Cübbeli'nin Evi Polis Kamerasında

Cübbeli'nin Evi Polis Kamerasında

Cübbeli Ahmet Hoca'nın Beykoz'daki villası polisler tarafından böyle görüntülendi.

Cübbeli'nin Evi Polis Kamerasında

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin düzenlediği suç örgütü operasyonunda gözaltına alınmıştı.

Çıkarıldığı mahkemece tutuklanan Ünlü'nün evinde yapılan aramanın polis kamerası tarafından da kaydedildiği ortaya çıktı. Ünlü'ye ait olduğu iddia edilen lüks bir otomobilde de arama yapıldığı görülüyor.

Çete soruşturmasında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün Beykoz'daki villası, arama yapan polisler tarafından görüntülendi. Osmanlı saraylarını andıran villa, tümüyle lüks eşyalarla döşenmiş...

POLİS KAMERASI KAYDETTİ

Çete soruşturması kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Cübbeli Ahmet Hoca lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü'nün İstanbul'un çeşitli semtlerinde bulunan evlerinde yapılan aramalar, polis kamerasıyla kaydedildi.

SARAY YAVRUSU VİLLA

O evlerden biri de Cübbeli'nin Beykoz'daki 5 katlı villasıydı. Mahkeme kararı ile yapılan aramada polis kamerasına yansıyan görüntülere göre, saray yavrusunu andıran villada her türlü konfor bulunuyor.

OSMANLI SARAY MOTİFLERİ

Yüksek duvarlarla çevrili ve güvenlik kameralarıyla donatılan evin klasik bir anlayışla döşendiği dikkat çekiyor. Salonda Osmanlı saray motiflerinden oluşan süslemeler hâkim.

Evde dikkat çeken diğer eşyalar ise şunlar: Yerden tavana kadar yaklaşan ahşap duvar saati, kristal avize, şamdan ve aynalar, porselen vazolar, duvarda büyük boy tablolar, kadife perdeler... Çalışma odasında ise ortopedik bir koltuk tercih edilmiş. Çalışma masasındaki harici hard disklerin ise imajları alındı.