Creed Iı Filmi

Creed II filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Creed II filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Creed Iı Filmi
10.08.2018 16:54 | Son Güncelleme: 10.08.2018 16:54

2015 yılında yapılan Creed: Efsanenin Doğuşu filminin devam halkasında genç bir boksörü mücadelesi anlatılmaktadır.

Hayat genç boksör Adonis Creed için denge sağlama mücadelesi haline gelmiştir. Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

Rocky Balboa'ya bir kez daha Sylvester Stallone'un hayat verdiği devam halkasında, genç boksör Adonis Creed'i ise Michael B. Jordan canlandırıyor. Rocky evreninin ikonik kötü adamı Rus boksör Ivan Drago'nun da serinin hayranlarının karşısına çıktığı yapımda, Dolph Lundgren'in canlandırdığı Drago'un oğlu Viktor'u ise Romen boksör Florian “Big Nasty” Munteanu canlandırıyor. Filmin kadrosunda, Adonis'in aşık olduğu Bianca rolünde ise, 'Thor: Ragnarok' ile yıldızı parlayan Tessa Thompson da yer alıyor.

Yönetmen: Steven Caple Jr.

Senaryo: Sylvester Stallone

Oyuncular: Sylvester Stallone, Michael B. Jordan, Tessa Thompson, Dolph Lundgren, Florian Munteanu, Wood Harris, Russell Hornsby, Phylicia Rashad , Michael Buffer, Andre Ward, Myles Humphus, Kristina Aponte, Ivo Nandi, Zack Beyer, Jacob 'Stitch' Duran, Roy Jones Jr., Darin Ferraro, Noelle Loizos, Peter Georgo Georgopoulos, Nekoda Phillips, Marko Caka, Brian Gallagher, Christopher Mann, Matt Jacobs, Kristoffe Brodeur, John DiRenzo, Charles W Harris III, Jon Madray, Alexander Emmert, John Mitchell

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: Creed II

Yapımcı Firma: Metro-Goldwyn-Mayer (MGM)

Yapım Yılı: 2018

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Dağıtıcı Firma: Warner Bros Turkey

Vizyon Tarihi: 11.01.2019

Creed II Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title