Çorum: Emekli Asker Tabancasını Tuvalette Unuttu

Çorum: Emekli Asker Tabancasını Tuvalette Unuttu

Çorum'un Sungurlu İlçesi Yakınlarında Bulunan Bir Dinlenme Tesisinde Mola Veren Emekli Subayın Tuvalette Unuttuğu Beylik Tabancası Kayboldu.

Çorum: Emekli Asker Tabancasını Tuvalette Unuttu

Çorum'un Sungurlu İlçesi yakınlarında bulunan bir dinlenme tesisinde mola veren emekli subayın tuvalette unuttuğu beylik tabancası kayboldu.

Edinilen bilgiye göre, bayram ziyareti için Ankara'dan memleketi Malatya'ya gitmekte olan emekli subay Hamit K. (45), kendi kullandığı 06 AC 3397 plakalı özel otomobili ile Çorum-Ankara Karayolu üzerinde bulunan Ulusoy Dağ Tesisleri'nde mola verdi. Mola esnasında tesiste bulunan tuvalete giren emekli subay, ihtiyaç giderirken üzerinde bulunan Çek Vizör marka 7.62 mm. çapındaki beylik tabancasını belinden çıkararak tuvalet duvarının üzerine koydu. İhtiyaçını giderdikten sonra tabancayı tuvalet duvarının üzerinde unutan Hamit K. bir süre sonra döndüğünde tabancayı bıraktığı yerde bulamadı.

Beylik tabancasını kaybeden emekli subayın başvurusu üzerine tesiste inceleme yapan jandarma ekipleri de tabancanın izine rastlayamadı.

Kaynak: İHA