CUMALİ ATİLLA HABERLERİ

Cumali Atilla haber, Cumali Atilla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumali Atilla - 18.02.2019
Sevgilim Kelebek" Etkinliği
Programa, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla ile gönüllü üniversite öğrencileri de katıldı.
Cumali Atilla - 16.02.2019
Kadınlara "Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi" Verildi
Kadınlar aldıkları sertifikayla KOSGEB'den hibe ve faizsiz kredi alabilecek. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, kadınları ziyaret etti.
Cumali Atilla - 15.02.2019
Dha Yurt Bülteni -20
Bakan Varank: Batı illerinde de PKK'yı belediyelere sokmak istiyorlar (2) ESNAFI ZİYARET ETTİ İMZA TÖRENİNE KATILDI Sanayi ve Teknoloji Bakan Mustafa Varank, Diyarbakır'da düzenlenen 'Uluslararası İslam Bilim Tarihi ve Fuat Sezgin Sempozyumu'nun ardından tarihi Sur ilçesinde esnafı ziyaret etti. Bakan Varank buradan bir otelde düzenlenen 'Diyarbakır Sanayi Altyapısı Yatırımları Tanıtımı ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tahsis Sözleşmesi İmza Töreni'ne katıldı. Törende konuşan Bakan Varank, Diyarbakır'daki değişime dikkat çekerek, "Tekstil İhtisas OSB'de 56 firmamıza parsellerini tahsis ediyoruz. Toplamda 305 milyon lira yatırım yapacak olan bu firmalar 8 bin vatandaşımıza yeni iş imkanları oluşturacak. Aslında burada tekstil alanında bir kümelenme yapısı meydana getirmek istiyoruz. Diyarbakır, geçen sene tekstil ihracatında yüzde 492'lik bir artışı yakaladı. Şehrin potansiyelini ve kabiliyetini göstermesi açısından bu çok önemli bir gösterge. İhracat demek rekabet demek, istihdam demek. İhtisas OSB'nin faaliyete geçmesiyle tekstil alanında önemli rekorlar kırabileceğinize yürekten inanıyorum. Bu OSB ilimizin gücüne güç katacak. Geçtiğimiz ay Diyarbakır OSB'nin arıtma tesisinin yer teslimini yaptık. Yatırım tutarı 37 milyon lira olan bu tesisle birlikte tekstilde ilimizin üretim değer zincirinde yer almayan boyahane yatırımlarının da önü açılmış olacak. Tesisin tamamlanması ile birlikte ilk etapta bin 700 kişilik ilave istihdam sağlanmış olacak. Aynı zamanda ikinci organize sanayi bölgesinin kuruluş sözleşmesini de onayladık. Ülkemizde yatırım yapılmadığı iddialarına en güzel yanıtı bu gelişmeler ve sizler gibi girişimciler veriyor. Buraya gelmeden önce fabrikaları ziyaret ettik. Aslında son yıllarda Diyarbakır'a geldiğimizde özellikle Cumali Atilla'nın çalışmalarıyla bu şehrin ne kadar güzelleştiğine bizzat şahit olduk ama bugün yaptığımız ziyaretlerle de Diyarbakır'ın çok farklı bir yapısına şahit olmuş olduk" dedi.
Cumali Atilla - 15.02.2019
Bakan Varank: Batı İllerinde de PKK'yı Belediyelere Sokmak İstiyorlar (2)
ESNAFI ZİYARET ETTİ İMZA TÖRENİNE KATILDI Sanayi ve Teknoloji Bakan Mustafa Varank, Diyarbakır'da düzenlenen 'Uluslararası İslam Bilim Tarihi ve Fuat Sezgin Sempozyumu'nun ardından tarihi Sur ilçesinde esnafı ziyaret etti. Bakan Varank buradan bir otelde düzenlenen 'Diyarbakır Sanayi Altyapısı Yatırımları Tanıtımı ve Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Tahsis Sözleşmesi İmza Töreni'ne katıldı. Törende konuşan Bakan Varank, Diyarbakır'daki değişime dikkat çekerek, "Tekstil İhtisas OSB'de 56 firmamıza parsellerini tahsis ediyoruz. Toplamda 305 milyon lira yatırım yapacak olan bu firmalar 8 bin vatandaşımıza yeni iş imkanları oluşturacak. Aslında burada tekstil alanında bir kümelenme yapısı meydana getirmek istiyoruz. Diyarbakır, geçen sene tekstil ihracatında yüzde 492'lik bir artışı yakaladı. Şehrin potansiyelini ve kabiliyetini göstermesi açısından bu çok önemli bir gösterge. İhracat demek rekabet demek, istihdam demek. İhtisas OSB'nin faaliyete geçmesiyle tekstil alanında önemli rekorlar kırabileceğinize yürekten inanıyorum. Bu OSB ilimizin gücüne güç katacak. Geçtiğimiz ay Diyarbakır OSB'nin arıtma tesisinin yer teslimini yaptık. Yatırım tutarı 37 milyon lira olan bu tesisle birlikte tekstilde ilimizin üretim değer zincirinde yer almayan boyahane yatırımlarının da önü açılmış olacak. Tesisin tamamlanması ile birlikte ilk etapta bin 700 kişilik ilave istihdam sağlanmış olacak. Aynı zamanda ikinci organize sanayi bölgesinin kuruluş sözleşmesini de onayladık. Ülkemizde yatırım yapılmadığı iddialarına en güzel yanıtı bu gelişmeler ve sizler gibi girişimciler veriyor. Buraya gelmeden önce fabrikaları ziyaret ettik. Aslında son yıllarda Diyarbakır'a geldiğimizde özellikle Cumali Atilla'nın çalışmalarıyla bu şehrin ne kadar güzelleştiğine bizzat şahit olduk ama bugün yaptığımız ziyaretlerle de Diyarbakır'ın çok farklı bir yapısına şahit olmuş olduk" dedi.
Cumali Atilla - 15.02.2019
Gündem / 15 Şubat 2019
(İzmir/15.00) (Fotoğraflı - Görüntülü) 3- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İslam Bilim Tarihi ve Fuat Sezgin Sempozyumu'na, AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yöntürk'ün seçim bürosunun açılışına ve Tekstil İhtisas OSB Parsel Tahsisi Sözleşme İmza Töreni'ne katılacak, Valiliğe ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cumali Atilla'nın seçim bürosuna ziyarette bulunacak, vatandaşlarla sohbet edecek.
Cumali Atilla - 15.02.2019
Gündem Özeti / 15 Şubat 2019
(İzmir/15.00) 3- Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, İslam Bilim Tarihi ve Fuat Sezgin Sempozyumu'na, AK Parti Sur Belediye Başkan adayı Şafak Yöntürk'ün seçim bürosunun açılışına ve Tekstil İhtisas OSB Parsel Tahsisi Sözleşme İmza Töreni'ne katılacak, valiliğe ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cumali Atilla'nın seçim bürosuna ziyarette bulunacak, vatandaşlarla sohbet edecek.
Cumali Atilla - 14.02.2019
Bakan Kurum: Diyarbakır, Eski Diyarbakır'dan Güzel Olacak
Diyarbakır'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarihi Sur ilçesinde yapımına devam edilen yeni Diyarbakır evlerinde incelemelerde bulundu. Beraberinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ile çalışma yapılan alanı gezen Bakan Kurum, yetkililerden bilgi alıp, örnek daireyi gezdi.
Cumali Atilla - 14.02.2019
Dha Yurt Bülteni-16
Diyarbakır'a gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tarihi Sur ilçesinde yapımına devam edilen yeni Diyarbakır evlerinde incelemelerde bulundu. Beraberinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ile çalışma yapılan alanı gezen Bakan Kurum, yetkililerden bilgi alıp, örnek daireyi gezdi.
Cumali Atilla - 14.02.2019
Başkan Atilla'dan Aile Ziyareti
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumali Atilla - 14.02.2019
Sur, Diyarbakır Eskisinden Daha Güzel Bir Hal Alacak"
Bakan Kurum'a ziyaretlerinde Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, AK Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak, Sur Belediye Başkan Vekili Kaymakam Abdullah Çiftçi ve kurum yetkilileri eşlik etti.
Cumali Atilla - 12.02.2019
Başkan Atilla: "Şehrimizin Her Mahallesine En İyi Hizmeti Sunmaya Gayret Ediyoruz"
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Yenişehir ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Cumali Atilla - 11.02.2019
Dha Yurt Bülteni - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in açıklamaları Genel detay Haber-Kamera: Yasin DALKILIÇ / KAYSERİ, ========================== 16)AK PARTİ'NİN DİYARBAKIR ADAYI ATİLLA: ZAFER SANCAĞINI SURLARDA DALGALANDIRACAĞIZ AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Cumali Atilla, kenti yeniden inşa edeceklerini belirterek, "Bütün çalışmalarımızı tevazu, samimiyet ve gayretle yerine getireceğiz.
Cumali Atilla - 10.02.2019
AK Parti'nin Diyarbakır Adayı Atilla: Zafer Sancağını Surlarda Dalgalandıracağız
AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Cumali Atilla, kenti yeniden inşa edeceklerini belirterek, "Bütün çalışmalarımızı tevazu, samimiyet ve gayretle yerine getireceğiz.
Cumali Atilla - 10.02.2019
Milletin Parasını Millete Harcadık"
AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cumali Atilla, "Son iki yılda bizden öncekilerinin tamamının yaptıklarından fazla proje ve hizmeti belediyemizi bir kuruş borçlandırmadan hemşehrilerimizin istifadesine sunduk. Yani milletin parasını millete harcadık.
Cumali Atilla - 10.02.2019
Dha Yurt Bülteni -12
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -------------------------------- Zanlıların Adli Tıp Birimi'ne götürülmesi Adli Tıp Birimi tabelasından detay SÜRE: 1'16" BOYUT: 141 MB Haber: Nuri PİR- Kamera: Can ÇELİK/ADANA, =============== AK Parti'nin Diyarbakır adayı Atilla: Zafer sancağını surlarda dalgalandıracağız AK Parti'nin 31 Mart yerel seçimi Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Cumali Atilla, kenti yeniden inşa edeceklerini belirterek, "Bütün çalışmalarımızı tevazu, samimiyet ve gayretle yerine getireceğiz.
Cumali Atilla - 10.02.2019
Başkan Adayından Binlerce Kişiyle Seçim Bürosu Açılışı
AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cumali Atilla, seçim bürosu açılışını büyük bir coşku ile gerçekleştirdi.
Cumali Atilla - 08.02.2019
Atilla'dan Aile Ziyaretleri
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, aile ziyaretlerinde bulundu.
Cumali Atilla - 08.02.2019
Atilla'nın Aile Ziyaretleri Devam Ediyor
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, Kayapınar ilçesi Peyas Mahallesi'nde ikamet eden Soner ailesini ziyaret etti.
Cumali Atilla - 07.02.2019
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı'dan Başkan Atilla'ya Ziyaret
İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
Cumali Atilla - 07.02.2019
Atilla, Stk Temsilcileriyle Bir Araya Geldi
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, kente kadınlara yönelik faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarının (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.
Cumali Atilla - 06.02.2019
İçişleri Bakan Yardımcı Çataklı, Diyarbakır'da (2)
'ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN' ETKİNLİĞİNE KATILDI İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Diyarbakır'da valilik ziyaretinin ardından trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturması amacıyla hazırlanan 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' uygulamasına katıldı. 75 metrelik yol bölgesinde düzenlenen etkinlikte Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve beraberindeki Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, kurum ve kuruluşların temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlarla polis ve jandarma ekiplerinin uygulamasını izledi.
Cumali Atilla - 06.02.2019
Başkan Atilla: "Vatandaşlarımızın Refahını Arttıracak Projeler Yapıyoruz"
Diyarbakır'ın Sur ilçesinde Cevat Paşa, Çarıklı ve Kırmasırt mahallerinde vatandaşları ziyaret eden Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, vatandaşların refahını arttıracak projeler yaptıklarını söyledi.
Cumali Atilla - 06.02.2019
Dha Yurt Bülteni-19
 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Yaşlı adamın karşıya geçmesi Midibüsün adama çarpması Güvenlik kamerasına yansıyan kaza Çevredeki vatandaşların yaşlı adama yardım etmesi   Genel ve detay görüntüler Haber: Kamera: Ömer ŞULUL-ŞANLIURFA-DHA) ======================== İçişleri Bakan Yardımcı Çataklı, Diyarbakır'da (2) 'ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN' ETKİNLİĞİNE KATILDI İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Diyarbakır'da valilik ziyaretinin ardından trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturması amacıyla hazırlanan 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' uygulamasına katıldı. 75 metrelik yol bölgesinde düzenlenen etkinlikte Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve beraberindeki Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, kurum ve kuruluşların temsilcileri, öğrenciler ve vatandaşlarla polis ve jandarma ekiplerinin uygulamasını izledi.
Cumali Atilla - 06.02.2019
İçişleri Bakan Yardımcısı Çataklı, 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' Etkinliğine Katıldı
Diyarbakır'da düzenlenen etkinliğe, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, kamu kurum müdürleri, ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumali Atilla Haberleri | Cumali Atilla Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Cumali Atilla haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cumali Atilla kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da Meydanda Çift Kale Maç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 14:33:50. #1.16#

title