Çukurçayır Haberleri

Çukurçayır haber, Çukurçayır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Çukurçayır - 06.09.2012
Vali Kızılcık, Tadilattaki Okulları Yerinde Denetledi
Okulların yeni eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi için hummalı bir çalışma gerçekleştirdiklerini ifade eden Vali Recep Kızılcık, inşaat ve tadilatları devam eden okulları 17 Eylül'e kadar hazır hale getirmek için çalıştıklarını anlattı. Geleceğin teminatı olan gençlerin daha iyi eğitim görebilmeleri için gerekli kaynağın ayrıldığına değinen Kızılcık, "Bir spor lisesi inşaatına başlanmıştı, bu sene hizmete açıyoruz. Soğuksu'da bulunan 24 derslikli okulumuzda 17 Eylül'de açılarak hizmete sunulacak. Çukurçayır'daki 24 derslikli okulumuzun yetişmesi zor görünüyor ama en kısa zamanda tamamlanacak.
Çukurçayır - 27.08.2012
Jandarma Uyuşturucuya Geçit Vermiyor
Trabzon'da Merkez İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince uyuşturucuya yönelik yapılan operasyon sonucu Çukurçayır Beldesi'nde 221 kök hint keneviri ve 14 kilo 500 gram kubar esrar ele geçirildi.
Çukurçayır - 26.08.2012
13.ulusal Kültür ve Bal Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu
Çamlıçatak ormanlarında yapılan festivalde, en iyi süzme bal yarışması yapıldı. Yarışmada, Arıcı Halil İbrahim Çukurçayır birinci olurken, petek balda Coşkun Arabul ve en iyi ana arı yetiştiriciliğinde Nizamettin Uzun birinci oldu.
Çukurçayır - 25.08.2012
Ardahan'da Bal Festivali Coşkusu
En iyi süzme bal yarışmasında Halil İbrahim Çukurçayır birinci olurken, peket balda Coşkun arabul ve en iyi ana arı yetiştiriciliğinde Nizamettin Uzun birinci oldu.
Çukurçayır - 25.08.2012
"Ardahan Kültür, Tanıtım ve Bal Festivali"
Etkinlikler kapsamında mahalli sanatçılar konser verdi. Halk ozanlarının atışmalarına da yer verilen festivalde, en iyi süzme bal yarışmasında İbrahim Çukurçayır, en iyi petek bal yarışmasında Coşkun Arabul, en iyi ana arı yetiştiriciliği yarışmasında ise Nizamettin Uzun birinci oldu.
Çukurçayır - 23.08.2012
Hılla Gölü, Nilüferleri ile Yeniden Hayat Buluyor
Bahçeci, yaptığı yazılı açıklamada, Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan ve nilüferleri ile ünlü Hılla Gölü'nde, "14 Mahalleye 16 Park Projesi" kapsamında çalışma yaptıklarını ifade etti.
Çukurçayır - 23.08.2012
Hılla Gölü ve Kütük Ev Yeniden Hayat Buluyor
Çukurçayır Mahallesinin güzel görünümlü gölüne yeniden kavuşması hem mahalle sakinleri tarafından hem de Kırşehirliler tarafından sevinçle karşılanıyor.
Çukurçayır - 11.08.2012
Çukurcayır Belediyesi'nden Park, Bahçe ve Yol Atağı
Trabzon merkeze bağlı Çukurçayır Belde Belediyesi beldedeki yol asfaltlama ve yeni yol açma çalışmalarına hız verdi.
Çukurçayır - 05.08.2012
Çukurçayır Beldesi Büyükşehir Olacak Olan Trabzon'un Vitrini Olmayı Hedefliyor
Trabzon şehir merkezinin üst kısmında yer alan ve 17 yılda büyük değişimi ile dikkat çeken merkeze bağlı Çukurçayır beldesi büyükşehir olacak olan Trabzon'un vitrini olmayı hedefliyor.
Çukurçayır - 29.07.2012
Marketteki Kavga Güvenlik Kamerasına Yansıdı
Kent merkezine bağlı Çukurçayır beldesindeki bir marketin önünde bulunan manav reyonunun üzerindeki çatı, dün saat 16.
Çukurçayır - 29.07.2012
İşçiler Marketi Bastı, Çalışanları Dövdü
Trabzon'un Çukurçayır Beldesi'nde bir marketin dışında bulunan manava reyonunun çatısının yıkılması üzerine market çalışanları ile kaldırım çalışması yapan işçiler arasında tartışma çıktı.
Çukurçayır - 29.07.2012
Trabzon1 İşçiler Marketi Bastı, Çalışanları Dövdü
Fatih TURAN/TRABZON, (DHA)- TRABZON'un Çukurçayır Beldesi'nde bir marketin dışında bulunan manava reyonunun çatısının yıkılması üzerine market çalışanları ile kaldırım çalışması yapan işçiler arasında tartışma çıktı.
Çukurçayır - 29.07.2012
İşçiler Marketi Bastı, Çalışanları Dövdü
Trabzon'un Çukurçayır Beldesi'nde bir marketin dışında bulunan manava reyonunun çatısının yıkılması üzerine market çalışanları ile kaldırım çalışması yapan işçiler arasında tartışma çıktı.
Çukurçayır - 29.07.2012
İftar Öncesi Markette Kavga
arasında markete ait manav reyonun çatısının yıkılması nedeniyle çıkan kavgada beş market çalışanı yaralandı.
Çukurçayır - 05.07.2012
Adü 'İyi Yönetişim Yaz Okulu'na Tübitak'tan Destek
İyi Yönetişim Lisansüstü Yaz Okulu-2012'de ders verecek öğretim üyeleri arasında Hacettepe Üniversitesi'nden Prof. Dr. Muhittin Acar, Selçuk Üniversitesi'nden Prof. Dr. Akif Çukurçayır, Pamukkale Üniversitesi'nden Prof.
Çukurçayır - 09.05.2012
Erzurum'da 28 Çocuk Sütten Etkilendi
Erzurum'un Çat ilçesi Çukurçayır köyünde 28 öğrenci dağıtılan sütten olumsuz etkilendi.
Çukurçayır - 26.04.2012
Havalar Isındı, Belediyeler Asfaltlama Çalışmalarına Hız Verdi
Doğalgaz ve altyapı çalışmaları nedeniyle asfaltı bozulan Boztepe Mahallesi İpekyolu Caddesi, İran Caddesi, Çukurçayır bağlantı yolu, Tertip Sokak, Kartaltepe Caddesi, Vuslat Sokak ile Yeşiltepe Mahallesi Nefer Sokak, Yeşil Caddesi, Suat Oyman Caddesi, Beşevler Sokak'ta asfaltlama çalışması yapan belediye, Yeşiltepe ve Boztepe'de toplam 27 bin 856 metrekare alana yaklaşık 4 bin ton asfalt serdi.
Çukurçayır - 19.04.2012
Salihli'de "Nasıl Bir Anayasa?" Paneli Düzenlendi
Salihli Sanayici ve İşadamları Derneği (SASİAD), "Nasıl Bir Anayasa?" adlı panel düzenledi. Celal Bayar Üniversitesi İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Ökmen'in moderatörlüğündeki panele konuşmacı olarak Konya Selçuk Üniversitesi'nden Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Pamukkale Üniversitesi'nden Doç.
Çukurçayır - 19.04.2012
Sasiad, "Nasıl Bir Anayasa" Konulu Panel Düzenledi
Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ) İdari ve İktisadi Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Ökmen'in yönetiminde gerçekleşen panele konuşmacı olarak, Selçuk Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Pamukkale Üniversitesi öğretim üyesi Doç.
Çukurçayır - 17.04.2012
Selçuk'ta 2023 Turizm Stratejileri Paneli
Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde düzenlenen panelde, Konya'nın Mevlana dışındaki turizm alanlarını değerlendirmek için yapılması gerekenler tartışıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan SÜ Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Akif Çukurçayır, Mevlana ile çok önemli bir çekim merkezi haline gelen Konya'nın, Mevlana'nın yanında Kilistra ve Çatalhöyük gibi daha birçok önemli değerini turizm açısından değerlendirmeye başladığını söyledi.
Çukurçayır - 27.03.2012
Tarsus'un Geleceği
Konya Selçuk Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akif Çukurçayır, Türkiye'de insan odaklı bir kentin bulunmadığına dikkate çekerek, 'Yerel Yönetimlerin Yeniden Yapılandırılması' hakkında önemli bilgiler vererek, ülkemizde kimliksiz bir kentleşmenin var olduğunu söyledi.
Çukurçayır - 27.03.2012
Tarsus'ta "Yerel Yönetimler" Sempozyumu
Selçuk Üniversitesi öğretim üyelerinden Prof. Dr. Akif Çukurçayır da Türkiye'de sağlıklı kentleşme bilinci olmadığını söyledi.
Çukurçayır - 22.03.2012
Sü'de "Yerel Yönetimlerin Güncel Sorunları" Konferansı
Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Konya'ya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Erol Kaya, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi (İİBF) Kamu Yönetimi Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Akif Çukurçayır ile birlikte SÜ İİBF Dekanı Prof.
Çukurçayır - 15.03.2012
Başkan Bahçeci, 2011 Yılını Değerlendirdi
2011 yılı içerisinde, içme suyu şebekesi, Jeotermal, Medaş, Ptt, Kırgaz ve Fen İşleri'nden kaynaklanan bin 227 arıza ve şehrin değişik mahallelerinde 167 adet abone bağlantısı yapıldığı bildiren Bahçeci, Aşıkpaşa, Bahçelievler, Kervansaray, Kındam, Medrese ve Çukurçayır Mahallelerine toplam 4 bin 875 metre yeni içme suyu şebeke hattının çekildiğini söyledi.
Çukurçayır - 09.02.2012
Kilisenin Tapusu Onda
Kaymaklı Kilisesi, Trabzon'un 3 kilometre güneydoğusunda, Çukurçayır beldesi Mısırlı Mahallesi Manastır Caddesi'nde bulunuyor.
Çukurçayır - 02.02.2012
Tarihi Bakır Kazanları Çalıp Satan 6 Kişi Gözaltına Alındı
Merkez Çukurçayır Mahallesi'nde bulunan bir binanın bodrum katında bulunan tarihi bakır kazanlar çalındı.
Çukurçayır - 27.01.2012
Trabzon'da Elektrik Kesintisi Yapılacak
Açıklamada, 30 Ocak'ta da 06.00 ile 08.00 saatleri arasında Çukurçayır beldesine elektrik verilemeyeceği kaydedildi.
Çukurçayır - 17.01.2012
Cami Kumbarasını Çalmaya Kalkan Hırsızlar Kameraya Takıldı
Trabzon'un Çukurçayır Beldesi'ndeki tarihi Muradiye Camii'nin ön tarafında bulunan demir kumbaranın hırsızlar tarafından yerinden sökülmeye çalışılması güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Çukurçayır - 17.01.2012
Camideki Soygun Girişimi Kameraya Takıldı
Trabzon'un Çukurçayır Beldesi'ndeki tarihi Muradiye Camii'nin ön tarafında bulunan yardım kutusunun hırsızlar tarafından yerinden sökülmeye çalışılması, güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.
Çukurçayır - 11.01.2012
Belediyespora 5 Yeni Transfer
Niğde'yi BAL liginde temsil eden Niğde belediyespor'a yeni transferler.yeni transfer ettiği 5 futbolcu ile sözleşme imzaladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Çukurçayır Haberleri | Çukurçayır Haber - Haberler - Sayfa 10 - Çukurçayır haberleri, son dakika çukurçayır haber ve gelişmeleri burada. Trabzon'da Yamaçlarda Gezinen 'Çıplak' Yakalandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 06:51:09. #1.16#

title