Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 14.02.2016
Kanuni Bulvarı Güzergâhı ve Yakın Çevresinin Planlaması Yapıldı
Kanuni Bulvarı’nın Çukurçayır ile Akoluluk mahalleleri arasındaki güzergahı ve yakın çevresini içine alan 384 hektarlık alanın 1/5000 ölçekli nazım imar planı ve 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kabul edildi.
Çukurçayır - 30.12.2015
Başkan Genç: "Ortahisar'ı, Muhtarlarımızla Birlikte Yönetiyoruz"
AKVARYUM ORTAHİSAR VE PARK ÇALIŞMALARI Zağnos ve Tabakhane Vadilerinin yeraltından bir tünelle birbirine bağlanacağı Akvaryum Ortahisar Projesi'ne de değinen Başkan Genç, "Zağnos ve Tabakhane vadilerini birleştirmeyi amaçlayan 180 metre uzunluğunda 8.5 metre açıklığında bir 'Tünel Akvaryum' projesi planlandı. Proje kapsamında Zağnos Vadisi'nde yapılan peyzaj düzenlemesiyle ve Tabakhane Vadisi'nde yapılacak olan peyzaj projesinin bütünlük sağlaması açısından TOKİ ile mutabakat sağladık. Tarihi değerlerimizi de koruyarak bu projeyi de hayata geçireceğiz. Ayrıca Ortahisar için her mahalleye bir park projesi kapsamında Aydınlıkevler, Çukurçayır, Pelitli ve Kanuni mahallelerine 4 adet park yapacağız.
Çukurçayır - 15.12.2015
Sü'de, 'Sosyal Bilimlerde Araştırma Yöntemleri Çalıştayı'
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Akif Çukurçayır, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen çalıştayda, "kes-yapıştır" yöntemiyle bilimsel araştırma yapılamayacağını söyledi.
Çukurçayır - 18.11.2015
Sü'de "Kentsel Kalkınma ve Belediyecilik" Konferansı Düzenlendi
Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Akif Çukurçayır, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen konferansta, büyük kentlerin kaosu, karmaşayı yansıttığını, toplumun yükünü taşıyamadığını söyledi.
Çukurçayır - 11.11.2015
Sü'de "Yerel Yönetimler Reformu" Konferansı Yapıldı
SÜ Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonundaki programın açılışında, her hafta bir etkinlik yapmayı planladıklarını söyledi.
Çukurçayır - 26.10.2015
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nden, CHP Milletvekili Pekşen'e Cevap
CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen’in geçtiğimiz günlerde Boztepe ve Çukurçayır mahallelerine yaptığı ziyaretlerde Trabzon Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik eleştirilerine cevap geldi.
Çukurçayır - 12.10.2015
Genel Seçime Doğru
AK Parti Ağrı Milletvekili adayı Cesim Gökçe, merkez ilçeye bağlı köyleri ziyaret etti.  Gökçe, seçim çalışmaları kapsamında merkez ilçeye bağlı Aslangazi, Anakaya, Badıllı, Karasu, Konuktepe, Çukurçayır, Yayla Çayır, Taştekne, Ozanlar, Aşkale, Yurtpınar, Yığnıtepe, Arakonak, Akbulgur, Kayabey, Yolugüzel köylerini ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.
Çukurçayır - 10.10.2015
Gökçe Köylerde Moral Buldu
Ağrı merkeze bağlı Aslangazi, Anakaya, Badıllı,Karasu, Konuktepe, Çukurçayır, Yayla Çayır,Taştekne, Ozanlar, Aşkale, Yurtpınar, Yığnıtepe, Arakonak, Akbulgur, Kayabey, Yolugüzel köylerini ziyaret eden Cesim Gökçe ve beraberindeki heyet gittikleri köylerde yoğun ilgiyle karşılandılar.
Çukurçayır - 20.09.2015
Esnaf Patlama Sonrası Yaşadıkları Korku Dolu Anları Anlattı
Daha öncede aynı noktada benzer bir olayın yaşandığını belirten Muhammet Çukurçayır ise "Yetkililer bu üst geçide bir çözüm bulmalıdır.
Çukurçayır - 31.08.2015
Kamu Yönetimi Kongresi Konya'da Gerçekleştirilecek
Konya Novotel-İbis Otel'de gerçekleştirilecek kongre ulusal katılımcıları, akademik çevre ve paydaşları bir araya getirecek.  Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Akif Çukurçayır, "Konya, kongre merkezi olma yolunda güçlü adımlarla ilerliyor.
Çukurçayır - 13.05.2015
Genel Seçime Doğru
Daha sonra Çukurçayır ve 1 Nolu Erdoğdu mahallelerinde ev ziyaretleri gerçekleştiren Köseoğlu, kadınların, karar alma mekanizmalarına katılımını artırmak için gerek mevzuat gerekse uygulamaya yönelik pek çok adım attıklarına değindi.
Çukurçayır - 27.04.2015
Selçuk'ta Turizm İstihdamı Paneli
Panelde, Türkiye'de turizmin ve turizm alanında çalışanların sorunları, öğrencilerin ve fakülte mezunlarının sektördeki istihdamı, sektörün örgütlü hale getirilmesinin çalışanlara ve sektöre yararları tartışıldı. Ayrıca Turistik İşletme Yöneticileri, Personeli ve Avrupa Birliği Turizm Personeli ile İlişkiler Derneği (TİYADER) hakkında katılımcılara detaylı bilgi verildi.   Süleyman Demirel Kültür Merkezi Malazgirt Salonu'nda düzenlenen panele  Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, fakülte olarak sektörde eğitimli ve diplomalıların çalışması, çalışanların haklarının korunmasını sağlamak amacıyla TİYADER'e üye olduklarını söyledi.
Çukurçayır - 23.03.2015
İTÜ'de "Meteoroloji Mühendisliği Brifing Odası" Açıldı
Açılış konuşmasını İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Duran Şahin ile Meteoroloji Mühendisleri Odası Başkanı Fırat Çukurçayır'ın yaptığı çalıştay kapsamında gün içinde "Şehir, Planlama ve Meteoroloji", "Çevresel Altyapı Uygulamaları ve Meteoroloji" ile "Çevresel Altyapı Uygulamaları ve Meteoroloji" başlıklı oturumlar düzenlenecek.
Çukurçayır - 03.03.2015
Konya Ululslararası Turizm Kongresine Ev Sahipliği Yapacak
Selçuk Üniversitesi (SÜ),  Konya'da mayıs ayında gerçekleştirilecek 1. Uluslararası Avrasya Turizm Kongresi'ne (EITOC) ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  SÜ Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, yaptığı açıklamada, 28-30 mayıs tarihleri arasında üniversitenin öncülüğünde Konya'da gerçekleştirilecek olan kongrede, 13 ülke, 51 şehir ve 66 üniversite ve kurumdan 321 bilim insanını bir araya geleceğini ifade etti.
Çukurçayır - 29.01.2015
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu Rakamlarla Konuştu
BELDELERDEN ORTAHİSAR'A 121 BİN 746 METREKARE ALAN KALDI Merkez belde belediyelerinden de Ortahisar Belediyesi'ne devredilen taşınmazlar hakkında da bilgi veren Gümrükçüoğlu, şunları söyledi: "Bunlar ise arsa olarak toplamda 117 bin metrekaredir. Binası olan alanlar ise 3 bin 746 metrekaredir. Bunların üzerinde bina olan arsaları sayayım: Akoluk belediye binası ve arsası, Akyazı belediye binası ve arsası, Akyazı'da dükkan, Akyazı'da bahçeli ev, Çağlayan'da kapalı spor tesisi, Çağlayan'da çay alım evi, Çukurçayır belediye binası ve arsası.
Çukurçayır - 29.01.2015
Doğu Karadeniz'in En Büyük İlçesi Trabzon Ortahisar
DOĞU KARADENİZ'DE EN BÜYÜK MAHALLELER ALTINORDU-ŞAHİNCİLİ VE ORTAHİSAR-ÇUKURÇAYIR Mahalleler bazında değerlendirildiğinde, nüfus büyüklüğü bakımından Doğu Karadeniz illerinin en büyük mahalleleri 19 bin 970 kişiyle Ordu ili Altınordu ilçesi Şahincili mahallesi ve 18 bin 884 kişiyle Trabzon ili Ortahisar ilçesi Çukurçayır mahallesi oldu.
Çukurçayır - 27.01.2015
Akyazı Tüneli'nde Işık Göründü
Proje çerçevesinde yapılacak çift tüplü Çukurçayır 1, Çukurçayır 2, Gölçayır 1 ve Gölçayır 2 tünellerinin yapımına ise henüz başlanılmadığı belirtildi.
Çukurçayır - 20.01.2015
Trabzon'da Park Halindeki Otomobil Çalındı
Çukurçayır Mahallesi'nde S.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Sayfa 6 - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Trabzon'da Trafik Kazasında Hayatını Kaybeden Baba ve Oğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 04:08:37. #1.14#

title