Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 21.04.2017
Kırşehir'de Asayiş Operasyonu
Kırşehir Cumhuriyet Başsavcılığı gelen bir ihbarı değerlendiren İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Kervansaray, Kayabaşı ve Çukurçayır Mahalleri'ndeki 5 ayrı adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.
Çukurçayır - 21.03.2017
Huzurevine Yardım Etti Davalık Olmaktan Kurtuldu
Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı Medya İletişim Bürosu'ndan yapılan yazılı açıklamada, geçen yıl şubat ayında Trabzon'un Çukurçayır Mahallesi'nde meydana gelen olayda, ailesiyle aracına binen sürücü Ahmet K'nin (62), geri manevra yaptığı sırada Nurdan M'ye (52) çarparak yaralanmasına sebep olduğu belirtildi.
Çukurçayır - 14.03.2017
Sevinç Hanım Ölmesin, Bu Radyo da Susmasın"
Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesi'nde yaşayan emekli öğretmen Naci Gürer, 13 yıl önce alzaymıra yakalanan, ardından geçirdiği beyin ameliyatı sonrası yatağa bağımlı hale gelen 68 yaşındaki eşi Sevinç Gürer'i ilk günkü aşkla, bir an olsun yalnız bırakmıyor.
Çukurçayır - 25.02.2017
Karla Mücadele Ekiplerine Destek İçin Köy Yollarını Açıyorlar
Merkeze bağlı Çukurçayır köylüleri de yaklaşık 10 traktöre taktıkları küreme aparatı ile karla mücadele çalışması yaparak yollarda ulaşımı sağlıyor.
Çukurçayır - 15.02.2017
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı'nın "İmar Yoğunluğu" Sitemi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, "Bugün Kaşüstü beton mezarlığıdır, aynı Çukurçayır gibi. Çukurçayır da zamanında aynı şekilde katledilmiştir.
Çukurçayır - 19.01.2017
Trabzon'da Doğalgaz Çalışmaları Devam Ediyor
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ortahisar ilçesinin Çukurçayır Mahallesi'ne doğalgaz ulaştırmak için istimlak çalışmalarının tamamlanmasıyla çelik boru döşeme çalışmalarına başlandığı belirtildi.
Çukurçayır - 09.01.2017
Çalınan Fındıklar İçin "Sms"Li Uyarı
TTB'den yapılan yazılı açıklamada, bir süre önce Çukurçayır Mahallesi'nde Vehbi Yılmaz'a ait evden 15 çuval içerisinde yaklaşık bin 200 kilogram fındığın çalındığı belirtildi.
Çukurçayır - 25.12.2016
Ortahisar, Yol Hedeflerini Tutturdu
2016 yılında 103 bin ton asfaltlama yaptıklarını belirten Başkan Genç, "İlçemizde yaklaşık bin 800 km'lik yol ağı bulunmaktadır. 2016 yılında 85 mahallemizin tamamında 100 bin ton asfaltlama yaparak öngördüğümüz asfaltlama hedeflerimizi gerçekleştirdik. Yine aynı şekilde yol programında öngördüğümüz 50 bin m3 yol betonlaması hedefinin tamamını icra ettik. 2016 yılı betonlama ve asfaltlama hedeflerimizi yüzde 100 gerçekleştirmiş durumdayız. Bazı mahallelerimiz hizmet bakımından geri kalmıştı. Çağlayan, Akoluk ve Çukurçayır gibi alan itibariyle de çok geniş mahallelerimiz mevcut.
Çukurçayır - 24.12.2016
Trabzon'da Doğalgaz Çalışmaları
Gümrükçüoğlu, doğalgaz kullanımının artmasının Trabzon adına son derece sevindirici olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti: "Şehirde 72 bin 500 konut ve iş yerine doğalgaz ulaştırıldı. 2017 yılı sonunda doğalgaz çalışmalarında yüzde 85'e ulaşmayı hedefliyoruz. Geri kalan kısımlar, ileriki yıllarda tamamlanacaktır. Kapısına ulaştırılan hemşehrilerimden abone olmalarını, daha temiz ve ucuz olduğu için doğalgaz kullanmalarını rica ediyorum. Trabzon'da doğalgaz kullanımını artırmak mecburiyetindeyiz." Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'ne doğalgaz ulaştırılması için istimlak çalışmaların devam ettiğini bildiren Gümrükçüoğlu, "Eski köpek barınağının bulunduğu bölgedeki istimlak çalışmalarımız kapsamında, 2017 yılının ilk 3 ayında bedel ödemesi yapılacak.
Çukurçayır - 08.12.2016
Trabzon'da Karla Mücadele Çalışmaları
Gümrükçüoğlu, Ortahisar ilçesinin Çukurçayır Mahallesi'ne doğalgaz ulaştırılması için de çalışmaların devam ettiğini aktardı.
Çukurçayır - 07.12.2016
Dha Yurt Bülteni-9
Ortahisar İlçesi Çukurçayır Mahallesi'nde bir sitede yer alan apartmanın önündeki inşaat alanında 2 gün önce toprak kayması yaşandı.
Çukurçayır - 12.05.2016
Kırşehir'de 15 Camide Engeller Ortadan Kalktı
Engelsiz cami projesi kapsamında Kırşehir'de Hoca Ahmed Yesevi, Küçük Kındam, Gölhisar, Abidin Hoca, Müstean, Sanayi, Hazreti Ömer, Molla Osman, Aşıkpaşa, Karlıoğlu, Ali Çam, Çukurçayır, İmaret, Hasan Yücer, TOKİ, Gökbulut camilerinde engelliler için özel ibadet alanları oluşturularak, ibadetlerini yapabilmeleri hedefleniyor.
Çukurçayır - 06.05.2016
2. Avrasya Uluslararası Turizm Kongresi"
Selçuk Üniversitesi Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır ise yaptığı konuşmada, turizmin ön yargı duvarlarını yıkan, uluslar, kültürler, farklılıklar ve renklerin birbirini tanımasını sağlayan bir sektör olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Sayfa 5 - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Çocuk Oyunları Bu Parkta Hayat Bulacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 11.4.2021 03:50:46. #1.15#
title