Çorlu Tso Başkanı Ersin'den Çorlu Halkına Müjde

Çorlu Tso Başkanı Ersin'den Çorlu Halkına Müjde

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (Tso) Başkanı Tarkan Ersin, Çorlu'nun Sanayi ve Kültür Şehri Olmasının Yanında Bir "Fuar Şehri" Olma Yolunda Hızla İlerlediği Belirterek, "Çorlu'ya ve Halkımıza Yakışır Fuar Merkezine En Kısa Sürede Kavuşacağız" Dedi.

Çorlu Tso Başkanı Ersin'den Çorlu Halkına Müjde

Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Tarkan Ersin, Çorlu'nun sanayi ve kültür şehri olmasının yanında bir "Fuar Şehri" olma yolunda hızla ilerlediği belirterek, "Çorlu'ya ve halkımıza yakışır fuar merkezine en kısa sürede kavuşacağız" dedi.

"Göreve geldiğimiz 2005 yılında şehrimizin ev sahipliği yaptığı yalnızca Çorlu Tarım İlçe Müdürlüğü ve Orion Fuarcılık tarafından düzenlenen 'Trakya Tarım Fuarı' vardı" diyen Tarkan Ersin, "Oysa şu anda fuar sayısı 4'e çıktı. Sanayi ve kültür şehri olan Çorlumuzun bir 'Fuar Şehri' olması yolunda hızla ilerlemekteyiz. Düzenlenen fuarlara firma ve ziyaretçi katılım sayıları, şehrimizin ekonomik potansiyelinin yüksek seviyede olduğunun göstergesidir. Fuar dönemlerinde yaşanan özellikle Çorlu ticaret hayatındaki canlılık Çorlu TSO camiasını ve yöneticilerini memnun etmektedir. Ülkemiz, Trakyamız ve de Çorlumuz için son derece önemli olan, Çorlumuz'a ve halkımıza yakışır fuar merkezimize en kısa sürede kavuşacağız" ifadelerini kullandı.

(SŞ-RA-OK-Y)