Cumhurbaşkanı Gül Nikah Şahidi Oldu

Cumhurbaşkanı Gül Nikah Şahidi Oldu

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Makedonya Cumhurbaşkanı Gyorgi İvanov, tanınmış iş adamı İbrahim Cevahir'in oğlu Eser Cevahir'in nikahında şahitlik yaptı.

Cumhurbaşkanı Gül Nikah Şahidi Oldu

İbrahim ve Fatma Cevahir'in oğlu Eser Cevahir ile Ahmet ve Bilgi Köseoğlu'nun kızı Gizem Köseoğlu Grand Cevahir Otel'de düzenlenen törenle evlendi. Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan'ın kıydığı ve basına kapalı olarak gerçekleşen nikahta, Cumhurbaşkanı Gül ile Makedonya Cumhurbaşkanı İvanov şahitlik yaptı. Nikah törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Abdulkadir Aksu ve İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun yanı sıra siyaset, iş ve sanat dünyasının tanınmış simaları katıldı. Cumhurbaşkanı Gül'ün nikahtan ayrılmasının ardından basın mensuplarının kısa süre görüntü almasına izin verildi. Ünlü pop şarkıcısı Hadise de törene katılanlara konser verdi. Basın mensupları Cumurbaşkanı Gül'ün gelişi sırasında soru sormak istedi ancak Gül bu talebe yanıt vermedi.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Gül'ün katıldığı düğün törenin yapıldığı otelde geniş güvenlik önelmleri alındığı görüldü. Düğüne gönderilen çelenkler bomba arama köpekleri tarafından didik didik arandı.

Kaynak: DHA