ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Çukurova Üniversitesi Haberleri

Çukurova Üniversitesi haber, Çukurova Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurova Üniversitesi - 28.01.2021
ÇÜ ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında eğitim protokolü
Çukurova Üniversitesi (ÇÜ) ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü arasında eğitim protokolü imzalandı.
Çukurova Üniversitesi - 28.01.2021
Prof. Dr. Zeynep Zaimoğlu, gıda güvenliğinin tüm dünyada en önemli problemlerin başında geleceğini belirtti
Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Zeynep Zaimoğlu, iklim değişikliğinin tarımsal üretim üzerindeki olumsuz etkilerinin giderek arttığını belirterek, gelecek yıllarda gıda güvenliğinin dünyanın en önemli problemlerinin başında geleceğini bildirdi.
Çukurova Üniversitesi - 27.01.2021
Sosyal medyanın sözde medyumlarından online büyü istismarı
'BİZ BÜYÜYÜ YAPIP KARGOYLA GÖNDERİYORUZ' DHA muhabirinin "Nişanlımla ayrıldık, barışmak istiyorum" diye aradığı bir başka duygu istismarcısı ise muhabirin "Aslında bu işlere pek inanmam ama çaresiz kaldım" sözleri üzerine, "İnanmam derken, bu işleri küçümsüyor musun?" diye tepki gösterdi. Yaptığını iddia ettiği büyülerle çiftlerin arasını düzelttiğini, aileleri barıştırdığını öne süren sözde medyum, "Bu vesileyle birçok kişi evlendirdik. Tamamen her şeyle biz ilgileniyoruz. Doğru yere adım attınız. Biz size büyüyü kargoyla gönderiyoruz. Eve saklamanıza gerek yok. Bir kısmını toprağa, birazını mezara, birazını ise ateşle yakarak işlem yapıyorsunuz. Banka havalesi yoluyla ya da Antalya'daki yerimize gelerek yüz yüze ödeme yapabilirsiniz. Nişanlınızın, kendinizin, annelerinizin isimlerini yollamanız yeterli" ifadelerini kullandı.  'İNSANLARI MADDİ, MANEVİ İSTİSMAR EDİYORLAR' Son dönemde sosyal medya üzerinden bu şekilde mağdur edilen birçok insan olduğuna dair duyumlar aldığını söyleyen Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü'nde görevli Prof.
Çukurova Üniversitesi - 19.01.2021
Iğdır Üniversitesinden "Türkiye-Azerbaycan dostluğu ve Karabağ Zaferi" konseri
Üniversitenin YouTube kanalı üzerinden yayınlanan konserde, Bakü 24 Numaralı Devlet Müzik Okulu, Nahçıvan Devlet Üniversitesi Konservatuvarı, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Kompozisyon ve Orkestra Şefliği Ana Sanat Dalı, Kırgızistan Devlet Senfoni Orkestrası, Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Üflemeli ve Vurmalı Ana sanat Dalı Öğretim Üyeleri ve öğrenciler, çaldıkları müzik eşliğinde birbirinden güzel türküler söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurova Üniversitesi Haberleri | Çukurova Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Çukurova Üniversitesi haberleri, son dakika çukurova üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Cumhurbaşkanı Erdoğan, rektörleri kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.3.2021 07:33:23. #1.15#
title