dert var. Nasıl ki rahmetli Menderes'e '12 uçak dolusu altınla kaçıyor bu adam' deyip de bir operasyon yapmışlardı, aynı zihniyetin, aynı anlayışın karşılığı bu adamlar. IMF'ye teslim etmediğimizden dolayı, faizi onların dönemindeki gibi yüzde 60-70'lere çıkarmadığımızdan dolayı kızgınlar, gerginler. Bankaya, bize iftira atıyorlar." "Erkan Oğur'a da isyan ediyorum" Turan, bu mahalle baskısını, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın "sanat" çalışmasına davet ettiği Erkan Oğur'da gördüklerini dile getirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 20.04.2021
Orta Afrika Cumhuriyeti'nde "Ulusal İstişare Toplantıları" başladı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Albert Yaloke Mokpem, AA muhabirine yaptığı açıklamada, son yıllarda ülkeyi sarsan birçok sorunun yaşandığını ve Cumhurbaşkanı'nın da bunlara çözüm bulmak amacıyla toplumu temsil eden tarafları dinlemek istediğini belirtti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 17.04.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: "Şaşırdım ve üzüldüm"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Erkan Oğur'un açıklamalarına ilişkin "Söylediği şeylere şaşırdım ve üzüldüm" dedi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 17.04.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesi inşaatını inceledi
Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ömer Bulut, AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve Marmara Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 3 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan açılışta erken davranan isme ilginç tepki: Sen beni mahvettin.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.07.2021 14:31:21. #1.13#

title