Haberler » Spor » Çorum: Asgd Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda Şampiyon Oldu - Spor

Çorum: Asgd Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda Şampiyon Oldu

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği (ASGD) Çorum Şubesi tarafından bu yıl 10.'su düzenlenen 30 Yaş Üstü Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda şampiyon oldu.

Çorum: Asgd Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda Şampiyon Oldu

Anadolu Gazetecileri Derneği (ASGD) Çorum Şubesi tarafından bu yıl 10.'su düzenlenen 30 Yaş Üstü Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda şampiyon oldu.


Dr. Turhan Kılıçcıoğlu Stadı'nda oynanan turnuvanın final karşılaşmasında Bilge Osmancıkspor'u 4-0 mağlup eden Özak Gıda, şampiyon olurken, turnuvada Yoliş 3., ve Alaca Belediyespor'da Dördüncü oldu. Final karşılaşmasını Çorum Vali Yardımcısı Murat Soylu, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Ertekin, Belediye Başkan Yardımcısı Necip Cıdık, Osmancık Belediye Başkanı Serdar Kurşun, ASKF Genel Başkanı Sefer Kurtaran ve Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan ile birlikte çok sayıda futbolsever izledi. ASGD Orta Kuşak Futbol Turnuvası'nda Özak Gıda'dan Yasin Aksoy, attığı 11 golle turnuvanın gol kralı olurken, turnuvanın en centilmen takımı ödülü ise Bankalar'a verildi. Öte yandan, final maçının ardından düzenlenen törenle, turnuvada dereceye giren takımlara kupaları ve madalyaları verildi.

Kaynak: İHA

Manşet

Haberler