Çorlu Emniyeti'den Başkan Ersin'e Ziyaret

Çorlu Emniyeti'den Başkan Ersin'e Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı'nın 163. Kuruluş Yıldönümü Kutlamaları Çerçevesinde, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert ve Emniyet Mensupları, Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'i Makamında Ziyaret Etti.

Çorlu Emniyeti'den Başkan Ersin'e Ziyaret

Türk Polis Teşkilatı'nın 163. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde, Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert ve emniyet mensupları, Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'i makamında ziyaret etti.

Polis Haftası etkinlikleri kapsamında Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert, Komiser Aycan Çakır, polis memurları Vedat Yılmaz ve Ayşegül Uçar, Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert, "163 yıldır ülkesi için çalışan emniyet görevlileri dün olduğu gibi yarın da üstlendikleri sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye devam edecektir. Görevimiz esnasında sizlerinde destekleriyle daha güzel yarınlar göreceğimizden eminiz.

Katkılarınızdan ötürü teşekkür ederiz" dedi.

Çorlu Belediye Başkanı Altan Ersin ise "Polis Teşkilatı ulvi görevleri yerine getiren vazgeçilmez bir yapıya sahiptir. Sosyal ve genel düzenle ilgili kanun, nizam ve emirlerin yapılmasını sağlayan, suçu oluşundan evvel önleyici tedbirler alarak, kamu düzenini bozucu suç işleyen şahısları yakalamak için gecesini gündüzüne katan, can güvenliğimizin yegane temsilcileri olan Polislerimize bir kez daha minnetlerimizi sunuyorum. Tüm Emniyet teşkilatı görevlileri ve ailelerinin Polis Haftası kutlu olsun" diye konuştu.

Çorlu İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Sert, Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 163. yılı anısına Başkan Ersin'e bir plaket takdim etti.

(EŞ-ED-ÖK-Y)