Cumhurbaşkanı Gül'den Onay

Cumhurbaşkanı Gül'den Onay

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5762 Sayılı "Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-işlet-devret Modeli Çerçevesinde Yaptırılması Hakkında Kanun ile Devlet Su İşleri Umum Müdürlüğü Teşkilat ve Vazifeleri Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u Onayladı.

Cumhurbaşkanı Gül'den Onay

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5762 sayılı "Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-İşlet-Devret modeli çerçevesinde yaptırılması hakkında Kanun ile Devlet Su İşleri Umum Müdürlüğü Teşkilat ve Vazifeleri Hakkında Kanunda değişiklik yapılmasına dair Kanun"u onayladı.

Cumhurbaşkanlığı Basın Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, 5762 sayılı "Bazı Yatırım ve Hizmetlerin Yap-İşlet-Devret modeli çerçevesinde yaptırılması hakkında Kanun ile Devlet Su İşleri Umum Müdürlüğü Teşkilat ve vazifeleri hakkında Kanunda değişiklik yapılmasına dair Kanun", Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylandı. Kanun, Anayasa'nın 89. maddesinin birinci fıkrası ile 104. maddesinin ikinci fıkrasının (a) bendi uyarınca yayımlanmak üzere Cumhurbaşkanı Gül tarafından Başbakanlığa gönderildi.

(TB-CC-CC-Y)

Kaynak: İHA