Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane Üniversitesi'ni Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane Üniversitesi'ni Ziyaret Etti

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yurt gezisi kapsamında geldiği Gümüşhane'de üniversite ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane Üniversitesi'ni Ziyaret Etti
16.11.2013 15:23 | Son Güncelleme: 16.11.2013 15:23

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, yurt gezisi kapsamında geldiği Gümüşhane’de üniversite ziyaretinde bulundu. Hayrünnisa Gül’ün de eşlik ettiği öğle yemeği programına işadamları, gazi ve şehit yakınları katıldı.

    Gümüşhane’de bulunmak ve sevgi dolu karşılanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı olarak Türkiye’deki şehirleri gezdiğini anlattı. Gümüşhane’nin yer altı zenginliklerine dikkat çeken Gül, ‘‘Nerede bir güzel bir işbirliği, farklı siyasi partiler, farklı görüşler elbette demokrasinin gereğidir ama bunlar ülke geleceği ve şehrin gelişmesi için birlik ve beraberlik içinde hareket edince çok büyük başarılar olur.’’ dedi. Bunları Gümüşhane’de görmekten büyük bir memnuniyet duyduğunu aktaran Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane Üniversitesi’nden çok etkilendiğini ifade etti.

    Vali Yusuf Mayda ise şehirlerinin huzur ve güvenle meşhur olduğunu kaydederek, Gümüşhane olarak ülke ekonomisine büyük katkılar yaptıklarını ifade etti. Toplumun her kesiminden insanları öğle yemeği programında olduğuna dikkat çeken Vali Mayda, Cumhurbaşkanı Gül’ü örnek aldıklarını söyleyerek "Özellikle samimi yaklaşımı ve güler yüzü biz kamu görevlileri için rol model teşkil etmektedir." şeklinde konuştu.

Kaynak: Cİhlas Haber AjansıN

Manşet

Haberler

Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Cumhurbaşkanı Gül, Gümüşhane Üniversitesi'ni Ziyaret Etti - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.9.2020 13:41:03. #1.14#
title