Çorlu'da Uyuşturucu Operasyonu
Haberler » Yerel » Haber

Çorlu'da Uyuşturucu Operasyonu

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (Çorlu KOM) ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda bin adet uyuşturucu nitelikli hap ve 500 gram esrar maddesi ele geçirdiler.

Çorlu'da Uyuşturucu Operasyonu

Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği (Çorlu KOM) ekipleri gerçekleştirdikleri operasyonda bin adet uyuşturucu nitelikli hap ve 500 gram esrar maddesi ele geçirdiler. Olayla ilgili olarak biri 18 yaşından küçük 3 kişi gözaltına alındı.

Çorlu ilçe merkezinde uyuşturucu madde satışı yaptığı değerlendirilen kişileri takibe alan Çorlu KOM ekipleri yapılan incelemeler ve araştırmalar sonunda 59 YZ 834 plakalı otomobili durdurarak arama gerçekleştirdi. Aramalar neticesinde otomobilin zula tabir edilen gizli bölmelerinde bin adet uyuşturucu nitelikli hap ve 500 gram esrar maddesi ele geçirildi. Ele geçirilen uyuşturucu maddelere Çorlu KOM ekiplerince el konuldu. Otomobilde bulunan D.A. (19), R.A. (26) ve Ş.A. (16) polis ekiplerince gözaltına alındı.

Gözaltına alınan 3 şüpheli sorgulanmak üzere Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Olayla ilgili olarak başlatılan soruşturma sürdürülüyor.

(SŞ - )

27.03.2013 18: 04: 03

TSI

NNNN - TEKİRDAĞ