Çordaş'tan Abonelere Taksit İmkanı

Çordaş'tan Abonelere Taksit İmkanı

Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.ş. (Çordaş), Abonelerine Taksit Kolaylığı Getiriyor. Sadece Temmuz Ayında Geçerli Olmak Üzere, Abone Bağlantı Bedeli 4 Taksitte Ödenebilecek.

Çordaş'tan Abonelere Taksit İmkanı

Çorlu Doğalgaz Dağıtım A.Ş. (ÇORDAŞ), abonelerine taksit kolaylığı getiriyor. Sadece Temmuz ayında geçerli olmak üzere, abone bağlantı bedeli 4 taksitte ödenebilecek.

Çorlulular'ın doğalgaza en kolay ve zahmetsiz yoldan kavuşmasını ilke edindiklerini kaydeden ÇORDAŞ Genel Müdürü İbrahim Kapucu, yeni başlatılan bir uygulamayla abone olmak isteyen vatandaşlara taksit imkanı sağladıklarını söyledi. ÇORDAŞ'a gelen Çorlulular'ın, 1-31 Temmuz tarihleri arasında abonelik işlemlerini gerçekleştirmeleri durumunda, doğalgaz abone bağlantı bedelini 4 taksitte ödeyebileceklerini söyleyen Kapucu, "Bir seferde ödenmesi gereken 180 dolarlık abone bağlantı bedeli, böylece 45 dolarlık

taksitlere bölünecek" dedi.

Doğalgaz abonesi olacak Çorlulular'dan istenen belgeleri de sıralayan Kapucu, "Bu belgeler nüfus cüzdanı fotokopisi, T.C. kimlik numarası, elektrik veya su faturasından en az iki tanesinin fotokopisi, yapı ruhsatı ya da yapının brüt alanını gösterir resmi belge, ev sahibi ise tapu, kiracı ise kira kontrat fotokopisinden (abonelik mutlaka ev sahibinin üzerine yapılacak) oluşuyor. Apartman sakinlerinin aboneliği için kat maliklerinin yüzde 51 çoğunluk ile alınmış apartman yönetim kurulu kararı, daire sayısı

8 veya daha az olan binalarda ise kat maliklerinin imzalı dilekçeleri gerekiyor" diye konuştu.

ÇORDAŞ Genel Müdürü Kapucu, Temmuz ayı içerisinde abone olan ve gaz açımı gerçekleştiren abonelere 50 metreküp doğalgaz armağan ettiklerini de sözlerine ekledi.

(EŞ-RA-ÖZ-Y)