ÇÖKEN BİNANIN ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
Haberler » Güncel » ÇÖKEN BİNANIN ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI - Haber

ÇÖKEN BİNANIN ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

BAHÇELİEVLER'de dün öğlen saatlerinde çöken 7 katlı binanın enkaz kaldırma çalışmaları gece saatlerinde sona erdi.

ÇÖKEN BİNANIN ENKAZ KALDIRMA ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
BAHÇELİEVLER'de dün öğlen saatlerinde çöken 7 katlı binanın enkaz kaldırma çalışmaları gece saatlerinde sona erdi. ve ekipleri bina çevresindeki sokak girişlerine bariyerlerle güvenlik önlemi aldı. Sabah saatlerinde çöken binanın çevresindeki binalarda hasar tespit incelemesi yapılacağı öğrenildi.

Siyavuşpaşa Mahallesi Emek Caddesi üzerindeki 7 katlı bir bina dün öğlen saatlerinde çöktü. Çöken binanın enkaz kaldırma çalışmaları gece saatlerine kadar devam etti. Saat 01.30 sıralarında enkaz kaldırma çalışması sona erdi. İtfaiye ekipleri çöken binanın yanındaki maddi hasarlı binada da riskli parçaları temizledi. 

Çalışmaları Belediye Başkanı Hakan Bahadır'ın da gece saatlerine kadar takip etti. Belediye ekipleri çalışmalarının ardından sokakları temizledi. Polis ve zabıta ekipleri de bina çevresindeki sokak girişlerine bariyerlerle güvenlik önlemi aldı. Ekiplerin, bölgede güvenlik gerekçesiyle nöbet tuttuğu görüldü.

Öte yandan, sabah saatlerinde çöken binanın çevresindeki binalarda hasar tespit incelemesi yapılacağı kaydedildi.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -----------------------------Çöken binanın enkaz kaldırma çalışmalarıPolisin bariyer çalışmasıZabıtanın bariyer çalışmasıİtfaiye ekiplerinin tehlikeli parçaları almasıBahçelievler Belediye Başkanı inceleme yapması (Hakan Bahadır)Sokakların yıkanmasıGenel ve detaylar

 


- İstanbul
Kaynak: DHA

Manşet

Haberler