Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Taşeron Düzenlemesi) Bizim Buradaki Operasyonumuz Komisyoncuyu Ortadan...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "(Taşeron Düzenlemesi) Bizim Buradaki Operasyonumuz Komisyoncuyu Ortadan...

- AK Parti Yozgat 6. Olağan İl Kongresi'nden katılımcı detayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kürsüye gelişi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması YOZGAT - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rıza Kayaalp Spor Salon'unda gerçekleştirilen AK Parti...

- AK Parti Yozgat 6. Olağan İl Kongresi'nden katılımcı detayları
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kürsüye gelişi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması YOZGAT - Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rıza Kayaalp Spor Salon'unda gerçekleştirilen AK Parti Yozgat 6. Olağan İl Kongresinde konuştu. (2)

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, partisinin Yozgat İl Kongresi'nde konuşuyor: "KİT'lerde de BİT'lerde de şu anda çalışanların durumu neyse, taşeronda olanların durumu da aynen onların durumuna dönecektir, bunu böyle biliniz. Zira, bizim buradaki operasyonumuz, aradaki adeta komisyoncuyu kaldırmaktır. Bunları kaldırarak nasıl ki KİT'ler şu anda mevcut elemanlarını belli bir şekilde değerlendiriyorsa, BİT'ler nasıl değerlendiriyorsa, şimdi bu taşeronda olanlar da bu şekilde yapılacak imtihanlarla birlikte oranın elemanı olacaklardır."