Çukurova 9. Kitap Fuarı Yarın Açılıyor - Haberler
Haberi Paylaş

Çukurova 9. Kitap Fuarı Yarın Açılıyor

Bültenler - Haberler | Güncel
Çukurova 9. Kitap Fuarı Yarın Açılıyor

Çukurova Kitap Fuarı, 09 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 12.00'de gerçekleştirilecek açılış töreniyle TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açıyor.


Ziyaretçi Girişi Saat 10.00'da

Çukurova Kitap Fuarı, 09 Ocak 2016 Cumartesi günü saat 10.00'da kapılarını ziyaretçi girişine açacaktır. Açılış Törenimiz ise saat 12.00'de gerçekleşecektir.

Çukurova'da Kitap Dolu 9 Gün

Dokuzuncu yılında dokuz gün olan Çukurova Kitap Fuarı, 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirilecektir. Fuarda panel, söyleşi ve çocuk etkinlikleri gibi 75 kültür etkinliği düzenlenecektir.

Çukurova 9. Kitap Fuarı, aralarında Gülse Birsel, Üstün Dökmen, Deniz Kavukçuoğlu, Mustafa Armağan, Canan Tan, Murathan Mungan, Ahmet Ümit, Ercan Kesal, Ayşe Kulin, Enver Aysever, Yekta Kopan, Gülten Dayıoğlu, Mavisel Yener, Ece Temelkuran, Kahraman Tazeoğlu, Alya Öztanyel, Behiç Ak, Aret Vartanyan, Aytül Akal, Ömer Sevinçgül, Engin Alan, Senai Demirci, Fatih Yağcı, İpek Ongun, Hikmet Anıl Öztekin, Cemalnur Sargut, Sibel Eraslan, İsmail Saymaz, Yavuz Bahadıroğlu, Penguen Dergisi Çizerleri ve Ot Dergisi Yazarlarının da bulunduğu pek çok değerli yazarı, şairi ve çizeri konuk ediyor.

Genç Yazarlar TÜYAP Adana'da

TÜYAP, genç kuşak yazarları da Çukurova 9. Kitap Fuarı'nda ağırlayacak. Karanlık Lise serisinin genç yazarı Alya Öztanyel 10 Ocak Pazar, 4N1K isimli kitabıyla büyük beğeni toplayan Büşra Yılmaz ise 17 Ocak Pazar günü düzenleyecekleri imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelecekler. 13 Ocak Çarşamba günü "Genç Yazarlar Okuryazarlık Serüvenlerini Anlatıyor" isimli söyleşide Merve Akıncı ve Koray Yersüren, okurlarıyla söyleşerek kendi okuryazarlık deneyimlerini paylaşacaklar.

Çukurova Kitap Fuarı'nı Takip Edin

İmza günleri ve etkinlik programına www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir. Kitap fuarıyla ilgili en güncel haberler i, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili her türlü güncel haberi facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari üzerinden de takip edebilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova 9. Kitap Fuarı, 09-16 Ocak 2016 tarihleri arasında 10.00-19.30, 17 Ocak Pazar günü ise 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500