Çtso Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva, "Her Şey Kaliteli Hizmet İçin" - Haberler
Haberi Paylaş

Çtso Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva, "Her Şey Kaliteli Hizmet İçin"

Çtso Yönetim Kurulu Başkanı Kozuva,
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve personeli ‘Takım Çalışması ve Zaman Yönetimi’ konulu eğitim aldı.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi ve personeli 'Takım Çalışması ve Zaman Yönetimi' konulu eğitim aldı.

Hafta sonu Çorlu Divan Otel'de Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi (ABİGEM)desteği ile Çerkezköy Ticaret ve sanayi Odası tarafından organize edilen eğitim programına eğitmen olarak katılan Zeki Yüksekbilgili, 'Takım Çalışması ve Zaman Yönetimi' eğitiminin ardından ÇTSO personelinin zamanı daha verimli kullanmayı öğreneceklerini söyledi. Yaklaşık 7 saatlik eğitimin ardından katılımcılara ABİGEM tarafından sertifikaları verildi.

Göreve geldikleri günden bu yana hizmet kalitesini arttırmaya çalıştıklarını söyleyen ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, "Üyelerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bu eğitime hem ÇTSO personeli, hem de yönetimi olarak hep beraber katıldık" dedi. - TEKİRDAĞ

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Avrupa Birliği İş Geliştirme Merkezi, Süleyman Kozuva, Çerkezköy, Tekirdağ, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title