Çorum: Türkiye 3. Futbol Ligi

Çorum Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Çorumspor'un eşya piyangosu tanıtım kokteylinde söz verdiği 5 bin eşya piyangosu biletini teslim aldı.

Çorum: Türkiye 3. Futbol Ligi

Çorum Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Çorumspor'un eşya piyangosu tanıtım kokteylinde söz verdiği 5 bin eşya piyangosu biletini teslim aldı.

Saat Kulesi yanındaki eski otobüs durağında, sergilenen araçların bulunduğu noktada düzenlenen törende Kulüp Başkanı Enver Şen, Başkan Turan Atlamaz'a 5 bin bileti teslim etti. Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Çorumspor'a herkesin destek vermesi gerektiğini ve belediye olarak üzerlerine düşen görevi yapacaklarını söyledi. Eşya piyangosu ile desteğin tüm kesime yayılacağını dile getiren Atlamaz, "Çorumspor, bu sezon şampiyonluk parolasıyla mücadele edecek ve bu yolda her zamankinden daha fazla desteğe ihtiyacı var. Biz belediye olarak, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vereceğiz. Yöneticilerimiz, büyük bir azimle güçlü bir kadro kurmak için uğraş veriyor. Çorumspor şu anda bulunduğu yeri hak etmiyor ve halkımız da şampiyonluğa susadı. Yürekten inanıyorum ki bu hasret bu yıl bitecek ve layık olduğumuz yere çıkacağız" diye konuştu.

Daha sonra konuşan Kulüp Başkanı Enver Şen ise, desteklerinden dolayı Başkan Atlamaz'a teşekkür ederek, "Zor bir dönemdeyiz ve bu dönemde herkesin desteğini bekliyoruz. Artık bu ligden kurtulmanın vakti geldi. El ele verip, bu yıl bunu başaracağımıza inanıyorum. Halkımızın alacağı her bilet, Çorumspor'un şampiyonluğuna yapılacak bir katkıdır" ifadelerini kullandı.

Diğer taraftan Belediye Başkanı Turan Atlamaz, kendisine aldığı bilete hediye çıkması durumunda, araba bile olsa kulübe bağışlayacağını söyledi. Biletlerin bir kısmını personele dağıtacağını, diğer kısmını da belediye ile iş yapan kişi ve kuruluşlarla paylaşacağını dile getiren Atlamaz, "Umarım ihtiyacı olan birine çıkar" dedi.

Kaynak: İHA