Çorum'da Yerel Yönetimler

Çorum'da Yerel Yönetimler

Çorum Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Belediye Evlendirme Memurluğu ile Bando Takımı Şefliği'ni Ziyaret Etti.

Çorum'da Yerel Yönetimler

Çorum Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Belediye Evlendirme Memurluğu ile Bando Takımı Şefliği'ni ziyaret etti.

Belediye başkanı Turan Atlamaz, Evlendirme Memurluğu'nun yeni yerinin Çorum'a ve Çorumlulara yakışır bir konumda ve yapıda dizayn edildiğini belirterek, "İnşallah burada Türk toplum ve aile yapısını oluşturan güçlü evlilikler olur" temennisinde bulundu.

Başkan Atlamaz, AK Parti Belediye Meclis Grubu Başkanı Arif Erdal ve AK Parti Belediye Meclis Üyesi Ahmet Yetim ile belediyenin Yunus Emre İş Merkezi'nde bulunan evlendirme memurluğunu ziyaret ederek, nikah memuru Erdem Sakınmaz'dan geniş bilgi aldı. Evlendirme memurluğunun yerinin temiz ve ferah ortamıyla vatandaşlara daha iyi hizmet ettiğini ifade eden başkan Turan Atlamaz, "Bildiğiniz gibi Evlendirme Memurluğu daha önce Mezarlıklar Müdürlüğü ile aynı binada hizmet vermekteydi. Bu da hoş bir durum oluşturmuyor" dedi.

Belediye Başkanı Turan Atlamaz, Yunus Emre İş Merkezi'nde bulunan Belediye Bando Şefliği'ne giderek, burada belediye bando takımının çalışmalarını yerinde inceledi. Belediye bando takımının ilde yapılan tüm resmi programlarda görev aldığını hatırlatan Başkan Atlamaz, bu işin çok yorucu ve emek isteyen bir iş olduğunu söyledi.

(ES-BÖ-RO-RO-Y)

Kaynak: İHA