CUMALİ ATİLLA HABERLERİ

Cumali Atilla haber, Cumali Atilla son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cumali Atilla - 28.10.2018
Haftanın Tarihine Bakış
2016- Gültan Kışanak'ın, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca, "silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 30 Ekim'de sevk edildiği mahkemece tutuklanmasının ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Ankara'nın Etimesgut ilçesi Kaymakamı Cumali Atilla görevlendirildi.
Cumali Atilla - 26.10.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Müjde Verdiği İlçe Doğal Gaza Kavuştu
Törene, AK Parti Milletvekilleri Oya Eronat, Ebubekir Bal, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cumali Atilla, İl Emniyet Müdürü Tacettin Aslan ve vatandaşlar katıldı.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Diyarbakır Bu Kıraathaneye Sadece Kadınlar Girebilir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin bir çok yerinde 'Millet Kıraathane'lerinin açılması üzerine, Diyarbakırlı kadınlar, Büyükşehir Belediyesi'ne başvurarak, sadece kadınların gidebileceği bir sosyal alanın yapılmamı için talepte bulundu. Talebi değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Cumali Atilla, merkez Bağlar ilçesinde bulunan Koşuyolu Parkında Hanımlar Lokali ve Spor Merkezi'ni açtı.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Kayyumdan Kadınlara Özel Merkez
Diyarbakır'da kadınlar Büyükşehir Belediyesine başvurarak, sadece kadınların gidebileceği bir sosyal alanın oluşturulması için talepte bulundu. Durumu değerlendiren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cumali Atilla, Koşuyolu Parkı'nda hanımlar lokali ve spor merkezinin yapımı için talimat verdi.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Bu Kıraathaneye Sadece Kadınlar Girebilir
Bu kıraathaneye sadece kadınlar girebilir DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Millet Kıraathanesi' projesinden esinlenerek, Hanımlar Lokali ve Spor Merkezini hizmete açtı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin bir çok yerinde 'Millet Kıraathane'lerinin açılması üzerine, Diyarbakırlı kadınlar, Büyükşehir Belediyesi'ne başvurarak, sadece kadınların gidebileceği bir sosyal alanın yapılmamı için talepte bulundu. Talebi değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Cumali Atilla, merkez Bağlar ilçesinde bulunan Koşuyolu Parkında Hanımlar Lokali ve Spor Merkezi'ni açtı.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Diyarbakır'da "Hanımlar Lokali ve Spor Merkezi" Açılışı
Açılışa, Diyarbakır Valisi Hasan Basri Güzeloğlu'nun eşi Ayşe Güzeloğlu, Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'nın eşi Lütfiye Atilla, Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Handan Eker ile kadınlar katıldı.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Dha Yurt Bülteni 15
Görüntü Dökümü: -Öğrencilerin görüntüsü -Yağmur altında andımızı okumaları ve sloganlar -Açıklama Haber-Kamera:  Fatih YILMAZ-Halil İbrahim YEL/TOKAT, ==================== Bu kıraathaneye sadece kadınlar girebilir DİYARBAKIR Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Millet Kıraathanesi' projesinden esinlenerek, "Hanımlar Lokali ve Spor Merkezi"ni hizmete açtı.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla Türkiye'nin bir çok yerinde 'Millet Kıraathane'lerinin açılması üzerine, Diyarbakırlı kadınlar, Büyükşehir Belediyesi'ne başvurarak, sadece kadınların gidebileceği bir sosyal alanın yapılmamı için talepte bulundu. Talebi değerlendiren Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Cumali Atilla, merkez Bağlar ilçesinde bulunan Koşuyolu Parkında Hanımlar Lokali ve Spor Merkezi'ni açtı.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Başkan Atilla Osb'yi Ziyaret Etti
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren işletmeleri ziyaret etti.
Cumali Atilla - 25.10.2018
Başkan Atilla'dan Kurum ve Stk'lara Ziyaret
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, kentteki çeşitli kurum ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti.
Cumali Atilla - 24.10.2018
PTT'den, Başkan Atilla'ya Ziyaret
PTT Diyarbakır Başmüdürü Mevlüt Demirkıran, PTT'nin 178. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla'yı ziyaret etti.
Cumali Atilla - 18.10.2018
Diyarbakır Gençlik Festivali Başladı
Valilik, Büyükşehir Belediyesi, bazı kurum ve kuruluşların katkılarıyla Okçular Vakfı tarafından düzenlenen, Ziraat Bankası Diyarbakır Genlik Festivali başladı. Kayapınar ilçesindeki kent meydanında düzenlenen festival açılışına, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Cumali Atilla, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile yüzlerce öğrenci katıldı.
Cumali Atilla - 18.10.2018
Dha Yurt Bülteni 16
  Mehmet BULDU/İZNİK (Bursa), -  =============================================== 5)DİYARBAKIR GENÇLİK FESTİVALİ BAŞLADI DİYARBAKIR'da, Ziraat Bankası Diyarbakır Gençlik festivalinin açılışına gelen binlerce genç, çalınan müzikler eşliğinde dans edip eğlendi. Valilik, Büyükşehir Belediyesi ve bazı kurum ve kuruluşların katkılarıyla Okçular Vakfı tarafından düzenlenen, Ziraat bankası Diyarbakır Genlik festivali başladı. Kayapınar İlçesi kent meydanında düzenlenen festival açılışına, Vali Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Cumali Atilla,  Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı ve Yalova Milletvekili Ahmet Büyükgümüş ile binlerce öğrenci katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cumali Atilla Haberleri | Cumali Atilla Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Cumali Atilla haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cumali Atilla kimdir, hayatı ve biyografisi. Güneydoğu Anadolu'da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 10:26:02. #1.15#

title