HABER: Çukur'da Yamaç'a büyük darbe! Mahsun ve Yücel, Çağatay'ın adamı çıktı

Çukur'da Yamaç'a büyük darbe! Mahsun ve Yücel, Çağatay'ın adamı çıktı

14 Ocak 2020 08:06

Ocak ayının başında yayın hayatına kısa bir ara veren Çukur dizisi, dün akşam yeni bölümüyle ekrana geldi. Çukur'a giren Nejat İşler'in canlandırdığı Çağatay ile Yamaç'ın hayatını defalarca kurtaran Mahsun ve Karakuzular'ın gizemli adamı Yücel ile iş birliği yaptığı ortaya çıktı.


YORUMLAR (18)
 • ARİF ÇAĞILTI:
  Cılkını çıkarmaya başlıyorlar gerçek dışı olaylara dönüyor iyice fazla ömrü yok
 • KAPORTACI HÜSNÜ:
  Diziye Cüneyt Arkın esas adam olarak girsin. Tahta kılıçla savaşsın Çukurdakiler. Bir değişiklik olabilir.
 • VOLKAN ALKAN:
  bence yamaç ın çağataya mahsunla ve yücelle yaptığı oyun bu. ikisininde yamaça vefa borcu var.
 • ÖDELEK ABTİ:
  Yapya ya. Vah vah şok oldum demek başkasının adamı çıktı. . )) Kim seyrediyor bunu pek bilemedim.
 • ADSIZ CENGO:
  eğer mahsun hala yücele çalışıyorsa bence senarist zorlamasın ne kendini ne de bizi bu sezon finali yapsın çünkü artık baydı saçma senaryolar karaca ile Azer''in arasını nasıl yapsak diye abuk sabuk senaryonun içerisine itti milleti sonra millet mahsuna sevinmişken yine gitti adamı hain kefesine koydu ama her ne hikmet ise hep hain rolüne girenler koçovalıların içerisine sızıyor önce Yücel girdi sonra Damlanın babası girdi Murtaza girdi şimdi sıra Mahsun''da demek ki ÇOK SAÇMALADI ARTIK
 • HAKAN:
  şunu söylemek lazım her dizi 3. sezondan sonra artık konu ve karakter bakımından zora düşer bence Gökhan hocam Çukur dizisini 3. sezonda tadında bırakıp yeni projelere yoğunlaşmalı 3. sezon dizinin finali olmalıdır.
 • ADINIZI YAZIN:
  MAHSUN YÜCELİ VE ÇAĞATAY''I BİTİRMEK İÇİN İÇERİ SIZDI. BU HABERİ PAYLAŞAN DİZİNİN SENARİSTİ SANIRIM, MİLLETİ BUNA İNANDIRMAYA ÇALIŞIYOR :) BEN SÖYLEYİM SİZE İŞİN ASLINI. . İÇERDE MİSİN MAHSUUUUNNN :)
 • ADSIZ CENGO:
  doğru söylüyorsun ama tv deki bütün diziler hayalperest sen hiç 5 tane türk askerinin 50 kişilik bir terörist ordusunu öldürdüğünü ve hiçbirinin yara dahi almadığını gördün mü
 • DESPERADO:
  nejat işler gercekten kalite bu diziye yakıştıramadım. dizi tamamen gerçeklikten uzak bi şekilde seyir ediyor. senarist kafasında ne yaşıyorsa artık. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.