Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haber, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Bakanımız Sn. Süleyman Soylu'nun Libya Programı
Bakanımız Sn. @suleymansoylu, @TC_Disisleri Sn. @MevlutCavusoglu, MSB Sn. Hulusi Akar, Gnkur. Bşk. Sn. Yaşar Güler, MİT Başkanı Sn. Hakan Fidan, @iletisim Sn. @fahrettinaltun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Sn.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan Afrin'de hastaneye düzenlenen saldırıya tepki Açıklaması
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Terör örgütünün Suriye'deki kolu, vahşi yüzünü bir kez daha gösterdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Libya'ya resmi ziyarette bulunuyor
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın ile birlikte Libya'ya resmi ziyarette bulunuyor.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Türkiye'den Libya'ya resmi ziyaret
DIŞİŞLERİ Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Genelkurmay Başkanı Yaşar Güler, Milli İstihbarat Teşkilatı Başkanı Hakan Fidan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın bugün Libya'ya resmi...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 12.06.2021
Akdeniz'de Ulusal ve Küresel Stratejiler Sempozyumu'nda tüm yönleriyle "Akdeniz" masaya yatırılıyor
Youtube üzerinden canlı yayınlanan sempozyumda Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın'ın mesajı okundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 11.06.2021
Heyette, Bakanlar Çavuşoğlu, Akar, Soylu, Genelkurmay Başkanı Güler, MİT Başkanı Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı...
Heyette, Bakanlar Çavuşoğlu, Akar, Soylu, Genelkurmay Başkanı Güler, MİT Başkanı Fidan, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın yer alacak.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 10.06.2021
Kanada'da Katolik okul bahçesindeki çocuk kalıntıları ve İslamofobik saldırı
Türkiye Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da "Bu, üretilmiş korkunun nefrete, nefretin düşmanlığa ve şiddete dönüşeceğinin en son örneğidir" diyerek, meselenin artık ırkçılık ve nefret suçu olarak ele alınması gereğine vurgu yaptı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 09.06.2021
Türkiye ve Kırgızistan arasında "Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey Oturumu" gerçekleştirildi
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde basına kapalı düzenlenen toplantıya, Türkiye tarafından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 05.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kuzey Makedonya Başbakanı Zoran Zaev'i kabul etti
Erdoğan'a kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 05.06.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bulgaristan Hak ve Özgürlükler Hareketi liderini kabul etti
Erdoğan'a kabulde, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala da eşlik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.06.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar, Rum lider Anastasiadis ile çevrim içi görüşme gerçekleştirdi
KKTC Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Berna Çelik Doğruyol'un yaptığı yazılı açıklamaya göre, Tatar, BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Danışman Vekili ve Barış Gücü Misyon Şefi Elizabeth Spehar'ın daveti üzerine Rum lider Anastasiadis ile çevrim içi görüşme gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 03.06.2021
Yapımcı Hasan Saltık'ın vefatı sanat dünyasını yasa boğdu
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Müzik kültürümüze büyük hizmetler veren, Kalan Müzik'in kurucusu Hasan Saltık Bey'in vefatını derin bir üzüntüyle öğrendim.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 02.06.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, ABD'nin BM nezdindeki daimi temsilcisi Greenfield ile görüştü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın, ABD'nin BM Nezdindeki Daimi Temsilcisi Linda Thomas Greenfield ile Görüştü.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 01.06.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gürcistan Başbakanı Garibashvili'yi resmi törenle karşıladı
Törene, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ile Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da katıldı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 31.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes'i kutladı
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, THY Avrupa Ligi şampiyonu Anadolu Efes'i tebrik etti.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 29.05.2021
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın ve ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman arasında Dolmabahçe Ofisinde gerçekleşen görüşmede,...
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Büyükelçi İbrahim Kalın ve ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Wendy Sherman arasında Dolmabahçe Ofisinde gerçekleşen görüşmede, ikili ilişkiler ve bölgesel meseleler ele alındı.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 28.05.2021
KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'dan Guterres'e "dengeli duruş" teşekkürü
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Berna Çelik Doğruyol'un yaptığı yazılı açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Tatar, Guterres'e Cenevre'deki dengeli duruşundan dolayı teşekkür eden mektup gönderdi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 27.05.2021
Bakan Ersoy "yurt dışından Türkiye'ye seyahatlerde PCR testi konusu"nu pazartesi netleştireceklerini söyledi
Bakan Ersoy, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın ile geldiği Almanya'nın başkenti Berlin'de muhataplarıyla yaptığı görüşme sonrasında, Türkiye'nin Berlin Büyükelçiliğinde gazetecilere açıklamalarda bulundu.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 27.05.2021
İbrahim Kalın: "(AB Zirvesi) Oradan artık Türkiye'nin beklentileri konusunda somut adım atılmasını bekliyoruz"
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, haziran sonunda yapılacak Avrupa Birliği (AB) Zirvesi'nde Türkiye'nin beklentileri konusunda somut adım atılmasını beklediklerini söyledi.
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü - 26.05.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 27 Mayıs 2021
(Ankara/10.00) DÜNYA DİPLOMASİ 1- Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Almanya'da temaslarda bulunacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haberleri | Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Haber - Haberler - Sayfa 2 - Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü haberleri, son dakika cumhurbaşkanlığı sözcüsü haber ve gelişmeleri burada. NATO Zirvesi kapsamında Erdoğan ve Biden başkanlığında yapılan heyetler arası görüşme sona erdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.8.2021 03:36:51. #1.16#

title