Çorum sahur ve iftar vakitleri - 2016 Ramazan imsakiyesi
Haberler » Gündem » Çorum sahur ve iftar vakitleri - 2016 Ramazan imsakiyesi - Haberler

Çorum sahur ve iftar vakitleri - 2016 Ramazan imsakiyesi

Çorum sahur ve iftar vakitleri - 2016 ramazan imsakiyesi ve ramazan bayramı tatili hakkında bilgilendirme. Çorum ili sahur ve iftar vakitleri - saatlerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin. Çorum ve Türkiye'nin tüm bölgelerinde sahur - iftar saatleri haberler.com'un namaz vakitleri sayfasında.

Çorum sahur ve iftar vakitleri - 2016 Ramazan imsakiyesi

ili imsakiyesi, Çorum ili iftar ve sahur vakitleri. Çorum ili ve 'nin tüm illerini kapsayan ramazan imsakiyesi haberler.com'da. Sahur vakitleri, iftar vakitleri ve namaz vakitlerini bulabileceğiniz haberler.com'un namaz vakitleri sayfasına ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

ÇORUM NAMAZ VAKİTLERİ – RAMAZAN İMSAKİYESİ

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK ?

tatili kaç gün olacak? Son günlerin cevabı en çok merak edilen sorusu oldu. Özellikle çalışan kesimin merakla beklediği Bayram tatili 9 gün olacak mı? Bayram tatili kaç gün olacak sorusunun yanıtı 'ndan çıkacak karar ile belli olacak. Turizmcilerin önerisiyle Ramazan Bayramı tatili kararının bu yıl erken açıklanması gündeme gelmişti.

Rusya krizi nedeniyle zor günler turizmciler, Ramazan Bayramı tatili kararının erken açıklanmasıyla yerli turistin önceden tatil programı yapabileceğini belirtmişlerdi.

Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da, Ramazan Bayramı tatilinin 9 güne çıkartılmasının, Bakanlar Kurulu kararı ile belli olacağını söylemişti.

Avcı'nın bu açıklamasının ardından Ramazan bayramı tatiliyle ilgili kararın Bakanlar Kurulu kararı sonrasında belli olması bekleniyor.
2016 yılı Ramazan Bayramı, arefe günü ile 4 Temmuz Pazartesi günü (Yarım gün tatil) başlayacak. 5 Temmuz Salı, 6 Temmuz Çarşamba, 7 Temmuz Perşembe günü ise 1-2-3'üncü günler kutlanacak.

Bakanlar Kurulu kararı ile Ramazan bayramın tatiline 4 Temmuz Pazartesi öğleden önce ve Cuma gününün de eklenmesi ile tatilin 9 güne yükselmesi bekleniyor.

İstanbul ili sahur ve iftar vakitleri için yukarıdaki bağlantıyı ziyaret ediniz..

Manşet

Haberler