Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 06.05.2013
Kırşehir'de Sergi Yeri Ücretleri Belirlendi
Gündem maddeleri arasında yer alan, Bağbaşı, Güldiken, Kuşdilli, Kervansaray, Çukurçayır, Bahçelievler mahallelerindeki 34 yeni sokağa verilen isimler, Vali Mithat Saylam Caddesi isminin aynı kalması, İmam-i Rabbani Camisinin mülkiyetinin Diyanet İşleri Vakfına verilmesi, Aşıkpaşa Mahallesinde ağaçlandırılacak alanın Park Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğünün görüşleri alınarak bir sonraki mecliste karara bağlanması kabul edildi.
Çukurçayır - 04.05.2013
İstanbul'da Elektrik Kesintisi
Beykoz'da 6 Mayıs'ta 09.00-16.00 saatlerinde Su Ürünleri Lisesi Sultaniye tarafı, Kaymakamlık Binası, Adliye, Belediye Kreş, Çiftehavuzlar Spor Salonu, Gümüşsuyu Meydan, Mandıra Yolu civarı, Dereiçi Sokak Ayazma tarafı, Gümüşsuyu Korubaşı civarı, Kirazlı Yayla Yolu Soylu Sokak civarı, Korubaşı civarı, Korubaşı Alt Koru girişi, Mehmet Yavuz Caddesi civarı, Ziya Ünsel Okulu mezarlık bölgesinde, 7 Mayıs'ta Tuğla Fabrikası civarı, Yeşildere Sokak Arayol, Harmantepe Çukurçayır civarı, Soğuksu Meydan, Aydınlar ve Tuna sokaklar, Soğuksu Tepeköy Ana Cadde, Karslılar Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Katırcı Yolu ve sağlı sokaklar, İlkokul civarı, Karagöz Sırtı'nda, 8 Mayıs'ta Paşabahçe Barbaros ve Çubuklu caddeleri, Devlet Hastanesi Aydın Sokak, Karagöz sırtı, Hayal Kahvesi, Clup 29, Şişecam Fabrikası civarı, Beyaz Erguvan Caddesi civarında elektrik kesintisi uygulanacak.
Çukurçayır - 03.05.2013
KMÜ'de Kamu Yönetimindeki Sorunlar Ele Alındı
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi'nde(KMÜ) Stratejik Düşünce Öğrenci Topluluğu ile Genç Kamu Yöneticileri Derneği işbirliğinde "Kamu Yönetiminde Yapısal ve İşlevsel Sorunlar" başlıklı panel düzenlendi. Panele Selçuk Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akif Çukurçayır, Merkez Valisi Kayhan Kavas ve Arsin Kaymakamı Salih Altun konuk oldu.
Çukurçayır - 24.04.2013
Trabzonspor'da Olağanüstü Genel Kurula Doğru
-Otomobilinin kurşunlanması- Aksoy, Çukurçayır beldesinde evinin önünde park halindeki otomobilinin kurşunlanmasına ilişkin olarak ise "Kesinlikle ticaretimle veya şahsiyetimizle ilgili bugüne kadar yaşadığım sorun, olumsuz gerçekleşen bir durum yok.
Çukurçayır - 24.04.2013
İş Adamı Aksoy'un Aracının Kurşunlanması
Çukurçayır Beldesi'ndeki evinin önüne park ettiği cipi kurşunlanan Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİD) Başkanı Emre Aksoy'un, olayla ilgili herhangi bir kimseden şüphelenmediği belirtildi.
Çukurçayır - 23.04.2013
Trabzonspor İzin Yaptı
BAŞKAN ADAYININ ARACI KURŞUNLANDI Bu arada bir süre önce Trabzonspor'a başkan adayı olduğunu açıklayan Trabzon Sanayici ve Girişimci İşadamları Derneği (TSGİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Emre Aksoy'un evinin önündeki otomobili kurşunlandı. Çukurçayır Beldesi'nde dün gece meydana gelen olayda araca iki kurşun isabet ettiği belirtilirken jandarma, soruşturma başlattı.
Çukurçayır - 22.04.2013
Sokak Köpeklerinin Saldırısına Uğrayan Çocuk Yaralandı
Kent merkezine bağlı Çukurçayır Beldesi Mısırlı Mahallesi'nde oturan 8 yaşındaki ilköğretim okulu öğrencisi Halil İbrahim Aydın, okul çıkışı arkadaşları ile evine dönerken sokak köpeklerinin saldırısına uğradı.
Çukurçayır - 22.04.2013
Küçük Çocuk Köpeklerin Saldırısına Uğradı
Olay Çukurçayır Beldesi Mısırlı Mahallesi'nde önceki gün saat 14.
Çukurçayır - 18.04.2013
Selçuk'ta Turizm Sektörü Masaya Yatırıldı
Panele Konya Vali Vekili Dr. Sefa Çetin, Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, dekanlar, müdürler, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Çukurçayır - 10.04.2013
Ünlü Şef Ömür Akkor Selçuk'ta
Dünyanın en prestijli yemek kitapları ve ödülleri değerlendirme kurulu olan Gormand Cookbook Awards tarafından 'En İyi Yemek Tarihi Kitabı' ödülü alan Akkor, mutfak deneyimlerini ve kitabının içeriğini 'Geçmişten Günümüze Selçuklu Mutfağı' konulu konferansta öğrencilerle paylaştı. Konferansa Selçuk Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.
Çukurçayır - 10.04.2013
Gourmand Cookbook Awards'tan Ödüllü Şef Akkor Açıklaması
Selçuklu Mutfağı'nın bugüne kadar yeterince ele alınmadığını vurgulayan Akkor, şunları kaydetti: "Ödülü açıkladıklarında ne siz ne de isminiz önemli oluyor. Türkiye'nin isminin tüm dünyaya duyurulması, benim için paha biçilemez bir duyguydu. O ödülü ülkem için kazandım. Bu gururu yaşamak için bir hayli emek verdim. Kitabımda Selçuklu mutfağına ait 81 yemek tarifinin yanı sıra Selçuklu çini koleksiyonları ve minyatürleri de bulunuyor. Bir dönemi sadece yemekleriyle sınırlamak istemedim. Kitabımda 1236 yılında Kubad Abad Sarayı'nda yaşayan bir aşçıbaşı ile 2010 yılında Türkiye'de yaşayan başka bir aşçının hikayesi de bulunuyor. Ben bu dünyadan göçsem bile kitaplarımla yaşamak istiyorum." Konferans sonunda SÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Akkor'a plaket takdim etti.
Çukurçayır - 07.04.2013
Gençlik Meclisi Üyeleri Meram'da Buluştu
Konuşmaların ardından Prof. Dr. M.Akif Çukurçayır, "Yerel Demokrasi ve Katılım", Doç.
Çukurçayır - 01.04.2013
Trabzon'da Başına Rulo Düşen İşçi Yaralandı
Trabzon'da başına rulo düşen inşaat işçisi yaralandı.(31) kafasına, üst katta çalışan başka bir işçinin boya yapmakta kullandığı rulo düştü.
Çukurçayır - 26.03.2013
İki Yıl Çalıştı, Dünya Şampiyonu Oldu
-"2 yılda önemli başarı"- Fatmanur'un antrenörü Gökhan Bektaş ise Çukurçayır Beldespor Kulübü'nü 3 yıl önce belediyenin desteğiyle kurduklarını ifade etti.
Çukurçayır - 20.03.2013
Çukurçayır'dan Dünya Şampiyonu Çıktı
Trabzon Çukurçayır Beldespor adına yarışan Fatmanur Keleş, İstanbul'da yapılan Muay-Thai Şampiyonası'nda altın madalya kazandı.
Çukurçayır - 15.03.2013
"Silah Sevincine Hayır" Projesi
İl Emniyet Müdürü Bayram Coşkun, Çukurçayır İlköğretim okulunda düzenlenen programda yaptığı açıklamada, oyuncak silahlarını getiren öğrencilere, kitap ve çeşitli oyuncaklar hediye ettiklerini söyledi.
Çukurçayır - 04.03.2013
Trabzon Belediyesi Mart Ayı Olağan Meclis Toplantısı Başladı
KANUNİ BULVARI İÇİN ACELE KAMULAŞTIRMA KARARI ÇIKARTTIK Konuşmasında 2. Tanjant Yolu olarak adlandırılan Kanuni Bulvarı'nın geldiği son durumla ile ilgil bilgilerde veren Gümrükçüoğlu, "Trabzon'un doğu batı kuşaklamasında önemli arterlerinden biri olacak olan ve Beşirli, Toklu, Karşıyaka, Aydınlıkevler, Soğuksu, Erdoğdu, Bahçecik, Yeni Cuma, Boztepe, Çömlekçi, Esentepe, Çukurçayır, Kireçhane, Gölçayır, Düzyurt ve Gözalan mevkilerindeki imar yollarına bağlantı sağlayıp, şehrin gelişimini rahatlatarak ana ulaşım omurgasını oluşturacak Kanuni Bulvarı ile ilgili Bakanlar Kurulu'ndan acele kamulaştırma kararı çıktı.
Çukurçayır - 28.02.2013
Edirne'de Hükümlüler Et İşleyecek
Çukurçayır mevkisinde Edirne Açık Ceza İnfaz Kurumu yerleşkesi içinde inşa edilen, 60 hükümlünün istihdam edileceği Et İşleme, Sucuk Dolum ve Kavurma Üretim Tesisi törenle hizmete açıldı.
Çukurçayır - 21.02.2013
Konya Turizmi İçin Çalıştay Düzenlendi
Selçuk Üniversitesi Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu, MEVKA ve Meram Belediyesi'nin ortaklaşa düzenledikleri, Çalıştay'a Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, S.Ü. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır ve turizmciler katıldı.
Çukurçayır - 21.02.2013
Meram'da Turizm Çalıştayı Yapıldı
Meram Belediyesi tarafından restore edilen tarihi Augustus Otel'deki çalıştayın açılışına Meram Belediye Başkanı Serdar Kalaycı, SÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır ve turizmciler katıldı.
Çukurçayır - 18.02.2013
Köy Yollarında Heyelan Tehlikesi
Bu yağışlarla paralel olarak Balıkesir İlinde de son günlerde Savaştepe ilçesine bağlı Sarıhüseyinler ve Çukurçayır -Kongurca - Güvem köy yolları güzergahında meydana gelen heyelan nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandığı bildirildi.
Çukurçayır - 14.02.2013
Balıkesir'de Aşırı Yağışlar Sebebiyle Yollarda Heyelan Meydana Geldi
Savaştepe ilçesine bağlı Sarıhüseyinler, Çukurçayır, Kongurca ve Güvem köy yolları güzergahında meydana gelen heyelan sebebiyle ulaşım aksadı.
Çukurçayır - 08.02.2013
Köy Koruyucusunun Sır Ölümü
VÜCUDUNDA YARA İZLERİ ORTAYA ÇIKTI Merkeze bağlı Çukurçayır Köyü sakinleri, bugün saat 07.
Çukurçayır - 08.02.2013
Eski Korucu Köprüde Asılı Bulundu
Ağrı'da eski bir köy korucusu, Çukurçayır köyü girişindeki köprüde asılı halde bulundu.
Çukurçayır - 08.02.2013
Ağrı'da Şüpheli Ölüm
Ağrı merkeze bağlı Çukurçayır köyü girişindeki köprüde bir kişinin asılı olduğu ihbarını alan jandarma ekipleri bölgeye gitti.
Çukurçayır - 07.02.2013
Fenerbahçeli Futbolcu Emre'den, Trabzon'a Eğitim Desteği
2013 yılında devlet tarafından 629 yeni dersliğini yapılacağı bilgisini veren Kızılcık, bunları şöyle sıraladı: "Merkezi yatırım programıyla 24 derslikli Merkez Anadolu Lisesi, 300 kişilik Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu, 24 derslikli Akçaabat Teknik Lisesi ek binası, Vakfıkebir Anadolu Lisesi Spor Salonu. Valilik yatırım programlarında ise 5 derslikli Çukurçayır Anaokulu, 24 derslikli Aydınlıkevler İlkokulu, 24 derslikli Yeşiltepe İlkokulu, 24 derslikli Pelitli İlkokulu, 24 derslikli Erdoğdu İlkokulu, 24 derslikli Çukurçayır İlkokulu, 24 derslikli Akçaabat Söğütlü İlkokulu, 5 ek derslikli Araklı Erenler İlkokulu, 5 derslikli Beşikdüzü Anaokulu, 24 derslikli Of İrfanlı İlkokulu, 5 ek derslikli Tonya Hoşarlı İlkokulu, 24 derslikli Vakfıkebir Kemaliye İlkokulu ve 24 derslikli Yomra Merkez İlkokulu.
Çukurçayır - 07.02.2013
Trabzon'da Bu Yıl İçerisinde 629 Yeni Derslik Yapılacak
Vali Kızılcık, 2013 yılında programa alınan yeni projeleri de açıkladı. Kızılcık, "Merkezi yatırım programıyla 24 derslikli Merkez Anadolu Lisesi, 300 kişilik Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu, 24 derslikli Akçaabat Teknik Lisesi ek binası, Vakfıkebir Anadolu Lisesi Spor Salonu. Valilik yatırım programlarında ise 5 derslikli Çukurçayır Anaokulu, 24 derslikli Aydınlıkevler İlkokulu, 24 derslikli Yeşiltepe İlkokulu, 24 derslikli Pelitli İlkokulu, 24 derslikli Erdoğdu İlkokulu, 24 derslikli Çukurçayır İlkokulu, 24 derslikli Akçaabat Söğütlü İlkokulu, 5 ek derslikli Araklı Erenler İlkokulu, 5 derslikli Beşikdüzü Anaokulu, 24 derslikli Of İrfanlı İlkokulu, 5 ek derslikli Tonya Hoşarlı İlkokulu, 24 derslikli Vakfıkebir Kemaliye İlkokulu ve 24 derslikli Yomra Merkez İlkokulu.
Çukurçayır - 07.02.2013
Trabzon'da Eğitim Alanında Önemli Hamle
Valilik Yatırım Programında yer alan eğitim yatırımlarından da bahseden Kızılcık, Çukurçayır İlköğretim Okulu (24) derslik, Çankaya YİBO Lojman Yapımı (9 Daire), Merkez İlköğretim Okulu (24) derslik, Yomra Anaokulu (5) derslik olmak üzere toplam 61 dersliğin yapılacağını, buna ilaveten bir hayırsever tarafından yaptırılan 8 derslikli Çamburnu Fazıloğlu Mahmut Bıçakçı İlkokulu'nun da 2011 yılında yapımına başlandığını ve toplamda 189 dersliğin yapımı devam ettiğini belirtti.
Çukurçayır - 29.01.2013
CHP Trabzon'da Kapı Kapı Dolaşacak
Çukurçayır beldesindeki CHP teşkilatını beraberinde CHP İl Başkanı Yavuz Karan ile birlikte ziyaret eden Canalioğlu, burada partililerle bir araya geldi.
Çukurçayır - 26.01.2013
Hılla Parkı Hizmet Kalitesini Arttırıyor
Kırşehir Belediyesi'nin Çukurçayır Mahallesi'nde yaptırılan Hılla Nilüferli Park ve Kütük Evi hizmet etmeye devam ediyor.
Çukurçayır - 16.01.2013
Kırşehir'de Ağaca Asılı Ceset Bulundu
Kırşehir'in Çukurçayır Mahallesi Karakurt Yolu üzerindeki bir bağ evinin bahçesinde ağaca asılmış halde bir erkek cesedi bulunduğu ihbar edildi.
Çukurçayır - 11.01.2013
Çukurçayır Belediyesi'nden Kosgeb Destekli Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi
Trabzon merkeze bağlı Çukurçayır Belde Belediyesi tarafından KOSGEB ile imzalanan protokol çerçevesinde genel katılımlı Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenlenecek.
Çukurçayır - 21.12.2012
Trabzon'da Elektrik Kesintisi
Çoruh EDAŞ Şirket Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle yarın 12.00-13.00 saatleri arasında Çukurçayır beldesi AKS blokları ve Güven sitesine elektrik verilemeyeceği belirtildi.
Çukurçayır - 06.12.2012
Asfalt Yama Çalışmaları Sürüyor
Halka hizmetin en iyisini vermek için çalışmaların yapıldığını belirten Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeçi, "Fen İşleri ekipleri daha önce Nasuhdede Mahallesi, Terme Caddesi ve Çukurçayır Mahallesinde yama çalışmaları yaptı.
Çukurçayır - 28.11.2012
Kırşehir Belediyesi, Okulların Yollarını Asfaltlıyor
Kırşehir Belediyesi, Çukurçayır Mahallesi'ndeki Fen Lisesi ve Anadolu Öğretmen Lisesi'nin yollarını sıcak asfaltla kaplıyor.
Çukurçayır - 22.11.2012
Trafik Kazalarına Balık Gözü Ayna ile Çözüm
Trabzon Belediyesi, il genelinde dağlık ve engebeli arazi nedeniyle yollardaki kör noktalara trafik kazası riskine karşı ayna yerleştirdi. Uygulama kapsamında kent merkezindeki çok sayıda viraj, Boztepe-Çukurçayır yolu ile Maçka ilçesi Akarsu köyündeki keskin virajlar balık gözü ayna yerleştirilerek kaza riski azaltılmaya çalışıldı.
Çukurçayır - 16.11.2012
Trabzon'da Yamaçlarda Gezinen 'Çıplak' Yakalandı
ALKOL TEDAVİSİ GÖRÜYOR Edinilen bilgilere göre, polisin yaptığı çalışmalar sonrasında çıplak görülen kişinin M.D. olduğu ve Çukurçayır Beldesi'nde çay ocağı işlettiği ortaya çıktı.
Çukurçayır - 06.11.2012
Sü'de "Ekoturizm Eylem Planı" Projesi
SÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır da yapılan en önemli işlerin bu gibi projeler olduğunu dile getirdi.
Çukurçayır - 30.10.2012
Kırşehir'in İçme Suyu Şebekesi Yenileniyor
Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Nursultan Nazarbayev Caddesi'nden Çukurçayır Kavşağı'na kadar olan bölgede içme suyu şebeke hattı yenileme çalışmalarının yapıldığını bildirdirdi.
Çukurçayır - 18.10.2012
'Büyükşehir Belediye Kanun Tasarısı, Türkiye'de İdari Yapıyı Değiştiriyor'
Selçuk Üniversitesi (SÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü Kentleşme ve Çevre Sorunları Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Büyükşehir Belediye Kanun Tasarısı'nın Türkiye'nin idari sistemini baştan aşağı değiştirdiğine dikkat çekerek, "Büyükşehir belediye başkanları il genelinde etkin kılınıyor, vali ve kaymakamların etkinliği ise azaltılıyor.
Çukurçayır - 17.10.2012
Hılla Nilüferli Park Kütük Evi ile Misafirlerini Ağırlıyor
Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan, Hılla Nilüferli Park ve Kütük Evi Kırşehirlilerin ve şehir dışından gelen misafirlerin doğal bir ortamda güzel vakit geçirmeleri için yeniden hizmete açtıklarını vurgulayan Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, "Kırşehir'in sosyal alan eksikliğini Kırşehir Belediyesi olarak en aza indirmeye çalışıyoruz.
Çukurçayır - 08.10.2012
Kırşehir'de Nursultan Nazarbayev Caddesi Açıldı
Konuşmaların ardından, Çukurçayır Kavşağı'ndaki Nursultan Nazarbayev Caddesi'nin açılışı gerçekleştirildi.
Çukurçayır - 03.10.2012
Çukurçayır'da Emekli Öğretmen Metin Doğu'ya Plaket
Trabzon merkeze bağlı Çukurçayır beldesinde Tepepark sitesinde oturan emekli öğretmen Metin Doğu, çevreye karşı duyarlılığı ve sağduyusu nedeniyle plaketle ödüllendirildi.meclis üyelerinin katılımıyla kendisine sunulmuştur" dedi."
Çukurçayır - 26.09.2012
İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu Tamamlandı
ADÜ Nazilli İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Fatma Neval Genç başkanlığında düzenlenen ve 7 gün süren eğitimde, Yönetişim Kavramı, kuramsal ve kavramsal boyutları ile kamu yönetimi çerçevesinde tartışıldı. Program kapsamında yönetişim konusunda eserler vermiş olan Hacettepe Üniversitesi'nden Prof. Dr. Muhittin Acar, Pamukkale Üniversitesi'nde Prof. Dr. Hüseyin Özgür, Celal Bayar Üniversitesi'nden Prof. Dr Mustafa Ökmen, Selçuk Üniversitesi'nden Prof. Dr. Akif Çukurçayır, Erciyes Üniversitesinde Doç.
Çukurçayır - 17.09.2012
Çukurçayır Beldesi'nde Altyapı Çalışmaları Sürüyor
Trabzon merkeze bağlı Çukurçayır beldesinde altyapı çalışmaları sürüyor.büyük bir ivme kazandırarak yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını söyledi.
Çukurçayır - 08.09.2012
Vali Kızılcık Okullarda İncelemelerde Bulundu
Devlet olarak geleceğin teminatı olan gençlerin daha iyi eğitim görebilmeleri için daha fazla kaynak ayırdıklarını ifade eden Kızılcık, şunları kaydetti: "Trabzon'umuzda bir spor lisesi inşaatına başlanmıştı. Spor lisemizi bu sene hizmete açıyoruz. Soğuksu'da bulunan 24 derslikli okulumuz da 17 Eylül'de açılarak hizmete sunulacak. Çukurçayır'daki 24 derslikli okulumuz da en kısa zamanda tamamlanacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Sayfa 9 - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Yol Genişletme Çalışmaları Sonrasında Yolun Ortasında Kalan Ağaç Kesilmekten Kurtuldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.4.2021 03:28:32. #1.15#

title