Çorlu'da 3 Çalıntı Otomobil Bulundu

Çorlu'da 3 Çalıntı Otomobil Bulundu

Çorlu'da Daha Evvel Değişik Semtlerden Çalındığı Kaydedilen 3 Otomobil, Terkedilmiş Olarak Bulundu. Otomobiller, Yapılacak Olan İncelemelerin Ardından Sahiplerine İade Edilecek.

Çorlu'da 3 Çalıntı Otomobil Bulundu

Çorlu'da daha evvel değişik semtlerden çalındığı kaydedilen 3 otomobil, terkedilmiş olarak bulundu. Otomobiller, yapılacak olan incelemelerin ardından sahiplerine iade edilecek.

Edinilen bilgiye göre, 30 Aralık 2006 günü Muhittin Mahallesi'nden çalınan 59 FH 263 plakalı Uno marka otomobil, aynı mahallede Zafer Koleji karşısında terk edilmiş olarak bulundu. 2 Ocak günü Şehit Astsubay Arif Çekiççioğlu Sokak üzerinden çalınan 59 FU 060 plakalı Şahin marka otomobil ise, Muhittin Mahallesi Bağlar İçi 3. Sokak'ta terk edilmiş olarak bulundu. Diğer araç ise, Silahtar Mahallesi 75. Yıl Mustafa Kemal İlköğretim Okulu önünde bulundu. H.G.'ye ait 59 YE 026 plakalı Şahin marka otomobili terk vaziyette bulan ekipler, aracın düz kontak yöntemiyle çalınmış olduğunu belirledi. Üzerinde parmak izi çalışması yapılan araçlar, Çorlu İlçe Emniyet Müdürlüğü otoparkına çekildi. Otomobiller burada yapılacak inceleme çalışmalarının ardından sahiplerine teslim edilecek.

(EŞ-AS-OK-Y)

Kaynak: İHA