CUMALİ ATİLLA HABERLERİ

Cumali Atilla haber, Cumali Atilla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumali Atilla - 20.03.2019
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinden 1 Milyar 250 Milyon Liralık Yatırım
Merkez Kayapınar ilçesindeki Kent Meydanı'nda düzenlenen törende bir konuşma yapan Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın aldığı görevi en güzel şekilde yapmaya gayret ettiğini belirterek, canını, varlığını tehdit eden bütün ihanete karşı bu kente adanmışlığını herkesin gördüğünü belirtti.
Cumali Atilla - 19.03.2019
Bismil'de İki Yılda Gerçekleştirilen 14 Yatırımın Toplu Açılışı Yapıldı
Şehitkamil Belediyesi desteğiyle yapımı tamamlanarak hizmete açılan Kardeşlik Parkında gerçekleştirilen törene Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Kerem Süleyman Yüksel, AK Parti Diyarbakır milletvekilleri Mehdi Eker ve Ebubekir Bal, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, AK Parti Bismil Belediye Başkan Adayı Mustafa Kemal Arslan ve vatandaşlar katıldı.
Cumali Atilla - 18.03.2019
Çanakkale Şehitleri Gözyaşları ve Dualarla Anıldı
Mardin'de 18 Mart Şehitleri Anma Günü etkinlikleri MARDİN - Mardin'de 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenlendi. Mardin Garnizon Şehitliği'nde düzenlenen törene Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, 70. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Fedai Ünsal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yusuf Kenan Topçu, vali yardımcıları, Artuklu Kaymakamı Şakir Öner Öztürk, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar, kurum müdürleri ve amirler, daire başkanları katıldı. Tören, Mardin Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma Dayanışma ve İnsan Hakları Derneği Başkanı Velit Alptekin'in Şehitlik Anıtı'na çelenk sunmasıyla başladı. Saygı duruşu ve saygı atışı yapılmasının ardından İstiklal Marşı'nın okunması ile töre devam etti. Vali Mustafa Yaman'ın şeref defterini imzalamasının ardından İl Müftüsü İsmail Çiçek vatan uğruna şehit düşenler için dualar etti. Tören şehitliklere bırakılan karanfillerin ardından son buldu. Diyarbakır'da 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri DİYARBAKIR - Diyarbakır'da 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 104. yıl dönümü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Cahit Sıtkı Tarancı Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti Milletvekili Oya Eronat, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan Vekili ve adayı Cumali Atilla, Jandarma Bölge Komutanı Halis Zafer Koç, komutanlar, kamu kurum müdürleri, çok sayıda öğrenci ve öğretmen katıldı.
Cumali Atilla - 16.03.2019
AK Parti Adayı Atilla'dan Diyarbakır'a Metro, Metrobüs ve Teleferik Projesi
DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve AK Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Cumali Atilla, yeni dönem projelerini tanıttı.
Cumali Atilla - 16.03.2019
Dha Yurt Bülteni-17
Görüntü Dökümü -Genel Başkan Yardımcısı Salıcı'nın konuşması -Programın düzenlendiği salondan detaylar Cüneyt ÖZFİDAN/ZONGULDAK, -  ==================== AK Parti adayı Atilla'dan Diyarbakır'a metro, metrobüs ve teleferik projesi DİYARBAKIR Büyükşehir Belediye Başkanvekili ve AK Parti Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Cumali Atilla, yeni dönem projelerini tanıttı.
Cumali Atilla - 16.03.2019
Başkan Atilla'dan, Eğil'e Ziyaret
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Eğil ilçesine bağlı Bahşiler, Kaya ve Sarıca mahallelerini ziyaret etti.
Cumali Atilla - 14.03.2019
Cumali Atilla'dan 14 Mart Tıp Bayramı Mesajı
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı'nı kutladı.
Cumali Atilla - 14.03.2019
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla Açıklaması
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Hizmetimizin ulaşmadığı tek bir mahalle tek bir sokak tek bir ev kalmayacak.
Cumali Atilla - 14.03.2019
14 Mart Tıp Bayramı
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cumali Atilla - 13.03.2019
Başkan Atilla'dan, Esnafa Ziyaret
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, sebze ve meyve halinde esnafla bir araya geldi.
Cumali Atilla - 13.03.2019
Lütfiye Atilla'dan Aile Ziyareti
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla'nın, aile ziyaretleri devam ediyor.
Cumali Atilla - 10.03.2019
Dha Yurt Bülteni - 1
Görüntü Dökümü -------------------------- Seyir halindeki traktör     Traktörün arkasında tehlikeli yolculuk yapan öğrenciler        Traktöre tutunmaya çalışan öğrenciler Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: ŞANLIURFA-DHA) GÖRÜNTÜ GEÇİLDİ ================================================ 5)CUMHURBAŞKANI DİYARBAKIR'DA KONUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ temaslarının ardından Diyarbakır'a geçti. Diyarbakır'da Vali Hasan Basri Güzeloğlu, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Cumali Atilla ve protokol üyeleri tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisince İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitinge katıldı.
Cumali Atilla - 09.03.2019
Dha Yurt Bülteni - 20
Erdoğan: Hanımefendinin kaçacak deliği de yok (5) TÜGVA 5'İNCİ GENÇLİK BULUŞMASI'NA KATILDI Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'da partisince düzenlenen mitingin ardından valiliği ziyaret etti. Tören mangasını selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vali Hasan Basri Güzeloğlu ile görüştü. Erdoğan, valilikte Türkiye Ermenileri Patrikvekili Başpiskopos Aram Ateşyan ve Keldani Cemaati Patrikvekili François Yakan ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla'yı da kabul etti.
Cumali Atilla - 09.03.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı da kabul etti.
Cumali Atilla - 09.03.2019
Erdoğan: Hanımefendinin Kaçacak Deliği de Yok (3)
CUMHURBAŞKANI DİYARBAKIR'DA KONUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ temaslarının ardından Diyarbakır'a geçti. Diyarbakır'da Vali Hasan Basri Güzeloğlu, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Cumali Atilla ve protokol üyeleri tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisince İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitinge katıldı.
Cumali Atilla - 09.03.2019
Dha Yurt Bülteni - 17
Erdoğan: Hanımefendinin kaçacak deliği de yok (3) CUMHURBAŞKANI DİYARBAKIR'DA KONUŞTU Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Elazığ temaslarının ardından Diyarbakır'a geçti. Diyarbakır'da Vali Hasan Basri Güzeloğlu, milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Cumali Atilla ve protokol üyeleri tarafından karşılanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisince İstasyon Meydanı'nda düzenlenen mitinge katıldı.
Cumali Atilla - 09.03.2019
AK Parti'nin Diyarbakır Mitingi
"AK Parti belediyeciliğiyle bu şehir geçmiş yaralarını tedavi edecek" Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı ve AK Parti'nin Belediye Başkan adayı Cumali Atilla, vatandaşların huzuru, güveni ve sağlığı için en güzel projeleri hayata geçirdiklerini dile getirdi.
Cumali Atilla - 08.03.2019
Atilla'dan, Esnafa Ziyaret
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Bağlar ilçesinde esnafla bir araya geldi.
Cumali Atilla - 08.03.2019
Başkan Atilla'dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cumali Atilla - 08.03.2019
Dha Yurt Bülteni - 1
Haber-Kamera: Taylan YILDIRIM - Mustafa KÖPRÜLÜ - Tekin GÜRBULAK / SELÇUK(İzmir), 07.03.2019 - Haber Kodu : 190307274 07.03.2019 - Haber Kodu : 190307274 07.03.2019 - Haber Kodu : 190307223 ====================== Diyarbakır'daki Kurşunlu Camii ibadete açıldı DİYARBAKIR'ın Sur ilçesinde 7 Aralık 2015 tarihinde terör örgütü PKK'lıların yakıp yıktığı Fatihpaşa Camii'nin (Kurşunlu Camii) Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla restorasyonu tamamlandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın katılımıyla yapılan Regaip Kandili programında 3 yıla aşkın süreden sonra Kurşunlu Camii'nde ilk ezan sesi duyuldu. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ile çok sayıda vatandaşın katılımıyla Ragaip Kandili programıyla ibadete açılan Kurşunlu Camii'nde yatsı namazı Diyanet İşleri Başkanı Ertaş tarafından kıldırıldı.
Cumali Atilla - 07.03.2019
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Huzur Beldesi, Tekrar Öz Benliğine Kavuşuyor (2)
KURŞUNLU CAMİİ İBADETE AÇILDI Diyarbakır'ın Sur ilçesinde 7 Aralık 2015 tarihinde PKK'lı teröristlerin yakıp yıktığı Fatihpaşa Camii'nin (Kurşunlu Camii) Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan restorasyonu  tamamlandı. Kurşunlu Camii'nde ilk ibadet, Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş'ın katılımıyla Regaip Kandili programında yapıldı. 3 yıla aşkın süreden sonra Kurşunlu Camii'nde ilk ezan sesi duyuldu. Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, AK Parti milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla ile çok sayıda kişinin katılımıyla Regaip Kandili programıyla ibadete açılan Kurşunlu Camii'nde yatsı namazı Diyanet İşleri Başkanı Ertaş tarafından kıldırıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumali Atilla Haberleri | Cumali Atilla Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Cumali Atilla haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cumali Atilla kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da İçme Suyu Enerji Maliyeti Güneş Enerjisi ile Düşürülecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.06.2021 05:35:07. #1.13#

title