Company Haberleri

Company haber, Company son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Company - 25.11.2020
Hyundai'nin yeni SUV modelinin adını paylaştı: Bayon
Hyundai Motor Company, yeni crossover SUV modelinin adını Hyundai Bayon olarak açıkladı.
Company - 12.11.2020
Ford'un tam elektrikli ilk ticari aracı E-Transit, Ford Otosan Kocaeli Fabrikaları'nda üretilecek
Ford açıklamasına göre, Ford Motor Company Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Jim Farley'in ev sahipliğinde gerçekleştirilen, Ford E-Transit'in global lansmanında Transit'in tam elektrikli ilk versiyonunun Avrupa müşterileri için Ford Otosan Gölcük Fabrikası'nda üretileceği açıklandı.
Company - 10.11.2020
Huawei, Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması'nda sektöründe lider seçildi
Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Fast Company dergisi tarafından 16 sektör özelinde gerçekleştirilen, "Türkiye Müşteri Deneyimi Endeksi" marka değerlendirmesinde, elektronik sektörünün en iyisi olarak ilk sırada yer aldı.
Company - 6.11.2020
n11.com, "Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması"nda e-ticaret sektörünün lideri seçildi
n11.com, Fast Company Dergisi tarafından düzenlenen "Türkiye Müşteri Deneyimi Araştırması"nda e-ticaret sektörünün lideri seçildi.
Company - 27.10.2020
Coca-Cola İçecek'ten kadın yönetici oranını artırma sözü
Coca-Cola İçecek CEO'su Burak Başarır, The Coca-Cola Company Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su James Quincey ve LEAD Network Kurucusu Mick Broekhof'un katılımıyla 26 Ekim'de çevrim içi ortamda gerçekleşen imza töreni ile Coca-Cola İçecek, 2025'e kadar müdür ve üst düzey yönetici pozisyonlarda çalışan kadın oranını yüzde 5 artıracağı sözünü verdi.
Company - 26.10.2020
Çin, ABD merkezli 6 medya kuruluşuna operasyonlarını rapor etmeleri için 7 gün süre verdi
Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Zhao Lijian, bu kararın ardından yaptığı açıklamada ABD tarafından Çinli medya kuruluşlarına yönelik baskıya kısa sürede yanıt verileceğini ifade etmişti. Çin Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ABD merkezli medya kuruluşu olan American Broadcasting Company (ABC), Los Angeles Times, Newsweek, Feature Story News, Bureau of National Affairs ve Minnesota Public Radio'dan 7 gün içinde Çin'deki tüm operasyonlarını bildirmesinin istendiği aktarıldı.
Company - 26.10.2020
LG aktif gürültü engelleyen LG Tone Free kullanıma sundu
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen LG Home Entertainment Company Ses ve Video Bölümü Başkanı Park Hyung-woo, "LG, tüketicilere her zaman daha fazla seçenek sunmaya çabaladı ve serimizi en yeni Tone Free kulaklıklarımızla, ses teknolojisinin sunabileceği en iyi şeyleri isteyen ses tutkunları için genişletiyoruz.
Company - 22.10.2020
Son dakika haberi | ABD'de Floyd'u öldürmekten yargılanan Chauvin'in hakkındaki '3. dereceden cinayet' suçlaması düşürüldü
Chauvin, mayıstan beri tutuklu bulunduğu Oak Park Heights'taki hapishaneden 10 Temmuz'da, kefalet bedeli olan 1 milyon doların "Allegheny Casualty Company" isimli kuruluş tarafından garanti edilmesinin ardından serbest bırakılmıştı.
Company - 22.10.2020
Ford Otosan'dan yatırım haberlerine ilişkin açıklama geldi!
Ford Otosan, son günlerde Ford Motor Company ve Volkswagen AG ortaklığı ile ilgili yatırım haberleri konusunda açıklama yaptı.
Company - 22.10.2020
LG'nin kıvrılabilir Oled TV'si pazara sunuldu
"Eşi görülmemiş bir başarı" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen LG Home Entertainment Company Başkanı Park Hyoung-sei, şu ifadeleri kullandı: "LG Signature Oled R'de gösterilen teknolojik ve tasarım yeniliğinin kusursuz birleşimi, gerçekten bir sanat eseri olarak adlandırılmayı hak eden eşi görülmemiş bir başarıdır.
Company - 21.10.2020
Ford Otosan'dan Volkswagen ile ortak ticari araç üretim açıklaması Açıklaması
Ford Otosan tarafından yapılan açıklamada, Ford Motor Company ve Volkswagen AG'nin Türkiye'de ortak ticari araç üretim lokasyonuna ilişkin görüşmelerin sürdüğü ve henüz bir somut karar alınmadığı bildirildi.
Company - 15.10.2020
TEDMEM kürsüde "Kovid-19 Krizinden Çıkarılan Dersler" konuşuldu
Türk Eğitim Derneği'nin (TED) düşünce kuruluşu TEDMEM'de kürsü etkinlikleri kapsamında çevrim içi gerçekleşen programa, Orta Asya'da ve uluslararası kurum ve kuruluşlara yönelik birçok projede eğitim politikalarının geliştirilmesi ve yönetiminde etkin rol alan McKinsey & Company Yardımcı...
Company - 14.10.2020
Sanayi kuruluşlarının çoğu nesnelerin internetinin "ICS güvenliğini" dönüştüreceğine inanıyor
Kaspersky açıklamasına göre, Kovid-19 salgını nedeniyle piyasadaki yavaşlamaya rağmen dijitalleşme hızla benimseniyor. Sanayi kuruluşları dijitalleşme ve Endüstri 4.0 standartlarını uygulamaya devam ediyor. McKinsey&Company'nin araştırması, üretim ve tedarik zinciri profesyonellerinin yüzde 90'ının dijitalleşme için yeteneklere yatırım yapmayı planladığını ortaya koyuyor.
Company - 12.10.2020
Türkiye Eğitim Derneği, McKinsey & Company Yardımcı Ortağı Stephen Hall'ı konuk ediyor
Türk Eğitim Derneği'nin (TED) düşünce kuruluşu TEDMEM de kürsü etkinlikleri kapsamında Orta Asya'da ve uluslararası kurum ve kuruluşlara yönelik birçok projede eğitim politikalarının geliştirilmesi ve yönetiminde etkin rol alan, McKinsey & Company Yardımcı Ortağı Stephen Hall'ı konuk ediyor.
Company - 10.10.2020
Honda F1'den ayrılıyor
Red Bull Takım Müdürü Christian Horner ise yaptığı açıklamada, "Honda Motor Company için karara varmanın ne kadar zor olduğunu anlıyoruz.
Company - 6.10.2020
"Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" webinarı
Alper, Türkiye Finans'ın Fast Company Türkiye iş birliğiyle düzenlediği "Üretime Dönüş - Holdinglerin Yeni Ajandası" isimli webinarda, Fast Company Türkiye Kurucusu Rauf Ateş'in pandemiye ve gelecek planlarına ilişkin sorularını cevapladı.
Company - 6.10.2020
Basra Körfezi'nin zengin ülkesi Kuveyt'te yeni dönem
Bağımsızlık sürecinde Kuveyt Birinci Dünya Savaşı çıkınca, Hakkı Paşa'nın Londra'da imzaladığı anlaşmalar onaylanmadığından uygulanamadı. İngiltere 22 Kasım 1914'te Basra'yı işgal edince Kuveyt'i himayesine aldığını ilan etti; fakat Kuveyt idaresi bunu tanımadı. Özellikle, Aralık 1916'da Kuveyt şeyhi olan Salim Mübarek es-Sabah İngiltere ile daha önce yapılan anlaşmaları tanımadığı ilan etti. 27 Şubat 1921'de Salim vefat edince yerine geçen Ahmed el-Cabir es-Sabah ise İngiltere ile ilişkilerini düzeltmeye öncelik verdi ve vefat ettiği 1950 yılına kadar Kuveyt'in idaresini deruhte etti. Onun zamanında, 1934 yılında İngiliz ve ABD sermayesiyle kurulan Kuwait Oil Company (Kuveyt Petrol Şirketi) Kuveyt'i zenginleştirirken iktidarını da kuvvetlendirdi.
Company - 3.10.2020
Karsan'dan Bulgaristan'a 13 Adet Doğalgazlı Citymood otobüs!
Karsan, son olarak Bulgaristan distribütörü Bulbus Trade Company ile birlikte katıldığı, Bulgaristan’ın Pernik şehri için düzenlenen ve çevreci kriterlerin ön planda olduğu büyük otobüs ihalesinin tek kazananı oldu.
Company - 29.9.2020
Son dakika haber! İş sağlığı ve güvenliğinde Ford Otosan'a 9 ödül
Son dakika gelişmesine göre Ford Otosan, Ford Motor Company'nin geleneksel İş Sağlığı Güvenliği Ödülleri organizasyonu President Health and Safety Award (PHSA) tarafından bu yıl Avrupa bölgesinde 9 ayrı dalda ödüle layık görüldü.
Company - 29.9.2020
LG, UTRAGEAR FACE-OFF turnuvasıyla en iyi Valorant oyuncusunu seçiyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Business Solutions Company'nin Kıdemli Başkan Yardımcısı ve BT İş Birimi Başkanı Jang Ik-hwan, "LG UltraGear, mükemmel bir oyun deneyimi için tüm kutuları kontrol ediyor ve ciddi oyuncuların talep ettiği görüntü kalitesi, özellikler ve 1 ms yanıt süresi ile öne çıkıyor.
Company - 25.9.2020
Turkcell'in hisse devri için son aşamaya gelindi
Turkcell yayınladığı açıklamayla, Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın 21 Ekim 2020 tarihinde Turkcell Genel Müdürlüğü'nde gerçekleştirileceğini duyurdu. Genel Kurul'da hissedarlardan olağan toplantı gündeminin yanı sıra TVF, Telia Company, LetterOne, Çukurova Holding ve Ziraat Bankası arasında imzalanan işlem sözleşmeleri kapsamında yapılması öngörülen şirket ana sözleşme değişikliklerini de oylamaları istenecek.
Company - 24.9.2020
LG Electronics, 2020 K serisini genişletiyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Electronics Mobile Communications Company Denizaşırı Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Johan Chungi "Hem tasarım hem de fiyat açısından çekici olan bu yeni K serisi modeller, performans için olağanüstü bir değeri temsil ediyor.
Company - 22.9.2020
Rekabet Kurulu bazı birleşme ve devralma işlemlerini onayladı
Raytheon Saudi Arabia ve Saudi Aramco Development Company arasında bir ortak girişim kurulması işlemi uygun bulundu.
Company - 22.9.2020
Oil extends losses as coronavirus crisis mounts
Prices of crude oil extended losses on Monday as the coronavirus crisis continued to negatively impact industrial activities along with the travel sector. German carrier Lufthansa AG revealed the company plans to reduce its fleet size by removing eight A380s and ten A340-600s due to the lower demand in air travel.
Company - 17.9.2020
Son dakika haberleri! ABD'den İranlı 2 şirkete ve 45 kişiye yaptırım kararı
ABD, İranlı "siber tehdit grubuna" yaptırım kararı aldı. ABD Hazine Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, ABD'nin İranlı muhalifleri, gazetecileri ve uluslararası seyahat şirketlerini hedef alan kötü amaçlı yazılımlar ile siber saldırı düzenleyen 2 İranlı şirket ve bu şirketlerle bağlantılı 45 kişiye yaptırım kararı alındığı duyuruldu. Bakanlık, yaptırım listesine alınan şirketlerin Advanced Persistent Threat 39 ile Rana Intelligence Computing Company (Rana) adlı bir paravan şirket olduğunu açıklarken, her iki şirketinden İran İstihbarat ve Güvenlik Bakanlığı'nın (MOIS) kontrolünde olduğunu aktardı.
Company - 17.9.2020
ABD'den İran ve Hizbullah'a karşı yeni yaptırımlar
"Advanced Persistent Threat 39" isimli İran merkezli siber tehdit grubunu yaptırım listesine aldıklarını belirten Pompeo, bunun yanı sıra bu grupla bağlantılı 45 İranlı şahıs ve "Rana Intelligence Company" isimli paravan şirketin de yaptırım listesine eklendiğini aktardı.
Company - 10.9.2020
LG'den Mikro LED ile ekran teknolojisinde yeni dönem
Açıklamada görüşlerine yer verilen LG Business Solutions Company Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bilgi Ekranı İş Birimi Başkanı Görüntüleme Birimi Başkanı Paik Ki-mun, "LED ekranlarda gerçek yenilikleri getirmek bizim için her zaman çok heyecan verici.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Company Haberleri | Company Haber - Haberler - Company haberleri, son dakika company haber ve gelişmeleri burada. Hyundai'nin yeni SUV modelinin adını paylaştı: Bayon.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.11.2020 06:14:35. #1.14#
title