Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 24.06.2019
Ortahisar Belediyesinin çalışmaları
Parklarda sulama sistemlerini yenilediklerini kaydeden Genç, şöyle devam etti: "Bunun yanında oyun gruplarını da yenileyerek çocuklarımız için daha cazip hale getiriyoruz. Yapılan parklarla Ortahisar'ımız daha yeşil bir hale gelecek. Ortahisar'da kişi başına düşen yeşil alan miktarını Avrupa standartlarına çıkarmayı hedefliyoruz. Son yıllarda şehrimizde yeşil alan miktarı azalırken inşaatlarda bir hayli artış oldu. Yeşil alanların, parkların azalmasıyla birlikte vatandaşlarımızın da belediyemizden park yapımıyla ilgili talepleri o nispette arttı. Vatandaşlarımızın bu haklı taleplerine duyarsız kalamazdık. Biz de buna uygun olarak belediye başkanlığı görevini üstlenir üstlenmez vatandaşlarımıza verdiğimiz sözler çerçevesinde park yapımına ağırlık verdik." Genç, temiz bir çevrede yaşamak ve temiz hava solumak için nefes alanlarını artırmaları gerektiğini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Bizim de yegane amacımız vatandaşlarımızın daha temiz bir hava soluması.Yeşille müsemma ilçemizde buna uygun olarak park yapımını oldukça önemsiyoruz. Karadeniz yeşilliğiyle bitki örtüsüyle ormanları ve dereleriyle ünlü bir bölge. Belediye olarak bu özelliğimizi korumak ve hatta yeşil alanlarımızı daha da artırmak bizim belediye olarak görevimiz. 2019 yılı içinde Soğuksu, Boztepe, Konaklar, Kanuni, 1 Nolu Beşirli, Aydınlıkevler, 2 Nolu Erdoğdu, Çukurçayır, 3 Nolu Erdoğdu ve Üniversite, Yalıncak, Yeşiltepe, Çağlayan, Pelitli, Bahçecik, Fatih mahallerimizdeki parklarımızda yenileme yaptık, sulama sistemlerini ve oyun gruplarını yeniledik.
Çukurçayır - 07.06.2019
Kırşehir'de çocuklara yaz okulu açılacak
Cerit, yaptığı yazılı açıklamada, Çukurçayır Mahallesindeki Abdulkadir Özcan Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesinde 17 Haziran'da başlayacak yaz okulunun bir ay süreceğini ifade etti.
Çukurçayır - 01.06.2019
"Kanuni Bulvarı etap etap açılmaya başlandı"
Projenin devamı hakkında da değerlendirmede bulanan Turhan, "Projenin devamında Boztepe Tüneli, Çukurçayır Bölgesi'nde 4 tünelimiz bunlarda da çalışmalara önümüzdeki günlerde girilecek ve hedefimiz inşallah bir mani olmazsa 2020 yılı sonu itibarıyla projeyi tamamlayıp, bölgenin ulaşım hizmetine sunmuş olacağız.
Çukurçayır - 26.04.2019
Vali Ustaoğlu Kan Bağışında Bulundu
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Çukurçayır Mahallesi Muhtarlığı ve Kızılay Kan Merkezi işbirliğiyle düzenlenen "Kan Bağış Kampanyası"na destek verdi.
Çukurçayır - 05.03.2019
Yemek Yapmayıp, Kötü Davranmakla Suçlanan Anneye Dava
TRABZON'da, kötü davrandığı ve yemek yapmadığı gerekçesiyle A.K.'nin (14) polise şikayet ettiği annesi Hülya K. (45) hakkında, 'aile hukukundan kaynaklanan yükümlülüğü ihlal' ve 'altsoya karşı basit yaralama' suçlarından 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Hülya K., suçlamaları kabul etmezken, küçük kız, devlet korumasına alındı.  Ortahisar ilçesi Çukurçayır Mahallesi'nde yaşayan A.
Çukurçayır - 13.02.2019
Muay Thai Sporcuları, Maddi Zorluklara Rağmen Şampiyonluğa Odaklandı
Trabzon Zirve Spor Kulübü ve Çukurçayır Spor Kulübü 5 sporcusu, 18-23 Şubat 2019 tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirilecek olan gençler ve büyükler Muay Thai Türkiye Şampiyonası'na hazırlanıyor.
Çukurçayır - 12.02.2019
Başkan Genç: "Samimi Oldum; Halk Bağrına Bastı"
Çukurçayır'ın trafik sorunu Meydan-Boztepe-Çukurçayır aksında nüfus yoğunluğu çok fazla olduğunun altını çizen Genç, "Kanuni Bulvarı'nın buraya çare olacağı düşüncemiz var.
Çukurçayır - 24.11.2018
Otomobil Sitenin Otoparkına Düştü: 2 Yaralı
Kaza, saat 13.00 sıralarında Çukurçayır Mahallesi, Hozonoğlu Caddesi'nde meydana geldi.
Çukurçayır - 24.11.2018
Otomobil Sitenin Bahçesine Devrildi: 2 Yaralı
Alınan bilgiye göre, Çukurçayır Mahallesi'nde yokuştan aşağı giden otomobil, sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu önce elektrik direğine, sonra demir korkuluklara çarptı.
Çukurçayır - 23.11.2018
Fetö'nün Sözde "Milli Eğitim İmamına" 9 Yıl Hapis
Mütalaada, Dere'nin örgütün firari olan üyelerinin saklanmak için kullandığı ve "gaybubet evi" olarak tabir edilen Çukurçayır Mahallesi'ndeki bir adreste başkası adına düzenlenmiş sahte kimlikle yakalandığı ve kendisinden yüklü miktarda para ele geçirildiği belirtilerek, sanığın "terör örgütü üyesi olmak" suçundan 5 yıldan 10 yıla kadar hapsi istendi.
Çukurçayır - 19.10.2018
Suriyeli Şahsa Terör Örgütü Propagandası Suçundan 2 Yıl 3 Ay Hapis Cezası
Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince, THKP-C ile irtibatlı olduğu ve örgüte Türkiye hakkında bilgi sızdırdığı tespit edilen Suriye uyruklu 33 yaşındaki Mohamad M.'nin, Çukurçayır Mahallesi'ndeki adresine geçtiğimiz yıl Mart ayında operasyon düzenlenmişti.
Çukurçayır - 22.09.2018
Hilafet Tahtının Sultanı: Yavuz Sultan Selim
Babasının hastalığının artması ve divandaki vezirlerin çoğunun onun aleyhinde bulunarak padişahı Ahmed lehine teşvik etmesi üzerine o da önce oğlu Süleyman'ın yanına Kefe'ye ardından 3 bin kişiyle babasının yanına Edirne'ye gitti. Çukurçayır denilen yerde babasıyla karşı karşıya geldi.
Çukurçayır - 04.08.2018
Trafik Kazası Sonrası Çıkan Kavgada 1 Kişi Yaralandı
Edinilen bilgiye göre, Çukurçayır Mahallesi'nde aynı şeritte ilerleyen E.
Çukurçayır - 31.07.2018
İnşaat Alanlarında Yaşanan Toprak Kaymaları Denetim Eksikliğinden Kaynaklanıyor"
Son zamanlarda inşaat alanlarından meydana gelen toprak kaymalarına karşı uyarılarda bulunan Jeofizik Mühendisleri Odası Trabzon Şube Başkanı Prof. Dr. Hakan Karslı yaptığı açıklamada, toprak kaymaları ve akmalarının heyelan olayının bir türü olduğunu dile getirerek, "Özellikle son bir aydır İstanbul'un ilçelerinden önce Beyoğlu ardından Sancaktepe, şimdi de Ümraniye' deki toprak kaymaları ve istinat duvarlarının yıkılması, bizlere ilimizdeki yoğun kazı çalışmalarının güvenliği ve heyelan tehlikeli inşaat çevrelerinde bulunan istinat duvarlarını hatırlatmaktadır. Benzeri toprak kaymaları ve istinat duvarı yıkılma olayları ilimizde de Kaşüstü hastane yolu, Pelitli ve Çukurçayır gibi önemli hasarlara neden olmuştur" şeklinde konuştu.
Çukurçayır - 26.06.2018
Trabzon'da 11. Kattan Düşen 2 Yaşındaki Ömer Asaf Kurtarılamadı
Trabzon’un Ortahisar ilçesi Çukurçayır mahallesinde bugün bir apartmanın 11. katından çimen zemine düşerek ağır yaralanan 2 yaşındaki Ömer Asaf Keleş kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
Çukurçayır - 23.06.2018
AK Parti Trabzon Milletvekili Balta'nın Ziyaretleri
TBMM Çevre Komisyonu Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, seçim çalışmaları kapsamında Ortahisar ilçesinde Pelitli ve Çukurçayır mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Çukurçayır - 03.05.2018
15 Temmuz Şehidi Kaplan Adına Hatıra Ormanı Oluşturuldu
Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti Ortahisar Gençlik Kolları üyeleri ile Ortahisar ilçesine bağlı Çukurçayır Mahallesi'ndeki alana fidan dikti.
Çukurçayır - 01.02.2018
Doğu Karadeniz'de Sadece Trabzon'un Nüfusu Arttı, Diğer İllerin İse Düştü
Bölgedeki en büyük mahalle Çukurçayır Mahalleler bazında değerlendirildiğinde, Nüfus büyüklüğü bakımından Doğu Karadeniz illerinin en büyük mahallesi 26 bin 763 kişiyle Trabzon ili Ortahisar ilçesi Çukurçayır mahallesi oldu.
Çukurçayır - 23.01.2018
Toprak Dolu Poşetleri Belediye Binasına Astılar
Kanuni Bulvarı yol projesi kapsamında arazilerinin bir kısmının bedelsiz istimlak edileceğini öne süren Gölçayır, Çukurçayır, Düzyurt, Kutlugün ve Akoluk mahallesinde oturanlar, protesto için Trabzon Büyükşehir Belediyesi ek hizmet binası önünde toplandı.
Çukurçayır - 23.01.2018
Toprak Dolu Poşetleri Belediye Binasına Astılar
Kanuni Bulvarı yol projesi kapsamında arazilerinin bir kısmının bedelsiz istimlak edileceğini öne süren Gölçayır, Çukurçayır, Düzyurt, Kutlugün ve Akoluk mahallesinde oturanlar, protesto için Trabzon Büyükşehir Belediyesi ek hizmet binası önünde toplandı.
Çukurçayır - 23.01.2018
Dha Yurt Bülteni-8
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ----------------------------------- Asayiş Şubeden çıkartılan sahte polisler       Adliyeye sevk edilen sahte polisler      Genel ve detay görüntüler Haber: Ali LEYLAK-Kamera: ŞANLIURFA-DHA) ============================================= Trabzon'da ilginç protesto: Toprak dolu poşetleri belediye binasına astılar TRABZON'da, Kanuni Bulvar yolu yapımı nedeniyle arazilerinin bir kısmının bedelsiz istimlak edileceğini öne süren vatandaşlar toplandıkları Trabzon Büyükşehir Belediyesi ek binası önünde protesto gösterisi düzenledi. Toprak dolu poşetleri belediye binası kapısına asan vatandaşlar, 'Bizden ancak bu kadar toprak alabilirsiniz' diyerek tepkilerini dile getirdi.   Kanuni Bulvarı yol projesi kapsamında arazilerinin bir kısmının bedelsiz olarak istimlak edileceğini öne süren Gölçayır, Çukurçayır, Düzyurt, Kutlugün ve Akoluk mahallesinde oturan vatandaşlar Trabzon Büyükşehir Belediyesi ek binası önünde toplandı.
Çukurçayır - 16.01.2018
Trabzon'da 51 Mahallenin İçme Suyu Projesi İçin Karar Anı
Trabzon şehir merkezi Ortahisar ilçesinde, eski il belediyesi mücavir alanında bulunan 45 mahalle ile Büyükşehir Yasasıyla mahalleye dönüşen 6 eski belde (Pelitli, Çukurçayır, Akyazı, Yalıncak, Gürbulak, Yeşilova) dâhil olmak üzere toplamda 51 mahallenin içme suyu şebekesini tümüyle...
Çukurçayır - 09.01.2018
Siste Kaybolan Çoban ve Koyunları Kurtarma Ekipleri Tarafından Bulundu
Bor ilçesi Çukurçayır mevkiinde koyunları otlatan 72 yaşındaki çoban Mehmet Çalemek, akşam yoğun sisten dolayı yolunu bulamadı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Sayfa 3 - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Bakkala gitmek için evden ayrılan çocuk kayboldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.4.2021 08:41:55. #1.15#

title