Çorlu'nun Düşman İşgalinden Kurtuluşu: Keremcem Coşturdu

Çorlu'nun Düşman İşgalinden Kurtuluşu: Keremcem Coşturdu

Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nin Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 83'üncü Yıl Dönümü, Coşkuyla Kutlandı. Kutlamalara, Ünlü Mankenlerin Sunduğu Defile ve Keremcem'in Konseri Renk Kattı.çorlu Belediye Başkanlığı Tarafından Belediye Otoparkında Düzenlenen Kutlamaları Çorlu Kaymakamı Erhan Özdemir ve Beled...

Çorlu'nun Düşman İşgalinden Kurtuluşu: Keremcem Coşturdu

Tekirdağ`ın Çorlu İlçesi`nin düşman işgalinden kurtuluşunun 83`üncü yıl dönümü, coşkuyla kutlandı. Kutlamalara, ünlü mankenlerin sunduğu defile ve Keremcem`in konseri renk kattı.
Çorlu Belediye Başkanlığı tarafından Belediye otoparkında düzenlenen kutlamaları Çorlu Kaymakamı Erhan Özdemir ve Belediye Başkanı Altan Ersin ile yaklaşık 2 bin kişi izledi.
Kutlama kapsamında düzenlenen defilede, aralarında ünlü mankenler Tuğba Özay, Tuğba Altıntop, Doğa Bekleriz, Yeliz Öney, Seçkin Piriler, Esra Eron ve Ece Gürsel`in de bulunduğu 32 manken, Beyoğlu Rafia Övünç Olgunlaşma Enstitüsü ve Beylerbeyi Sabancı Olgunlaşma Enstitüsü kursiyerlerinin hazırladıkları Osmanlı dönemi ve Cumhuriyetin ilk günlerinde giyilen kıyafetleri sundu.

Keremcem`in konserinde sanatçının söylediği şarkılara eşlik eden Çorlulular, ilçenin düşman işgalinden kurtuluşunu coşkuyla kutladı.