Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir Maçını İzledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir Maçını İzledi

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Medipol Başakşehir'in UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanşında Belçika'nın Club Brugge takımı ile oynadığı karşılaşmayı izledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir Maçını İzledi

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Medipol Başakşehir'in UEFA Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanşında Belçika'nın Club Brugge takımı ile oynadığı karşılaşmayı izledi.

Maçın başında 3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim Stadı'na gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, karşılaşmayı Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile birlikte protokol tribününden takip etti.

Bazı taraftarlar maç çıkışı stat önünde Erdoğan lehine tezahüratlarda bulundu. Erdoğan, bazı taraftarlarla fotoğraf çektirdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la birlikte maçı izleyen Gençlik ve spor Bakanı Osman Aşkın Bak çıkışta basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bak, "Medipol Başakşehir takımımızı tebrik ediyorum. İlk maçta Belçika'da Club Brugge karşısında 3-3 berabere kaldılar burada da güzel bir oyun sergileyerek 2-0 galip geldiler. Güzel bir maç oldu tabi Club Brugge Belçika'nın köklü kulüplerinden ve yanılmıyorsam 2 yıl önce Beşiktaş'ı elemişti. Burada Başakşehir çok kontrollü güzel bir oyunla turu geçti. Tebrik ediyoruz Başakşehir'i inşallah Şampiyonlar Liginde başarılarının devamını diliyoruz." ifadelerini kullandı.

- İstanbul