Çubukcu : "Meduna'nı Durumu Şu An İyi"

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukcu, Maç Esnasında Fenalaşarak Hastaneye Kaldırılan Futbolcu Meduna'nın Durumunun İyi Olduğunu Açıkladı.karşılaşmanın Çok Sıcak Bir Havada Oynandığına Dikkat Çeken Çubukcu, "Biz Tribünde Maçı İzlerken Sıcaktan Rahatsız Olduk. Futbolcuların Bu Sıcakta Mü...

Çubukcu :

Vestel Manisaspor Kulübü Başkanı Haluk Çubukcu, maç esnasında fenalaşarak hastaneye kaldırılan futbolcu Meduna`nın durumunun iyi olduğunu açıkladı.
Karşılaşmanın çok sıcak bir havada oynandığına dikkat çeken Çubukcu, ¨Biz tribünde maçı izlerken sıcaktan rahatsız olduk. Futbolcuların bu sıcakta mücadele etmesi çok zor. Sıcağa rağmen, 90 dakika üstün performans sergiliyorlar. Meduna`nın durumunun şu an iyi olduğu haberini aldık. Titreme nedeniyle kalp krizi geçirdiğini zannettik, ancak sıcak hava nedeniyle dili dönmüş. Şu an durumu iyiymiş. Yarın da taburcu olacağını öğrendik¨ dedi.
Federasyon`un ligi erken başlatmasına da değinen Başkan Çubukcu, ¨Federasyon biraz daha düşünceli kararlar almalı. Kulüpler Birliği olarak toplanarak, bu konuyu görüşeceğiz. Kışın hava şartları nedeniyle maçlar erteleniyorsa, yazın da böyle bir karar almaları lazım¨ diye konuştu.

Kaynak: DHA