CUMALİ ATİLLA HABERLERİ

Cumali Atilla haber, Cumali Atilla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumali Atilla - 21.11.2018
Sahip Çıkmamız Gereken Evlatlarımız İçin Vereceğimiz Hesabımız Var"
Programa, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof.
Cumali Atilla - 18.11.2018
Diyarbakırlı Şehidin Ailesine Şehadet Beratı Verildi
Vali Hasan Basri Güzeloğlu, beraberinde 7. Kolordu ve Garnizon Komutanı Korgeneral Sinan Yayla, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, Ergani Kaymakamı Hüseyin Sayın, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu ve İl Müftüsü Yavuz Selim Karabayır ile şehit Yılmaz'ın Ergani'deki kabrini ziyaret etti, dua okudu ve karanfil bıraktı.
Cumali Atilla - 17.11.2018
Diyarbakır Halay Gençlikspor Türkiye Birincisi Oldu
Elde edilen başarıyı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla başta olmak üzere tüm çalışanlara armağan ettiklerini belirten Hünkar, "Bize her zaman destek olan ve yanımızda yer alan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla'ya, Spor Daire Başkanı Mehmet Kesen'e teşekkür ediyoruz.
Cumali Atilla - 16.11.2018
Diyarbakır "Travel Turkey Fuarı"Nın Partner İli Seçildi
Toplantıya, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof.
Cumali Atilla - 15.11.2018
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı Koşusu Yapıldı
Blacks Winner isimli atla jokey İsmail Katı'nın kazandığı koşuyu, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Genel Sekreter Muhsin Eryılmaz, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Bölge Jandarma Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mustafa Başoğlu, Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Çınar Kaymakamı Selami Kaya, Hipodrom Müdürü Yılmaz Çelik, kurum müdürleri ve çok sayıda vatandaş izledi.
Cumali Atilla - 15.11.2018
Atatürk'ün Diyarbakır'a Gelişinin 81. Yıl Dönümü
Törene, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, 7.
Cumali Atilla - 10.11.2018
Başkan Atilla'nın Eşi Lütfiye Atilla'dan Çermik'e Ziyaret
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, Çermik ilçesini ziyaret etti.
Cumali Atilla - 10.11.2018
Diyarbakır'da 10 Kasım Atatürk'ü Anma Programı
Anıt Park'ta düzenlenen törene, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Ebubekir Bal ve Oya Eronat, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, 7.
Cumali Atilla - 08.11.2018
Başkan Atilla'ya Ziyaretler
Çorum'un Boğazkale Kaymakamlığı'ndan Hani Kaymakamlığı'na atanan Turan Soğukoluk, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
Cumali Atilla - 08.11.2018
Diyarbakır'da 10 Ayda 37 Ton Esrar Ele Geçirildi
Toplantıya Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre ile kamu kurumlarının müdürleri katıldı.
Cumali Atilla - 07.11.2018
Büyükşehirden Çermik Çiftçisine Sulama Desteği
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Çermik ilçesinde 8 bin dönüm araziyi suyla buluşturmak için çalıştıklarını söyledi.
Cumali Atilla - 07.11.2018
Lösemiyi Yenen Genç Kız Maskeyi Atmanın Mutluluğunu Yaşıyor
Etkinliğe, Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Salduş, Vali Hasan Basri Güzeloğlu'nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, DÜ Rektörü Prof.
Cumali Atilla - 04.11.2018
Belediyeden Diyarbakır'a 1,2 Milyar Lira Yatırım
Terör soruşturması kapsamında Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Gültan Kışanak'ın görevden alınmasından sonra yerine kanun hükmünde kararname (KHK) kapsamında İçişleri Bakanlığınca 1 Kasım 2016'da belediyeye görevlendirilen Cumali Atilla, kaynakların doğrudan halka hizmet olarak sunulması için önemli projeleri uygulamaya geçirdi.
Cumali Atilla - 04.11.2018
Kayyumla Beraber Diyarbakır'a 2 Yılda Yarım Milyar Liradan Fazla Yatırım Yapıldı
İçişleri Bakanlığınca 2 yıl önce Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine başkan olarak görevlendirilen Cumali Atilla, ekibiyle birlikte yaptığı çalışmalarda 2 yıl içerisinde kente yol, park, yeşil alan, yapı, tesis, tarım, hayvancılık, kaldırım, sosyal ve benzeri alanlarda toplam 543 milyon 537 bin...
Cumali Atilla - 04.11.2018
Diyarbakır'a İki Yılda 543 Milyon 537 Bin Liralık Yatırım
DİYARBAKIR'da, Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na 2 yıl önce kayyum olarak atanan Cumali Atilla ve yönetimin 2 yıl içinde yol, park, yeşil alan, yapı, tesis, tarım, hayvancılık, kaldırım, sosyal ve benzeri alanlarda toplam 543 milyon 537 bin 108 lira yatırım yaptığı belirtildi.
Cumali Atilla - 02.11.2018
Kelebek Hastalığı Haftası
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, Kelebek Hastalığı Haftası dolayısıyla Gerçekler Dünyası Araştırma Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'ni ziyaret etti.
Cumali Atilla - 30.10.2018
Meram Belediyesinden Diyarbakır'a Ziyaret
Konya'nın Meram İlçe Belediye Başkanı Fatma Toru, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
Cumali Atilla - 29.10.2018
Diyarbakır'da Coşkulu Cumhuriyet Bayramı Kutlaması
Valilik önünde düzenlenen törenler, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 7'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Cumali Atilla'nın Valilik'te tebrikleri kabul etmesi ile başladı.
Cumali Atilla - 29.10.2018
Dha Yurt Bülteni 8
Cumhuriyet'in kuruluşunun 95'inci yıl dönümü nedeniyle Ferit Paşa Caddesi'nde kutlama töreni düzenlendi. Ellerine Türk bayrağı alan çocuklar aileleriyle birlikte töreni izlemeye geldi. Halk törene yoğun ilgi gösterdi. Konya Valisi Yakup Canbolat ile Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, tören için hazırlanan askeri araçla halkın bayramını kutladı. Ardından Vali Canbolat, günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı.  Törende halk oyunları gösterisi ve askeri tören geçişi büyük alkış aldı. Askerlerin geçişi sırasında bazı vatandaşlar gözyaşlarını tutamadı.  Görüntü Dökümü  ---------------------- Tören alanından detay _ İzleyenlerden detay Halk oyunları gösterisi ve tören geçişi Genel ve detay Haber- Kamera: Hasan DÖNMEZ KONYA DHA) =================================================== Diyarbakır'da coşkulu Cumhuriyet Bayramı kutlaması Diyarbakır'da, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95'inci yıl dönümü düzenlenen törenler ile coşkulu bir şekilde kutlandı.  Valilik önünde düzenlenen törenler, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 7'nci Kolordu Komutanı Korgeneral Sinan Yayla ve Büyükşehir Belediye Başkan vekili Cumali Atilla'nın Valilik'te tebrikleri kabul etmesi ile başladı.
Cumali Atilla - 29.10.2018
Cumhuriyet'in 95. Yılı Kutlanıyor
Diyarbakır Valiliği önündeki törende, saygı duruşunda bulundu, İstiklal Marşı okundu. Vali Hasan Basri Güzeloğlu, 7. Kolordu Komutanı Tümgeneral Sinan Yayla ve Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla vatandaşların bayramını kutladı.
Cumali Atilla - 28.10.2018
Güneydoğu Anadolu'nun Yıllık İhracatı 8 Milyar Dolar
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Güneydoğu Anadolu Bölge Başkanı Nezir Yeşilyurt, Güneydoğu Anadolu bölgesinin turizm ve ticarete katkısının yüzlerce yıldır kesintisiz sürdüğünü belirterek, "8 milyar dolara yakın ülke ihracatına katkı sağlanan bölgemizde, tarım sektörü...
Cumali Atilla - 28.10.2018
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Yenişehir ilçesi Anıt Park'taki programda, Cumhuriyetin ilanının 95. yıl dönümü kutlamaları çerçevesinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, 7.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumali Atilla Haberleri | Cumali Atilla Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Cumali Atilla haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cumali Atilla kimdir, hayatı ve biyografisi. 600 Yükümlüye Meslek Edinme Becerisi Kazandırıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.6.2021 04:28:37. #1.14#

title