Çstkb 3. Olağan Genel Kurulu

Çstkb 3. Olağan Genel Kurulu

Çorum'un Sorunlarını Çözme Konusunda Daha Etkin Olabilmek İçin 100 Sivil Toplum Kuruluşunun Bir Araya Gelerek Kurduğu Çorum Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (Çstkb), 3. Olağan Genel Kurulu'nu Yaptı.

Çstkb 3. Olağan Genel Kurulu

Çorum'un sorunlarını çözme konusunda daha etkin olabilmek için 100 sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek kurduğu Çorum Sivil Toplum Kuruluşları Birliği (ÇSTKB), 3. Olağan Genel Kurulu'nu yaptı.

Genel kurul üyelerince oluşturulan ÇSTKB'nin yeni yürütme kurulunda ÇOSİAD Başkanı Mustafa Yağlı, Memur Sen İl Temsilcisi Erol Kavuncu, Hitit Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Faik Ayvaz, Ziraat Odası Başkanı Selahattin Biçer, ÇESOB Başkanı Necati Hayran, Hitit Akademi Derneği Başkanı Av. Fatih Maden, Hitit Üniversitesi Kurma ve Yaşatma Derneği adına Ömer Dinç, Ensar Vakfı Başkanı Zekai İşler, ÖVDER Başkanı Hüseyin Balyoz, Hüseyin Sevcan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Meral Özduran, İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Aydın Hoşbaş, Ticaret ve Sanayi Odası adına Sami Göktepe ve Şeker-İş Başkanı Sefer Kahraman ile Mustafa Aralık yer aldı.

(ES-BÖ-OK-Y)

Kaynak: İHA