Çorum: İlçe Spor Müdürlüğünden Belediyeye Teşekkür

Çorum: İlçe Spor Müdürlüğünden Belediyeye Teşekkür

Çorum: İlçe Spor Müdürlüğünden Belediyeye Teşekkür
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Çorum'un Sungurlu İlçe Spor Müdürlüğü, Çevre Düzenlemesi, Bakım ve Onarım İşlerinde Yardımcı Olan Sungurlu Belediyesi'ne 'Teşekkür Belgesi' Verdi.

Çorum'un Sungurlu İlçe Spor Müdürlüğü, çevre düzenlemesi, bakım ve onarım işlerinde yardımcı olan Sungurlu Belediyesi'ne 'Teşekkür Belgesi' verdi.

İlçe Spor Müdürü İsa Şahin, Mahmut Atalay Spor Salonu çevre düzenlemesi, bakım ve onarım işlerinde kendilerine yardımcı olan belediye başkanı ve çalışanlarına teşekkür belgesi verdi.

Belediye Başkanı Ahmet Karacif, Başkan Yardımcıları Şerafettin Dinçyıldız ve İbrahim Azak, baş şoför Burhan Karaderili, greyder operatörü Enver Tanrıkulu, kepçe operatörü Fehmi Bilim ve kaynakçı ustası Enver Selicioğlun'a sonsuz şükranlarını ileten Şahin, hepsine ayrı ayrı teşekkür belgelerini verdi.

Sungurlu Belediye Başkanı Ahmet Karacif, belediye olarak imkanları ölçüsünde ilçedeki tüm kuruluşlara yardımcı olmaya çalıştıklarını, Spor Müdürlüğü ile de tam bir uyum içinde çalıştıklarını kaydetti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title