Çukurova 9. Kitap Fuarı'nda Rekor Ziyaretçi - Haberler
Haberi Paylaş

Çukurova 9. Kitap Fuarı'nda Rekor Ziyaretçi

Bültenler - Haberler | Güncel
Çukurova 9. Kitap Fuarı'nda Rekor Ziyaretçi

Dokuzuncu yılında dokuz gün olan Çukurova Kitap Fuarı, kitapseverleri dolu dolu bir programla karşıladı.

Kuruluşumuz TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Çufaş Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteği ile düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 09 Ocak 2016 Cumartesi günü TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını kitapseverlere açtı. Çukurova 9. Kitap Fuarı'nı ilk üç gün boyunca 95 bin okuyucu ziyaret etti.

Fuarın son dört günü boyunca, aralarında Mavisel Yener, Behiç Ak, Gülten Dayıoğlu, Deniz Kavukçuoğlu, Işık Öğütçü, İpek Ongun, Muazez İlmiye Çığ, Metin Feyzioğlu, Ahmet Telli, Murathan Mungan, Yekta Kopan, Üstün Dökmen, Aret Vartanyan, Füruzan, Yavuz Bahadıroğlu, Ece Temelkuran, Enver Aysever, Ayşe Kulin, Kahraman Tazeoğlu, Canan Tan, Erdil Yaşaroğlu ve Süper Penguen Çizerleri'nin bulunduğu pek çok değerli yazar, çizer, şair ve bilim insanı okurlarıyla buluşacak.

Çukurova Kitap Fuarı'nı Takip Edin

İmza günleri ve etkinlik programına www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir. Kitap fuarıyla ilgili en güncel haberler i, konuk yazarları, katılımcı yayınevlerini, imza günleri ve etkinlik programıyla ilgili her türlü güncel haberi facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari üzerinden de takip edebilirsiniz.

Girişin ücretsiz olduğu fuar her gün 10.00-19.30 saatleri arasında (17 Ocak 2016 tarihinde saat 19.00'da sona erecektir) ziyaret edilebilir.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500
title