Çubuk'ta Trafik Kazası

Çubuk'ta Trafik Kazası

Çubuk'ta, iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.

Çubuk'ta Trafik Kazası

Çubuk'ta, iki otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı. Araçta sıkışan yaralıları kurtarmaya çalışan 1 kişi de elektrik akımına kapılarak ağır yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Çubuk-Ankara karayolunun Sünlü mevkisinde, Murat Güngör

(30) yönetimindeki 06 ZEP 89 plakalı otomobil ile Emre Dursun'un (25) kullandığı 06 CCA 43 plakalı otomobil çarpıştı.

Çarpışmanın etkisiyle kontrolden çıkan 06 CCA 43 plakalı otomobil, kaldırımdaki elektrik direğine çarptı. Kazada, Murat Güngör hafif yaralandı, sürücü Emre Dursun ve Merve Kargalı (20) hurdaya dönen otomobilde sıkıştı.

Yaralıları sıkıştıkları yerden kurtarmak isteyen Cüneyt Sönmez, devrilen elektrik direğindeki tellerin temas ettiği otomobile dokununca akıma kapılıp ağır yaralandı.

Ekiplerin çalışması sonucu sıkıştıkları yerden çıkarılan yaralılar Emre Dursun ve Merve Kargılı ile akıma kapılarak ağır yaralanan Cüneyt Sönmez, 112 Acil Servis ekiplerince Halil Şıvgın Çubuk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Emre Dursun, müdahaleye rağmen kurtarılamadı.

Hastanede duran kalpleri masajla yeniden çalıştırılan yaralılar Merve Kargalı ve Cüneyt Sönmez, ilk müdahalenin ardından, Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi.

Otomobil ve elektrik direğinin kaldırılması için sürdürülen çalışmalar nedeniyle yol bir süre ulaşıma kapandı, ilçe merkezine de bir süre elektrik verilemedi.

- ANKARA