COŞKUN ÇAKIR HABERLERİ

Coşkun Çakır haber, Coşkun Çakır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Coşkun Çakır - 26.10.2016
TBMM Genel Sekreteri 15 Temmuz'u Anlattı
Cenevre'de bugün sona erecek PAB'ın 135'inci Genel Kurulu'na, Mehmet Ali Kumbuzoğlu'nun yanı sıra AK Parti milletvekilleri Coşkun Çakır, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, Şahap Kavcıoğlu, Ebubekir Gizligider ve Hasan Sert ile CHP milletvekilleri Aytuğ Atıcı ve Sencer Ayata da katılıyor.
Coşkun Çakır - 25.10.2016
Milletvekillerinden Cenevre'de 15 Temmuz Standı
Türkiye heyetine PAB 135. Genel Kurulu'nda başkanlık eden AK Parti Milletvekili Coşkun Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, PAB Genel Kurulu'nun yapıldığı binada, FETÖ'nün 15 Temmuz'daki başarısız darbe girişimini anlatan bir stant kurduklarını da aktararak, burada 15 Temmuz'u görüntülü olarak ve farklı dillerde basılmış kitapçıkla anlatma fırsatı bulduklarını söyledi.
Coşkun Çakır - 24.10.2016
Pab Genel Kurulu
Cenevre'de bugün başlayan PAB Genel Kurulu'na, Türkiye'yi temsilen AK Parti milletvekilleri Coşkun Çakır, İlksen Ceritoğlu Kurt, Şahap Kavcıoğlu, Ebubekir Gizligider, Hasan Sert, CHP milletvekilleri Aytuğ Atıcı ve Sencer Ayata ile TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu katılıyor.
Coşkun Çakır - 19.10.2016
TBMM Fetö Darbe Girişimini Araştırma Komisyonu Başkanı Petek Açıklaması
Petek, komisyon toplantısına katılmak üzere, ayrılmasının ardından görüşmeye araştırma komisyonu Başkanvekili AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Sözcüsü AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır ve Parlamentolar Arası Birlik Grubu Türk Grubu Başkanı AK Parti Tokat Milletvekili Coşkun Çakır, devam etti.
Coşkun Çakır - 19.10.2016
Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Petek, Parlamentolar Arası Birlik Başkanı ile Görüştü
Görüşmede ayrıca AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, Tokat Milletvekili Coşkun Çakır ve İstanbul Milletvekili Belma Satır da hazır bulundu.
Coşkun Çakır - 14.09.2016
Fırat Kalkanı Harekatı
Cenaze namazına şehidin ailesi ve yakınları ile Tokat Valisi Cevdet Can, AK Parti Tokat milletvekilleri Coşkun Çakır, Zeyid Aslan ve Yusuf Beyazıt, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Garnizon Komutanı Piyade Albay Aykut Biçeroğlu, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof.
Coşkun Çakır - 31.07.2016
Hakkari'deki Terör Saldırısı
Cenaze törenine, şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Tokat Valisi Cevdet Can, AK Parti Tokat milletvekilleri Coşkun Çakır, Zeyid Aslan, Celil Göçer, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman, İl Jandarma Komutanı Albay Erkan Alcakurt, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Coşkun Çakır - 07.07.2016
Giresun'da Askeri Helikopterin Düşmesi
Cenaze törenine merhum anne ve kızının yakınları, Tokat Valisi Can, Ankara Valisi Mehmet Kılıçlar, Giresun Valisi Hasan Karahan, AK Parti Tokat Milletvekilleri, Coşkun Çakır, Aslan, Celil Göçer ve Beyazıt, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Coşkun Çakır - 06.07.2016
Giresun'da Askeri Helikopterin Düşmesi
Giresun'da düzenlenen törenin ardından anne ve kızının cenazeleri askeri uçakla Tokat Havalimanı'na getirildi. Cenazeleri, ailenin yakınlarının yanı sıra Tokat Valisi Cevdet Can, AK Parti Tokat milletvekilleri Coşkun Çakır, Zeyid Aslan, Celil Göçer, Yusuf Beyazıt, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Adnan Arslan, İl Emniyet Müdürü Fikri Yalman, İl Jandarma Komutanı Albay Erkan Alacakurt, askeri yetkililer ve vatandaşlar karşıladı.
Coşkun Çakır - 20.06.2016
Antik Çağ'dan 21. Yüzyıla Büyük İstanbul Tarihi" Yayımlandı
Büyük İstanbul Tarihi'ni, alanında uzman 270 akademisyen kaleme aldı. İstanbul'un bütün asırlarını tanıtan eserin yayın ve danışma kurulunda Halil İnalcık, İlber Ortaylı, İskender Pala, Haluk Dursun, Mehmet Genç, Erhan Afyoncu, Beşir Ayvazoğlu, Sadettin Ökten, Uğur Derman, Çiçek Derman, Feridun Emecen, Mehmet İpşirli, Coşkun Çakır, Kemal Beydilli, İsmail Erunsal, Korkut Tuna, Tuncay Başoğlu, Mustafa İsmet Uzun, Yunus Uğur ve Turhan Kaçar yer alıyor.
Coşkun Çakır - 27.05.2016
AK Parti'nin Grup Başkanvekilleri Belli Oldu
AK Parti, bugün 65. hükümet programı görüşmeleri öncesinde kapalı grup toplantısı yaparak, Grup Başkanvekillerini belirledi. AK Parti grubunun yeni Grup Başkanvekilleri şöyle: "Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan, Mustafa Elitaş ve Mehmet Muş." AK Parti'nin grup başkanvekilleri Nurettin Canikli, Naci Bostancı, İlknur İnceöz, Bülent Turan ve Coşkun Çakır'dı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Coşkun Çakır Haberleri | Coşkun Çakır Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Coşkun Çakır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Coşkun Çakır kimdir, hayatı ve biyografisi. Tokat'ta Kayak Sezonu Açılışı Renkli Görüntülere Sahne Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 02:20:39. #1.14#

title