Çukurova Merhaba Gazetesi Kuruluşunun 6. Yıldönümünü Kutladı

Çukurova Merhaba Gazetesi Kuruluşunun 6. Yıldönümünü Kutladı

Adana'da Yayımlanan Çukurova Merhaba Gazetesi, 6. Kuruluş Yıldönümünü Düzenlediği Geceyle Kutladı.

Çukurova Merhaba Gazetesi Kuruluşunun 6. Yıldönümünü Kutladı

Adana'da yayımlanan Çukurova Merhaba Gazetesi, 6. kuruluş yıldönümünü düzenlediği geceyle kutladı.

Çukurova Merhaba Gazetesi İmtiyaz Sahibi Zeki Kızılkaya, gazetenin kuruluşunun 6. yıldönümü nedeniyle, Büyükşehir Belediyesi Özdenspor Havuzbaşı Tesisleri'nde düzenlenen gecedeki konuşmasında, gazetenin kuruluşundan bugüne kadar geldiği yolda kendilerini yalnız bırakmayanlara teşekkür etti.

Haftalık olarak başladıkları yayın hayatını günlük olarak sürdürdüklerini anlatan Kızılkaya, "6 yıldır ilkeli, doğru ve tarafsız gazetecilik yapıyoruz. Bu özelliğimizi hiç bir zaman kaybetmeden halkın sesi olmaya devam edeceğiz" dedi.

Genel Yayın Yönetmeni Osman Palamut da, ilkeli bir şekilde sürdürdükleri gazetecilik mesleğinin zorluklarından bahsederek, kendilerini yalnız bırakmayan okurlarına teşekkür etti.

Seyhan Kaymakamı İsmail Hakkı Develi ise kendisinin yerel gazetelere çok önem verdiğini ve her gün güne yerel gazeteleri okuyarak başladığını belirterek, Çukurova Merhaba Gazetesi'ni okumanın da ayrı bir tat verdiğini dile getirdi.

Gecenin konuğu Sanatçı Mahmut Tuncer de yerel gazetelerin önemine değindi.

Geceye Yüreğir Belediye Başkanı Ömer Topçu, Vergi Dairesi Başkanı Serdar Aksoy, Sosyal Güvenlik Kurulu Başkanı Mustafa Keskin, Bayındırlık İl Müdürü Hasan Şaybak, Milli Eğitim Müdürü Abdulgafur Büyükfırat, Şanlıurfa Tarım İl Müdürü Abdullah Keskin, Çevre ve Orman İl Müdürü Nebi Erol Metin, İller Bankası İl Müdürü Mustafa Akgün, Karaisalı Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Kuşçu, Feke Belediye Başkanı Cuma İş ile çak sayıda davetli katıldı.

(AB-Y) 29.06.2008 13:32 TSİ