Conforama, Ümraniye'ye Mağaza Açtı

Fransız mobilya ve ev ürünleri markası Conforama, Türkiye'de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye'de açtı.

Conforama, Ümraniye'ye Mağaza Açtı

Fransız mobilya ve ev ürünleri markası Conforama, Türkiye'de ilk mağazasını İstanbul Ümraniye'de açtı. Avrupa'da toplam 265 mağazası olan marka, Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana'ya da yayılmayı planlıyor.

İstanbul Anadolu yakasında, Ümraniye Carrefour'a yakın bir yerde konumlanan mağazada kanepeler, oturma grupları, yemek ve yatak odası takımları gibi pek çok mobilya türünün yanı sıra dekorasyon ürünleri ve elektronik aletler satışa sunuluyor.

Ar-Ge ve Ür-Ge ürünlerinin bulunduğu Conforama Ümraniye'nin açılışına Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Laurent Bili de konuk oldu. Açılışta söz alan Conforama Grup CEO'su Thierry Guibert "Genç ve dinamik insan kaynağı ile gelecek vaat eden Türkiye'ye hitap etmekten gurur ve mutluluk duyacağız. Müşterilerimizin, Conforama'nın uygun fiyatlarla sunacağı zengin mobilya ve dekorasyon seçeneklerini beğeneceği kanaatindeyim. 1967'de Fransa'da dünyaya gelen Conforama, tasarım ürünlerini her bütçeye uygun hale getirme yetisi ile ransız perakende mobilya sektörünün önderi haline geldi. Aynı başarıyı, diğer birkaç Avrupa ülkesinde olduğu gibi, Türkiye'de de yakalamak niyetindeyiz. Conforama Türkiye'ye yakın bir perakende markası. İstanbul'da bu ilk mağazamızın başarısına bağlı olarak Türkiye'de, tabii ki yine İstanbul'da ve ayrıca Ankara, Antalya, İzmir, Bursa ve Adana gibi büyük şehirlerde de mağazalar açmayı hedefliyoruz." dedi.